MobilMania.cz

Přihlásit se




Nástroj Ověření aplikací nejfunguje

Offline - Junior Profil 
10. 1. 2017 16:13 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
je možný že by se mi odinstalova, nebo jinak zrušil nástroj pro instalaci .apk formátu, stáhnul jsem si Amazon underground, napsalo mi to že nemůže najít typ programu pro otevření formátu. Zkusil jsem stáhnout apk Humble Bundle a napsalo to to samý. Povovolený k instalaci z neznámých zdrojů mám. Ještě jsem si říkal jestli to nedělá Avast, tak jsem ho odinstaloval a nepomohlo to.
Můj telefon Sony z3c, s posledním oficiálním firmware.
Děkuji za odpověď
Poslední příspěvek


Offline - Android Maniak Profil 
10. 1. 2017 19:03 Odeslat příspěvek
povoleni k instalaci z neznamych zdroju muzes mit.Nastroj overeni je pouze k tomu aby overoval jestli app je skodliva.Kdyz ho vypnes tak proste normalne instalujes a nic se nedeje.Ten nastroj neni instalator,v nekterych firmware vubec neexistuje,v tech kde nejsou google sluzby.Vem nakej solidni fileexplorer a misto tap tap,dlouze podrz.Co vidis ?


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2017 20:05 Odeslat příspěvek
když dlouže podržím tak se mi uděla abych to zkopíroval, nebo vyjmul atd.


Offline - Android Maniak Profil 
10. 1. 2017 20:45 Odeslat příspěvek
jo rad stracim cas s lidmi co se jim reknes udelej akci xyz ,popis co vidisa jejich odpoved je vidim A,B a nasledne atd... :-) ,chtel jsem vedet jestli vidis dve konkretni nabidky,ty muzou byt mezi tim atd.Ani se nedivim ze maji nejruznejsi problemy,ztrata casu koukat na thread.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies