MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iGET STAR P350 - zkušenosti

Offline - Junior Profil 
24. 3. 2015 20:00 Odeslat příspěvek
Mám mobil iGet star 350. Když ho připojím k počítači, tak není vidět jako "disk". V ovládacím panelu-hardware a zvuk-zařízení a tiskárny se to objeví, ale je tam žlutý vykřičník. Je to kvůli tomu, že počítač nemohl najít ovladač k mobilu. Co s tím dělat ? Potřeboval bych si stáhnout nějaká zvonění. Bohužel nemám v notebooku čtečku, jinak bych si to stáhl přímo na SD kartu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 12. 2016 21:24 Odeslat příspěvek
Stále mám stejný problém. Mám v mobilu jen jedno základní zvonění pro hovory a SMS. Nemůžu si vybrat jiné. Poradí někdo co s tím ?



Naposledy upravil Nick Cave dne 1. 12. 2016 21:37, celkově upraveno 1

odstraněna citace předchozího příspěvku



Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Android Maniak Profil 
1. 12. 2016 23:55 Odeslat příspěvek
ani po roce a pul neobjevils universal usb driver pro android ? to je celkem vykon takova serie.Koupim si *****, na to jakej to je ***** navic drahej *****.Nasledne rok a pul neobjevim universal usb driver, wifi file transfer atd a jako bonbonek navic si myslis ze potrebujes usb kabel k prenosu souboru souboru do mobilu.Nenech se mylit nazvy,jde to resit i pokud by dokonce pc nemelo wifi kartu.Vse co potrebujes je funkcni net v mobilu, funkcni net v pc.No , ten net v pc dokonce nepotrebujes, protoze zvoneni muzes poresit primo v mobilu.Soubor na tvem situ musis ale ulozit do sd card 0, nikoliv 1.


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2016 12:07 Odeslat příspěvek
Vím, že to nechápeš, že jsem to po roce já starý důchodce nevyřešil. Teď jsi mi to vysvětlil. Moc platné mi to ale není. Nemám v mobilu SD kartu. Bez toho to asi nepůjde, že ? Já jsem si to představoval takto. Zvonění stáhnu do počítače. Kabelem připojím mobil do počítače a přetáhnu soubory s vyzváněním, do nějaké složky v mobilu. Ale ten mobil se mi v PC nezobrazuje. Mobil ukazuje, že jsou zařízení spárována, ale nepřipojena.

Když dám v PC vyhledat zařízení tak mi to mobil nenajde. Místo toho to najde HD web camera čtečka čárových kódů. Nic takového ale nemám.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
Tak dá se tento telefon připojit k PC jako disk nebo nedá ,existuje na to ovládač pro Win7, WIN10 ? díky


Offline - Místní informátor Profil 
8. 9. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
Víťa1: Napiš na podporu iGETu a je to :D easy.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 22 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies