MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

fotomobil 10k, asus zf3 vs honor 8 vs jine?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 5. 2017 17:07 Odeslat příspěvek
Ahojte, chtel bych si koupit novy telefon kolem 10k, bohuzel, moje lumie 1020 uz pocita posledni dny provozu, a jelikoz sem mel predtim N8 a predtim nokii6220, kde sem mel vsude xenonovy blesk, tak vyzaduji jako hlavni kriterium fotoaparat, a vzhledem k tomu, ze fotky za svetla sou vsude fajn, tak asi nejdulezitejsi je foto za spatnych svetelnych podminek.

Mam par hlavnich podminek a to:
-1)fotoaparat musi byt TOP, nejlepsi co jde!!
-2)zpetne tlacitko na leve strane telefonu !!
-3)max 5.2 palcu, radeji bych tak 5 ale toho moc na trhu neni :(
-kolem 10k cenu

Android sem nikdy nemel, tak nevim, co mam od toho cekat, nicmene na windows phone je zalostna podpora tak bohuzel musim jit s davem, Iphone mi neni simpatickej.

Rozhoduji se mezi asus zenfone3 5.2 palcovej, honor 8 premium, ted na alze za stejnou cenu se slevou 2k v black friday akci za 9999, to mi prijde jako pecka, pak me jeste napadlo Xiaomi mi5 nebo mi5s, mezi tim se neumim rozhodnout, vzhledem k tomu, ze jeden je novejsi a nema optickou stabilizaci, druhej je starsi ale ma ji, novejsi ma optiku jako nej fotomobil google pixel.
Nebo je tu jeste neco jineho, o cem by se dalo uvazovat, precetl sem toho tolik ze uz nevim, kde me hlava stoji, muzete mi pls poradit?
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
9. 5. 2017 17:17 Odeslat příspěvek
LG G5


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 5. 2017 17:26 Odeslat příspěvek
no, to LG G5 je uz podstatne vetsi, ma to 5.3, ja bych uplne nejradeji 5 palcu, chtel sem p10, to ma 5.1, ale ta stoji 16k :(


Offline - Moderátor Profil 
9. 5. 2017 18:40 Odeslat příspěvek
LG G5 má displej o 0,1p větší než ten Asus a Honor :)
5p má Huawei Nova


Offline - Junior Profil 
9. 5. 2017 22:04 Odeslat příspěvek
Musi byt to tlacitka zpet na leve strane? Sam jsem z Lumie prechazel a tlacitko zpet vpravo je pro me nakonec mnohem lepsi a uz bych nemenil (jsem pravak). Ptam se protoze bych pak doporucil lehce priplatit a vzit Galaxy S7. Ten fotak je tam z vyjmenovanych telefonu s prehledem nejlepsi. Pokud je tlacitko vlevo nutnost, pak urcite Lg G5. Taky super foto.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2017 00:52 Odeslat příspěvek
ja som na mobile blesk nikdy nepozil... ani na zrkadle blesk nepuzivamk pokial nemam zo sebou externy... teraz som kupil LG G5 840 a za tu cenu 300€ nic lepsie nie je
a tlacitka sa predsa daju menit u anroidu myslim

jedina vec co mi u LG G5 vadi je kompresia videa je tam vidiet sem tam stvorceky ale tak je to mobil to prezijem na pekne video zapnem zrkadlovku

jo a este dodam stasbilizaro ma potesil teda reobil som az jeden test kde uspel video z ruky vypada pekne stabilne co u zrkadle nemozem povedat tam to chce stavit alebo steadycam


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 5. 2017 06:07 Odeslat příspěvek
No, tlacitko na leve strane byt musi, jsem totiz levak a drzim vetsinou telefon v leve ruce, takze zpet tlacitko na leve strane je o konfortu. To me prave stve na samsungu, ze jak ma hardwarove tlacitka, tak to bohuzel vymenit nejde, jinak bych uz jeden mel. Napr u Xiaomi mi5 jsou jen dve tecky jako hawarove tlacitka, tady to vymenit jde ty tlacitka, ale jinde asi tezko.

K te velikosti telefonu, ja sem puvodne chtel telefon MAXIMALNE 5 palcu, fakt nechci zadne padlo, ten LG ma uz 5,3 , to se mi zda uz hodne, aji to 5,2 se mi zda dost, nicmene nejakej kvalitni fotomobil veliky 5 palcu mi unika. Z toho duvodu mi vysel jako kompromis p10 veliky 5.1, ale bohuzel to nacenili na 16k oficialni cenu, coz mi prijde uz dost ujete :(.

Takze mozna bych polozil jinou otazku, Vite prosim nekdo o kvalitnim fotomobilu velikem 5 palcu? Zpetne tlacitko na leve strane a cena do 10k?


Offline - Moderátor Profil 
10. 5. 2017 06:21 Odeslat příspěvek
Kdyby byl, dávno by ho někdo doporučil :) dívej se také a porovnávej celkové rozměry smartphonu, ne jen velikost displeje


-
10. 5. 2017 08:09 Odeslat příspěvek
"zpetne tlacitko na leve strane telefonu !!" - no neví, ale ještě jsem neměl v ruce telefon kde bych pohodlně nemohl ovládat spodní tlačítka, takže mi je jedno jestli vlevo nebo vpravo. Za 2 dny si člověk zvykne. Rozhodně bych to neměl jako nejdůležitější podmínku s vykřičníky !!!
Prcek je Galaxy S6. Jednoduše si za "pouhých" 10 000,-Kč nemůžeš vyskakovat ...


Offline - VIP uživatel Profil 
10. 5. 2017 08:29 Odeslat příspěvek
Člověk si zvykne i na dva telefony zároveň, kde jsou tlačítka obráceně. Je to o zvyku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 5. 2017 09:59 Odeslat příspěvek
to handyouch: Popravde, myslim si, ze mam docela velkou ruku a prsty, nicmene, kdyz sem si pujcoval od lidi telefony 5.5, ktere meli zpetne tlacitko na prave strane, a skousel sem je mackat, tak me mel tendenci telefon vypadavat z ruky, prepadavat pres vrsek pryc z ruky. Z toho duvodu nechci tak velky telefon, obecne ho nosim dost po kapsach, tak mi ta velikost vadi i zde.

Pokud bych posunul limit telefonu dejme tomu na 12 tisic, byly by zde uz nejake alternativy neceho slusneho mensiho rozmerove, krom galaxy s6?


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2017 11:03 Odeslat příspěvek
Ahoj xatax62, přešel jsem z Lumie 1020 na Honor 8 - foťák u Honoru rozhodně není TOP a ani se mu neblíží, to je jeden z důvodů, proč se chystám na změnu telefonu. Pokud je pro tebe rozhodující foťák, tak se na rozměry vykašli. Popřemýšlej o G5 nebo S7.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 5. 2017 11:05 Odeslat příspěvek
A Lumia 950 ne e? Myslím, že splňuje vše co chceš, navíc je momentálně jen za 7,5k.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2017 11:22 Odeslat příspěvek
Buttony by měli jít pomocí app remapovat, mám je na htc10 prohozený pomocí této aplikace https://play.google.com/store/apps/deta ... nsremapper a funguje to 100%. Ale nevím jestli bude fungovat na S6, ale mohlo by. Sice holt tlačítko má opačný znak než funkci, ale beztak se na ně moc nedívá.
Pak bys mohl vzít S6 což tady je asi tak to nejlepší co se dá doporučit.


-
10. 5. 2017 11:25 Odeslat příspěvek
Aby se to tu nezvrhlo zase v hádku ovce proti ovci, tak uživatel "xatax62" nechce windows ... Dál je diskuze o WIN zbytečná

"HZ11": To musím ještě překreslit fixou symboly ? :D

Takže se zaměříme na Android ...
Chce kvalitní foťák, tím musíme škrtnout Sony. Tlačítko "zpět" - vyškrtneme Samsung.
Takže tu zůstane jen LG, případně nějaký ten Honor/Huawei
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 28 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies