MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
16. 9. 2018 19:42 Odeslat příspěvek
Já jsem třeba nedávno koupil úplně novou S7 z CZ distribuce za 7700 a teď v pátek jsem přikoupil i S8. S8 je pecka, vzhled, displej, ale jinak S7 jede úplně stejně rychle a plynule, spouštění aplikací je taky nastejno, občas je S8 rychlejší, ale někdy je to i naopak. No ve foťáku nevidím taky zásadní rozdíl a dokonce bych řekl, že S7 fotí někdy líp. Že nebude android 9 není žádná tragédie, ale záplaty by to určitě chtělo alespoň jeden rok, víc to určitě nebude. Za mě pořád perfektní telefon, mnohem lepší než letošní modely střední třídy. Akorát ta nejistá podpora do budoucna...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2018 07:01 Odeslat příspěvek
vormen: Tak pravdu rozhodne nemas:) nacitani na S8+ rozhodne rychlejsi nez v S7 to mam vyzkoušeno to samé fotky ostrost proste lepsi na S8 i +..nvm jak jsi to srovnaval ja hodnekrat a vzdycky vitez S8. Ano v dnesni dobe si koupit S7 kdyz podpora je u konce muze jen blazen nehlede na to ze jsou na S8/9 porad akce a cashbacky a mobil mate o par litriku drazsi nez pises za kolik jsi poridil S7:)


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 07:05 Odeslat příspěvek
S8 a S9 nema to zasadni proc mam S7 - placatej displej a ctecku vpredu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2018 07:07 Odeslat příspěvek
Placatej display? a co ty hrany na konci? ty jsou jake? :) jinak ctecku jsem si taky myslel ze je to zasadni chyba ale neni zvykl jsem si rychle a tlakové home je na S8 super


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 07:43 Odeslat příspěvek
S7 byl posledni povedeny a konstrukčně prakticky model od samsungu. S8 prakticky žadny posun a ještě k tomu je to prvni model se zmrvenou konstrukci v podobě nudle displej jehož současti jsou ovladaci prvky a se čtečkou někde na zadech. Nevim čim ti vyrobci uvažuji, když jsou schopni produkovat meně prakticke placky a ještě to vydavat za inovativni. S7 bude těžke nehradit.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 08:11 Odeslat příspěvek
Čtečka zezadu je kvůli snahy výrobců roztáhnout displej po co největší ploše. Sám bych uvítal raději spodní rámeček se čtečkou a programovatelnými senzorovými klávesami. Budeme si muset počkat na integraci čtečky otisků do displeje, doufejme, že to bude už na jaře.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 9. 2018 08:32 Odeslat příspěvek
tak mám asi nějakou špatnou S8 nebo naopak vyjímečnou S7, z testů v antutu z CPU jsem na rozpacích

Přílohy

Screenshot_20180916-112549_AnTuTu Benchmark.jpg
Screenshot_20180916-112549_AnTuTu Benchmark.jpg
[ 229.91 | Zobrazeno 117 krát ]

Screenshot_20180903-175948_AnTuTu Benchmark.jpg
Screenshot_20180903-175948_AnTuTu Benchmark.jpg
[ 63.99 | Zobrazeno 42 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2018 14:45 Odeslat příspěvek
vormen: tak to asi mas :) me plusko 190 tak kde je problem?

-- 17. 9. 2018 15:50 --

Zajimalo jak jsi test delal ? :D kdyz i zde jasny vítez S8
https://www.youtube.com/watch?v=DtNgnGqkkQU

muj screen

https://imgup.cz/images/2018/09/17/Scre ... chmark.jpg


Offline - Pokročilý Profil 
17. 9. 2018 15:01 Odeslat příspěvek
Procházím různý výsledky a je divný, že někde má CPU hodnotu kolem 50 a jinde kolem 75 tisíc. Čekal jsem, že budu mít něco kolem 200. náhodou jsem to zkoušel i po FR a je to pořád 175-178. v Geekbench 4 je to ale výsledek vpořádku, spíše mírně vyšší než mají ostatní S8.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 15:57 Odeslat příspěvek
peta809
No v telefonu používám to co tam bylo takže prohlížeč od samsungu a nemohu si pomoct ale jsem s ním moc spokojen.Na dvou PC a jednom NTB v domácnosti už snad dvacet let mozillu Firefox.Dříve jsem používal Operu ale jednou mě tak vytočila že jsem stáhl a nainstaloval Mozilu a od té doby jsem se ji nevzdal jsem s ní plně spokojen.Zrovna před pár dny jsem četl článek o prohlížečích a na to nenažrané Chrome bylo hodně kritiky nejenom že žere místo na disku ale užírá i hodně paměti a v potažmo i řádně sosá baterii.Nejlépe byli hodnoceny Opera a Firefox bylo tam více prohlížečů tyto ale vycházeli nejlépe.
miromen4
No a stou nudlí jak říkáš jsem naprosto spokojen.Koupil jsem před více jak dvěma lety S7edge poněvadž jsem byl velice spokojen tak jsem koupil S8+ a po ní S9+.Nevím možná jsem nějaký jiný ale všechny tři mi plně vyhovují nemám s nimi problém.S7edge má čtečku v předu ale na čtečky v vzadu jsem se rychle přeorientoval a plně mi vyhovují.Velikost ideální menší mobil potažmo i menší baterii už bych nechtěl.Je možné že s tím má někdo problém ale já ne možná si ten někdo mobil ani nevyzkoušel a kritizuje podle obrázku.Je zajímavé že se k tomu to poměru stran obrací stále více výrobců a už i konzervativní Sony.
vormen
Nechápu z jakého důvodu všichni žerou Antutu které naměří pokaždé jiné hodnoty a tak není vůbec směrodatné.Stačí aby běžela nějaká aplikace na pozadí a už jsou výsledky velice rozdílné.Aplikaci na měření antutu jsem nikdy neinstaloval a ani si nepotřebuji honit triko takže nikdy instalovat nebudu.Pro mne je směrodatné že telefon běží plynule bez záseku a rychle nepotřebuji se o tom utvrzovat pochybným výsledkem v antutu.Ty rozdíli jsou díky tomu že v mobilu se neustále mění situace káždá aplikace má jiné nároky třeba na využití CPU.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 17:12 Odeslat příspěvek
Dlouhe roky použivam Chrome a jiny pohližeč už ani nechci, nevim proč bych se měl omezovat jinym meně funkčnim prohližečem jen proto, že je možna meně nažrany. Od toho mam vykonnějši zařizeni tak abych se neomezoval a měl plnou synchronizaci a funkčnost. I to je duvod proč si pořizuji founy od Samsungu a ne nějake nedodělavky s čistym androidem.
A ty nudlove neprakticke placky, ktere nam vyrobci předhazuji neznam jen z obrazku jak si někdo muže myslet, vubec nevim, kde na to chodi. A co mi je po tom, že jsou vyrobci jak opičaci a kopiruji jeden od druheho i když je to pro uživatele meně prakticke či horši řešeni. Zvyknout se da bohužel i na horši, respektive moc na vyběr neni.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2018 19:06 Odeslat příspěvek
chrome jsem požíval dlouho na mobilu taky..Ale přešel jsem na samsungařský prohlížeč v betě a super.Blokovani reklam ala adguard je dělo a hesla řeším přes otisk prstů což je v klidu. Chorm mam v pc tam na něho nedám dopustit :)


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 19:08 Odeslat příspěvek
pelosek13 píše
Placatej display? a co ty hrany na konci? ty jsou jake? :) jinak ctecku jsem si taky myslel ze je to zasadni chyba ale neni zvykl jsem si rychle a tlakové home je na S8 super

Jaky hrany a ctecka otisku vepredu lepsi nez vzadu nemusim tel stale otacet kdyz se chci jen na neco podivat proto sem taky nekoupil S8 a cekam az na S10 snad bude v display .. :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2018 19:11 Odeslat příspěvek
mifeyjake hrany? je ten display snad rovný ? neni tak nemel :) jinak ano na to mam ctecku obliceje coz jsem vyresil :) njn kup S10 za 30k to bude delo a za pul roku akce na cashback :D


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2018 19:57 Odeslat příspěvek
Tak oproti Edge je rovnej.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382, 383 ... 412  Další stránka
Stránka 380 z 412 [ Příspěvků: 6179 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies