MobilMania.cz

Přihlásit se




Nokia 8 vs Samsung A8

Offline - Junior Profil 
13. 4. 2018 11:07 Odeslat příspěvek
Zdravím. Zvažuji nákup nového telefonu. Mám momentálně Huawei Nova a rád bych upgradoval. Oba telefony se dají pořídit okolo 9000. Co si myslíte, že se víc oplatí? A pokud vás napadne něco jiného, napište co a proč.
Podmímky - dualsim, slušný foťák, přijatelné rozměry a váha. Nokia 8 je spíš horní hranice.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
13. 4. 2018 11:20 Odeslat příspěvek
Nokia 8 stojí v MP 10tis.
Samsung A8 v Max-shopu EU distr. 10tis, u T-mobile CZ distr. 12tis.
V ostatních levnějších eshopech bych nenakupoval


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2018 14:00 Odeslat příspěvek
Do vyberu by som urcite zaradil Nokiu 7 Plus - vacsia baterka, zmysluplny dualny fotoaparat, aktualne zariadenie s prislubenou podporou... akurat rozmerovo nemusi vyhovovat - je o 7mm vyssia oproti Nokii 8


Offline - Moderátor Profil 
13. 4. 2018 15:08 Odeslat příspěvek
Nokia 6.1 by také mohla vyhovovat

https://mobilni-telefony.heureka.cz/nok ... 7556957926


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2018 07:03 Odeslat příspěvek
Díky za názory. Nokia 7 je fakt už moc velká. Škoda, že se tu neprodával ten minulý model, ten se mi líbil. Nokia 6.1 není moc upgrade. Je to v podstatě to co mám s drobet silnějším procesorem. Jak piíšu výše, používám dualsim. Proto už nechci hybridní slot v kombinaci s 32 GB vnitřní paměti. Žít se s tím dá, ale chtěl bych si v tomhle polepšit.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2018 08:13 Odeslat příspěvek
Nokia 8. Však je to vlajková loď, ne jak A8. Oproti A8 je Nokia rychlejší, lépe fotí, nemá zadrhávající se animace v systému.


Offline - Moderátor Profil 
14. 4. 2018 09:59 Odeslat příspěvek
Samsung A8 je na trhu krátce a proto je, jak bývá u Samsungu zvykem, předražený, odpovídající cena je kolem 8tis.
Zato Nokia 8 už spadla na rozumnou cenu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies