MobilMania.cz

Přihlásit se




iPhone 6 - reklamace baterie

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 9. 2016 12:43 Odeslat příspěvek
Hezký den,

jsem na vážkách s reklamací telefonu. Baterie v iP6 mi poslední dva měsíce dost blbne. Nejde tak ani o její kapacitu kde mi je jasné, že se prostě časem sníží, ale o její elektroniku. Telefon se znenadání vypne při 40 %, chvíli při pokusu o zapnutí ukazuje požadavek na připojení k zásuvce a pak se zase klidně nahodí a funguje dál.

Vyměnil bych si baterku sám, ale telefon začil pár pádů a z jednoho si odnesl prasklý displej, takže mám strach se ho jakkoliv pokoušet sám otevírat. A cpát 1500 do 2 roky starýho telefonu za originální výměnu se mi taky zrovna nechce...

Máte někdo zkušenost s reklamací telefonu z důvodnu vadné elektroniky (ne kapacity) baterie?

Předem dík
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2016 13:02 Odeslat příspěvek
Má rada zní....nekupovat si telefon za 20tis. Kč, když je ti pak líno vyhodit 1500Kč za novou baterku! Btw. pokud už máš poškozený telefon fyzicky z venčí a navíc prasklý display, tak na reklamaci rovnou zapomeň a další věc je, jak dlouhou telefon máš, protože na baterku je tuším záruka pouze 6 měsíců od koupě, pokud se nemýlím. ;-)


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2016 13:11 Odeslat příspěvek
záruka 6m na baterii uživatelsky vyměnitelnou a 12m na uživ. nevyměnitelnou


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 9. 2016 13:33 Odeslat příspěvek
Ono není ani tak otázka jestli můžu investovat 1500 do náhradní baterky, ale jestli radší telefon nestřelit a neinvestovat do novějšího :( Vzhledem k představené 7 jsem se toho chtěl ale raději vyvarovat...

Díky za odpovědi.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 9. 2016 16:19 Odeslat příspěvek
Odkud jsi? Náhradní baterka stojí ode mě 399 Kč a dá se snadno vyměnit na počkání. :-)

Kromě toho mohu proměřit tu starou, vypadá to na elektroniku, ale na dálku to takto nelze říci.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2016 16:55 Odeslat příspěvek
Stejne bys to už asi nevyreklamoval, tak investuj do nějaké výměny v neautorizovaném servise, od kámoše apod.


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2016 20:48 Odeslat příspěvek
Jak chceš prodat telefon s Vadnou baterií a prasklým displejem?


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2016 09:08 Odeslat příspěvek
Happygo píše
záruka 6m na baterii uživatelsky vyměnitelnou a 12m na uživ. nevyměnitelnou


Nesmysl. Zaruka na baterii je 24 mesicu stejne jako na vsechno ostatni, je to dane legislativou, nejake hratky prodejcu se zarukou na baterii 6 mesicu jsou zcela irelevantni. Je potreba si vsak uvedomit, ze vyrobek muze mit mensi zivotnost nez dobu zaruky, coz je presne pripad baterii. To znamena, ze nizkou kapacitu starsi baterie nelze reklamovat, protoze to je prirozena vlastnost vyrobku ztracet casem kapacitu, ale chybu elektroniky tedy ze baterku nelze nabit nebo se telefon vypina s baterkou co neni prazdna, reklamovat lze po celych 24 mesicu zaruky.

Druhou veci je samozrejme, ze tezko nekdo vezme do reklamace rozmlaceny telefon jako v tomto pripade.


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2016 10:03 Odeslat příspěvek
bennybull píše
Jak chceš prodat telefon s Vadnou baterií a prasklým displejem?


Slightly used on Ebay? :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 10. 2016 08:50 Odeslat příspěvek
Myslím, že ti nevymění baterii pokud máš prasklý displej. Alespoň mně to nikdy nevzali.


Offline - Junior Profil 
14. 10. 2016 13:34 Odeslat příspěvek
Baterie 6mesicu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 11 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies