MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SuperPokec

Offline - S40 Maniak Profil 
4. 6. 2019 04:23 Odeslat příspěvek
Někde si musí vylít srdíčko.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 6. 2019 05:28 Odeslat příspěvek
Žádný vylejvání srdíčka a podobně, téhož názoru je plno lidí včetně admina,je to konstatování a poukázání na, to co je to za kockota,zasirajic solidní web/y
Samozřejmě je rozhořčen, radí adminum co mají jak dělat a když nejeví zájem, vytahuje eso v podobě screenshotů a vyhrožuje jejich zasláním hlavnímu správci SMARTmania.cz, je totiž přesvědčen že vše je špatně,právo na jeho straně a BAN neoprávněný,jako už kdysi totéž v bledě modrém.


Offline - VIP uživatel Profil 
5. 6. 2019 06:56 Odeslat příspěvek
seterwohipikule píše
A ty. Já už málo. Mu pošlu sms, když je dnes toho Jarmila.
O mobily se už zajímám míň. Sleduju to furt, to jo.

Díky :-D Byl si první v 0:58 kdo gratuloval. Já sem to ani nevnímal, popíjel jsem v Minsku :-) dejv


Offline - VIP uživatel Profil 
5. 6. 2019 20:42 Odeslat příspěvek
Cheetah007 píše
upřímně předražené Samsung krámy bych si nekoupi.

Co je krámoloidního na Samsungu? Ať se po nějaké době tady od odborníka přiučím a třeba s těma Samsungama co používám švihnu o zem.
díky za fundovanou odpověď.
dejv


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 05:45 Odeslat příspěvek
Nemama tu značku v oblibě,předražené krámy a pár zkušenosti, za tím si stojím,pokud jsi spokojený buď si já ti to přeji,mé zkušenosti nejsou příliš dobře a leckterý výrobce to umí ve stredni a vyšší střední lépe.
Je ale pravda že modely jako A50 a vyšší jsou už o něčem jiném


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 17:41 Odeslat příspěvek
A cos měl za Samsungy?


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 6. 2019 17:48 Odeslat příspěvek
Já jsem se Samsungy spokojen, měl jsem Note 2 a 4 teď mám 8.
Žena má úplně obyčejný J5 2017 a taky ji pořád vyhovuje a i rychle funguje.


Offline - S40 Maniak Profil 
6. 6. 2019 18:09 Odeslat příspěvek
Co jsem měl XCover 3, tak to byla hrozná šunka - kryt po dvou letech rozpraskal a i zvuk stál za ******. Teď mám J6 2018 a docela dobrý, jen chybí věci jako snímač jasu, notifikační dioda (ani to neumí Sleeping screen), čtečka otisků je mrňavá a nalepená na foťáku.

Pořád doufám v něco lepšího - ta vpravo :love:
https://pbs.twimg.com/media/D8PtiYvX4AUjYEv.jpg


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 18:23 Odeslat příspěvek
opasino píše
Ale tak to mi víme, s kým máme tu čest. :-)

S kým?


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 18:47 Odeslat příspěvek
Tak ono je rozdil co kupujes, jetli low end, stredni tridu, nebo vyssi tridu. To odstupnovani je znat jak na kvalite, tak vybavenosti. A pak je to jedno jaka je to znacka. Samsung se opravu zlepsil a ve vyssi tride je to opravdu radost pouzivat jako hw, sw strance tak po spickovem zpracovani a konecne i updaty konče.
Ja jsem vzdy Samsungem opovrhoval, ale po tom, co jsem zkusil ve vyssich radach Sony, Nokie, LG, tak Samsung ze vsech vylezl nejlepe. Po S8 a S9 proti kterym nemuzu rict nic, ted pozuivanm Note 8 a Note 9 a to je lahoda, kterou me nenabidne zadny soucasny vyrobce. ;-)
A houby predrazene, kvalita neco stoji a Samsung si svou cenu zaslouzi. :-)


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 19:12 Odeslat příspěvek
seterwohipikule píše
A cos měl za Samsungy?

Setere naposledy S6 krátce asi tři měsíce a jeden Xcover potom asi devět let zpátky ještě něco, ale žádná sláva....ta S6ka třeba.

Mluvím o starých modelech ale třeba A6 a A7 každý má něco,šestce třeba schází AoD ,řada J zase postrádala čidla okolního osvětlení....to snad raději chybějící NFC dneska než tohle.
Nová řada Axx se třeba povedla když to srovnám s Ackovou řadou co byla před tím


Naposledy upravil Cheetah007 dne 6. 6. 2019 19:15, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 19:13 Odeslat příspěvek
Tak kdoví, co Čítah používal :D


edit: a, tak jsi mě předběhl.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 19:16 Odeslat příspěvek
Tak to už je jedno :D

Naecken
Xcover jsem měl do práce dvojku, asi rok a půl a přišla mi povedená, nemohl jsem si stěžovat.
Zato nástupce Xcover 3 nebo ještě nějaký nevím, to bylo o ničem a hlavně u vystaveného kusů mi přišla, že je snad panel buď hodně mizerné IPS nebo dokonce TN.
Barvy vyblite a pozorovací úhly mizérie, jak si zmiňoval zpracování, tohle měla dvojka v pořádku a označením odolný se pyšnila oprávněně.


Offline - Trvalý BAN Profil 
6. 6. 2019 19:36 Odeslat příspěvek
Já uvažoval nedávno o nějakém Galaxy Note. Ale ze mě už je nenáročný uživatel. Musí tam šlapat Real Racing, musí držet baterka a to je tak asi všechno. Tady ten Xiaomi Note 7 to splňuje na výbornou a přidává pár pičovinek navíc. Umí to fotit, vcelku solidní paměť. A za ty prachy.. Stejně zas koupím za chvílu něco nového a bude.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2019 19:45 Odeslat příspěvek
Tak v tomhle případě souhlas a není co řešit viď.
Mě hry na telefonu krom pár logických a Solitaire prakticky nic neříkají (jo sem tam Lane splitter či asphalt) takže podle toho vybírám a spokojim se se zlatým středem.
Mobil se mi musí líbit, dobře se držet a používat a jelikož občas něco malo fotím či natáčím, mít solidní kameru.
Tohle momentálně Moto One spolu s dobrym hw, perfektním a na slunci výborně čitelným displejem a dvoudenní vydrží splňuje.
Občas stridam s XA1 kterou mám asi rok a nemohu si vůbec stěžovat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4447, 4448, 4449, 4450, 4451, 4452, 4453 ... 4539  Další stránka
Stránka 4450 z 4539 [ Příspěvků: 68085 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies