MobilMania.cz

Přihlásit se




Výběr telefonu a rada

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2019 18:18 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
prosím o radu ohledně Huawei a Honor. Jaký je nyní vztah s USA. Nemůže se stát, že si koupím tyto značky a pak najednou přijdu o Google Play atd.? Co vy na to říkáte.
Chtěl bych poradit s telefonem do 9000 Kč. Chtěl bych hlavně dobrou výdrž baterie, kvalitní fotoaparát a NFC. Jsou pro mne důležité. Děkuji předem za radu.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
20. 6. 2019 18:35 Odeslat příspěvek
a musíš mít Huawei/Honor?
Třeba takový Asus Zenfone 5 ZE620KL je za 6,5tis výborný kauf anebo Motorola One Vision za necelých 8k ještě lepší


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2019 18:40 Odeslat příspěvek
Nene nemusím, ale toto by byl mobil pro manželku a já sám mám Honor tak z toho mám strach. Oki děkuji za typ mrknu.


Offline - Moderátor Profil 
20. 6. 2019 20:02 Odeslat příspěvek
jinak celou kauzu Huawei/Honor máš tady, počti si :-)
viewtopic.php?f=15&t=1298512


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2019 09:26 Odeslat příspěvek
Muze to byt v pohode, ale take ne. Situace je ted slozita. Ja bych se Huwaei a Honor vyhnul, dokud se situace nevyjasni.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2019 09:54 Odeslat příspěvek
Teď je v akci za 9 990,- Honor View 20, což je skvělá volba, ale jestli je 9 000,- limit, tak bych volil něco vhodného pro ženu. Xiaomi Mi 9 SE nebo Motorolu Vision One. Oba telefony skvěle padnou do ruky.
Do 9 000,- je nejvýkonnější Pocophone F1, nejlepší displej má Samsung A50 a nejlepší fotoaparát Motorola One Vision a Nokia 8.1.
Já jsem si před týdnem koupil tu Motorolu a je to parádní telefon, mohu jen doporučit. Huawei p30 lite, ani Honor 20 lite bych nekupoval, všechny přístroje zmíněné výše budou lepší.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 7. 2019 17:01 Odeslat příspěvek
Děkuji všem za radu. Koupil jsem Motorolu a je fakt parádní. Chvilku zvykat, ale paráda díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2019 07:07 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
Mám ještě jeden dotaz. Tchyně došla také za mnou se žádostí o mobil. Chci se pro jistotu zeptat Vás. Doporučil bych ji Motorolu jako manželce.
Dělá v bance a klientům ukazuje jak platit telefonem takže nutné NFC pak vymoženosti jak otevřít banku v telefonu jak otiskem prstů a obličejem. Zároveň využívá hodinky Garmin Fenix 5s takže kvalitní Bluetooth. Fotky také požaduje kvalitní. To ale Motorola vše nabízí je to tak ne? Nebo máte jiný názor. Prosím o radu. Cena do 8000,-
Děkuji


Offline - Moderátor Profil 
6. 7. 2019 07:19 Odeslat příspěvek
co třeba opět Motorola One Vision?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 7. 2019 10:04 Odeslat příspěvek
Dekuji právě jsem se chtěl zeptat jestli je to fakt dobrá volba i pro tchyni ale myslim ze moc je dekuji


Offline - BAN Profil 
6. 7. 2019 11:33 Odeslat příspěvek
Xiaomi MI8.


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 7. 2019 13:17 Odeslat příspěvek
Určitě bych zvolil raději Motorolu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies