MobilMania.cz

Přihlásit se




Mobil nebere heslo k přihlášení

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2018 09:59 Odeslat příspěvek
Dobrý den.
Mám Honor 9 lite. Dnes ráno mobil po mě chtěl zadat heslo,jako každé tři dny z důvodu zabezpečení.
Heslo jsem nezapomněla,je určitě správné, ani jsem ho nezměnila,přesto se nemůžu přihlásit. Prý heslo není správné. Teď čekám hodinu na možnost znovuzadání a proto hledám nějakou radu, co s tím. Koukala jsem do googlu na svů účet, jestli přes něj nelze heslo nějak resetovat,ale nic jsem nenašla. Zařízení je přihlášeno.
Prosím o nějakou radu,jak se do mobilu dostat. Děkuji. Petra
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2018 10:48 Odeslat příspěvek
A nezměnil ti to heslo nějaký "vtipálek" z tvého okolí, který znal původní heslo? Pokud používáš k odemknutí čtečku otisků prstu místo zadání hesla, tak to mohl změnit už před pár dny a do teď sis toho nemusela všimnout.

EDIT: Pokud to chápu dobře, tak je to heslo, které je nastaveno v telefonu, takže ti v tom google účet nijak nepomůže a heslo neresetuje, protože ho ani nezná a nemá k němu přístup.

Možná bude jediným řešením hard reset https://www.youtube.com/watch?v=0_xatgE7zLM, ale počkej si na názor větších odborníků :-D

Nebo pokud máš přístup ke google účtu a aktivovaného správce zařízení (což asi máš), tak se dá telefon dát do továrního nastavení přes něj. Ale v obou případech přijdeš o všechna nazazálohovaná data v telefonu.


Naposledy upravil welby dne 7. 11. 2018 11:12, celkově upraveno 2


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2018 10:53 Odeslat příspěvek
Pokud to je heslo do mobilu tam je problém.Jedině Hart reset.
Pokud se jen nemůžeš přihlásit do Google účtu tak při zadávaní hesla dej "zapomenuté heslo" ti přijde na email zadáš a pak si ho změníš podle sebe.


Naposledy upravil Hamon dne 7. 11. 2018 11:02, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2018 11:00 Odeslat příspěvek
Nemohl mi ho nikdo změnit,není kdo by to udělal. A možnost zapomenuté heslo tam nemám.
jen požadavek na heslo a pod tím nouzové volaní.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2018 11:00 Odeslat příspěvek
Hamon píše
Pokud to je heslo do mobilu tam je problém.
Pokud se jen nemůžeš přihlásit do Google účtu tak při zadávaní hesla dej "zapomenuté heslo" ti přijde na email zadáš a pak si ho změníš podle sebe.


to ano,ale je tam pro případ ztráty mobilu možnost,zamknout mobil pin kodem. zkoušela jsem to,že bych pak tím pinem snad mobil odemkla,ale ani to nefunguje.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2018 11:05 Odeslat příspěvek
Tak to je heslo do mobilu - musíš zapátrat v hlavě jaké je určitě dáváš špatné. Už to že musíš čekat hodinu jsi několikrát zadala špatně. Je to vůbec tvůj mobil (není to nalezenec) Jinak HR.


Naposledy upravil Hamon dne 7. 11. 2018 11:11, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2018 11:06 Odeslat příspěvek
Hamon píše
Pokud to je heslo do mobilu tam je problém.Jedině Hart reset.
Pokud se jen nemůžeš přihlásit do Google účtu tak při zadávaní hesla dej "zapomenuté heslo" ti přijde na email zadáš a pak si ho změníš podle sebe.


je to heslo do mobilu. Do účtu google se přihlásím normálně z druhého mobilu,i z notebooku. A tam jsem si myslela, jestli není nějaká možnost resetovat heslo od mobilu.
Hard reset je myslím podržení nějakých tlačítek a pak se mobil uvede do továrního nastavení?

-- 7. 11. 2018 12:08 --

Hamon píše
Tak to je heslo do mobilu - musíš zapátrat v hlavě jaké je určitě dáváš špatné. Jinak HR.



No právě,že heslo je na tuty správné.. Mobil ho po mě chce každé tři dny,normálně to vždy fungovalo a za 3 dny jsem ho jednak nezapomněla a jednak mám speciální diář,kde mám všechny hesla ke všemu a do všeho,co jsem kdy měla a používala. Takže asi tak. Prostě mi to mozek nebere.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2018 11:15 Odeslat příspěvek
Nevím teď z hlavy jak se zadávají hesla ale asi číselná nebo písmena u písmen může být že náhodou je některé většinou první velké nebo všechna velká nebo malá atd.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2018 11:23 Odeslat příspěvek
U hesla mám jediné písmeno a už jsem zkoušela obě varianty,jak malé,tak velké. Prostě je nefunkční.
Mě z toho asi šlehne, protože po třech špatných pokusech se dá heslo vyzkoušet až zase za hodinu a už je to třetí hodina co čekám jak píp. :-]


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2018 11:33 Odeslat příspěvek
Za tu hodinu čekání jsi po Hart resetu už dávno měla vše nastavené znovu.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2018 11:35 Odeslat příspěvek
Pokud heslo/pin nejde, tak máš asi smolíka. Doporučuji nechat telefon na WiFi a nabíječce několik hodin, aby se provedla záloha do Google účtu. Poté zazálohovat potřebné fotky, media atd., tedy jestli se telefon vůbec připojí k PC. A nakonec přes určitou tlačítkovou kombinaci vyvolat menu s možností obnovení telefonu do továrního nastavení.

Po obnovení je možné, že bude zapotřebí zadat původní Google účet pro ověření vlastnictví telefonu. Rovnou také můžeš využít možnost obnovy aplikací (a dalších zálohovaných dat) ze serverů Googlu. Easy peasy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2018 11:57 Odeslat příspěvek
Jj,už na tom pracuju. Jen jsem doufala,že třeba existuje jednodušší způsob,jak ten blbý mobil odemknout.
Nicméně všem děkuji :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 8. 2020 11:14 Odeslat příspěvek
Mám podobný problém na Galaxy A8. Jen s tím rozdílem že jsme telefon restartoval zadal pin sim karty a heslo telefonu. Telefon se odemknul, ale po vypnutí už heslo nevzal. Mám nastavený otisk prstu takže jsem vše zálohoval a ve chvíli kdy po mě bude chtít heslo ho budu muset převíst do továrního nastavení. Má někdo lepší nápad?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 13 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies