MobilMania.cz

Přihlásit se
Telefon Lumia 640 LTE nereaguje na žádné podněty

Offline - Moderátor Profil 
18. 10. 2015 11:44 Odeslat příspěvek
Zdravím, tak mám celkem velký problém. Rozhodl jsem se k návratu na Windows Phone 8.1, potom co jsem zkoušel a nebyl spokojen s Windows 10 Mobile Technical Preview. Použil jsem k tomu jak jinak než oficiální nástroj Windows Device Recovery Tool. Připojil jsem telefon, byl bezpečně rozpoznán a následně jsem zahájil proces obnovení. Ten ale bohužel skončil neúspěchem. Zkusil jsem to teda znovu s tím, že se stáhl nějaký nouzový balíček a následně mělo přijít jeho flashnutí, to se ale bohužel také z neznámých důvodů nezdařilo a telefon nyní už žádný PC nerozpozná. A co hůř, telefon nereaguje na jediné tlačítka a dokonce ani na připojení nabíječky. Nevím co se mohlo stát, ale vypadá to, že mi nezbývá nic jiného než telefon zítra zanést do O2. Kdyby si ale někdo věděl rady, jak problém svépomocí vyřešit, budu jenom rád. Děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2017 16:13 Odeslat příspěvek
Ahoj, jak se ti prosím tě podařilo rozchodit tu Lumii 640 ? Díky za radu


Offline - Trvalý BAN Profil 
31. 12. 2017 16:26 Odeslat příspěvek
Adamnet, co mas konkretne za problem?Podrobne popis a pak zkusime neco vymyslet.


Offline - Moderátor Profil 
31. 12. 2017 18:12 Odeslat příspěvek
Stalo se mi to hned dvakrát. Asi byla chyba v notebook, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. V obou případech jsem telefon úspěšně reklamoval. Poprvé mi dali nový přístroj a podruhé proběhla běžná reklamace s tím, že vyměnili základní desku. Pokaždé jsem řekl, že se telefon do tohoto stavu po továrním nastavení dostal sám. Víc jim do toho ani není.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2017 21:09 Odeslat příspěvek
Stalo se mi to, co autor přesně popisuje :)

-- 31. 12. 2017 21:17 --

uiqjirka píše
Adamnet, co mas konkretne za problem?Podrobne popis a pak zkusime neco vymyslet.


Hele stalo se mi víceméně to stejné jako autorovi tohoto tématu...Zpočátku se mi mobil nenastartoval, vždy se jen ukázalo logo Microsoft a mobil se restartoval, tak jsem hledal řešení...pak jsem mobil připojil přes kabel k PC k programu Windows Device Recovery Tool, tam se mobil ukázal, stáhl se nový firmware, ale jak se to začalo nahrávat, tak hned na začátku se mobil znovu sám restartoval, ale už ani nenaběhlo logo Microsoft a vlastně už nemůžu s mobilem dělat vůbec nic, bohužel. Když připojím kabel, tak PC sice identifikuje připojení mobilu, ale zařízení je v kolizi, takže nemůžu nic dělat ani nahrávat. Prosím o případnou radu. Mmch mobil jsem bez problému používal téměř dva roky...


Offline - Trvalý BAN Profil 
31. 12. 2017 23:51 Odeslat příspěvek
Lze se pokusit flashnout zarizeni servisnim software "naprimo", pokud bude neuspesne, je vadna flash pamet a tim padem u tohoto modelu nejlepe kremikove nebe, kdyz uz neni v zaruce.Tyto zasahy delam, takze kdyztak SZ.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 1. 2018 00:11 Odeslat příspěvek
OK..SZ :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies