MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2018 12:58 Odeslat příspěvek
A jde vám Google překladač v Oreu? Když označím text a vyberu Obsah k překladu tam se mi zavře aplikace a napíše Překladač se zastavila. Dvakrát jsem to oznámil a odpověď byla že jsou si vědomi chyby a pracují na řešení.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2018 15:07 Odeslat příspěvek
Tak jsem to taky risknul a přešel na Oreo. Funguje zatím vše, jak má. Baterka zatím stejná, Bixby naběhne, ale já ho stejně nepoužívám. A Google překladač mi taky funguje. Tak nevím, v čem by mohl být problém.


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2018 19:32 Odeslat příspěvek
to Colomboa: Díky.


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2018 23:19 Odeslat příspěvek
Ahoj ,myslím ,že aktualizace je v pořádku a dobře připravená .Problém spíš bude podle mě v tom,že má přijít 25.2.2018 nový přístroj,který nevypadá zase až moc jinak než S8,a možná,že mají obavy,že by prodej mohl být nižší,tak alespoň bude S9 jako nová vlajková loď mít nejnovější android.Vždyť ta S8 s androidem 8 vypadá stejně jako S9 tak proč to kupovat( budou chtít ze začátku prodej S9 podpořit tím,že podrží aktualizaci S8),protože zase o fous lepší foták a nějaké další drobná vylepšení nestojí za upgrade.To je můj názor.


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2018 23:11 Odeslat příspěvek
Súhlas, vydanie aktualizácie len naťahujú kvôli uvedeniu S9.


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2018 20:53 Odeslat příspěvek
Už aby vyšla ofiko Oreo...poslední měsíc mě moje S8 neskutečně jebe.
Každou chvíli přestane fungovat upozornění z nějaké aplikace.

Měl jsem 1 rok S7 a na FB i na zprávy jsem používal jedinou appku Facebook Lite - bez jediného problému, upozornění na zprávu vždy okamžitě.
Po přechodu na S8 také vše fungovalo...po asi 14 dnech mi už ale přestal S8 upozorňovat na nově příchozí zprávy přes FB...teď už se mi ani nezobrazí ikonka při vypnutém LCD na AoD.
Odinstaloval jsem FB Lite, nainstaloval jen "Messenger Lite" a hurá zase několik týdnů fungovalo korektně...teď opět posledních pár dní to samé.
Googlil jsem a našel diskuze na XDA, že S8 má moc agresivní správu baterie a násilím ukončuje appky na pozadí a hlavně nedovolí díky power managementu appkám přístup na pozadí k datům...kdy radili v nastavení baterie vypnout optimalizaci dané appky.
Což opět pomohlo jen ale na pár dní...pár dní fungovalo v upozorňování v pořádku a bez mé jediné změny čehokoliv, opět upozornění nechodí.
Setkáváte se taky s něčím podobným? Já musím říct, že zlatá dobrá S7 :/


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2018 22:40 Odeslat příspěvek
Bixby a Czech/check
https://www.reddit.com/r/GalaxyS8/comme ... lly_bixby/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 2. 2018 07:35 Odeslat příspěvek
U me a S8 vse ok.
Kdo nezazil killovani app na pozadi v huawei tak nevi o co go. Tam clovek nemel sanci a to se snazil jak chtel. Behat ci gps turismus nemel sanci...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 2. 2018 09:48 Odeslat příspěvek
Tak v oreu na S8+ po novom su fotografie vylepšovane ,, rozjasneny flek na tvari" strašne to vyzera ked sa clovek foti proti slnku !

moj postrech je že baterka menej vydrži cca -10%


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2018 10:19 Odeslat příspěvek
Kdyby jenom se zhoršila výdrž o 10%, ale mě příjde že to je o 30% horší! Za noc 8 hodin mobilu v klidu s vypnutým AOD si to spapá 15%...


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2018 11:05 Odeslat příspěvek
Zvlastni, me bere Oreo za noc cca 2%..


-
19. 2. 2018 11:05 Odeslat příspěvek
Vám už přišla aktualizace na Oreo?


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2018 11:24 Odeslat příspěvek
No právě nevím jestli to je vadný kus nebo prostě mi tam něco běží... Jediné co tam je zapnuté furt je komunikace s Gear Fit 2 Pro.

Oreo nedorazila byl to flash podle návodu z XDA


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 2. 2018 13:19 Odeslat příspěvek
Tak idem skusiť downgrade na Nugat z G955FXXU1CRAP držte palce....
Podarilo sa :roll:
postup podobny stiahnuty firmw. G955FXXU1AQK7 (ORS) a postupne rozbalene a zbalene pomoci upraveneho 7zip a nafleshovane 4 subory pomocou Prince Comsy's modified Odin použity bol HOME_CSC , vyhodilo mi hlašku poškodena pameť tak si ju vymazalo a po minutovom obnovovani je mobil čisty ako panna :D


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2018 12:53 Odeslat příspěvek
Samsung začal konečne sprístupňovať upravenú aktualizáciu na Android 8.0 (zatiaľ pre Nemecko).

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s ... n-resumed/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 121  Další stránka
Stránka 79 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies