MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Mobil do 8 tis., přechod z Windows

Offline - Pokročilý Profil 
2. 8. 2019 11:36 Odeslat příspěvek
uiqjirka>> Až na to, že kdo Tě zná, moc dobře ví, že u Tebe jde o klasiku - Král je mrtev, ať žije král! A za další, vždy oblečeš nový kabát a nosíš ho za jakoukoliv cenu, dokud jej nesežere jistý hmyz. Ono to rozhodování není zas až taková věda ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2019 11:50 Odeslat příspěvek
uiqjirka:
proč tu veřejně ze sebe děláš wola?
jaké chyby jsou v čistém androidu? kolik se teda musí doinstalovat věcí? já na G7+ mimo her 5?
ukážeš mi ty reklamy? nikdy ani z5 jsem žádné neměl.
běž se léčit :-P


Offline - Trvalý BAN Profil 
2. 8. 2019 12:07 Odeslat příspěvek
Citace
jaké chyby jsou v čistém androidu


Chyby? Ja psal neco o chybach? Precti si prispevek jeste jednou.. chyby a chybi je rozdil..

Ano, ve free aplikacich jsou reklamy, pokud bude muset do androidu neco instalovat a ze do cidsteho toho bude dost, aby to neco umelo.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2019 12:22 Odeslat příspěvek
ty jsi fakt jak postiženej. nechybí tam nic.naopak je tam snad vše od googlu.
ani v doinstalovaných není reklama.
by me zajímalo co za srajdu doinstalováváš.
koukám místní troll že? sám neumí nic a svádí to na telefon ;-)


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2019 12:37 Odeslat příspěvek
Klucí, ono to je vlastně jedno ne?

U Samsungu je tuna aplikací opravdu zbytečně a duplicitně. Ale to přeci všichni ví, že Samsung má dohodu s MS a bůh ví s kým ještě, že bundluje jejich aplikace do AOS.
Taky určitě všichni ví, že přes ADB se toho dá hodně smazat a ne jenom "směšně povypínat".

U čistého Androidu může chybět třeba pokročilejší File Manager. A pokud je člověk proti Google službám, proč by si sakra kupoval něco s Androidem One / Pixel?

Pokud si představíme uživatele mediána, tedy člověka, co ani nemění e-mailového klienta nebo webový browser, je z mého názoru lepší ten systém, kde se při otevření URL nebude ptát, jestli to má otevřít v browseru A, B nebo C a zároveň ho nebude plést odlišný designový jazyk UI a aplikací výrobce od aplikací Google.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2019 13:24 Odeslat příspěvek
Loader : přesně tak. tak proč tu ten člověk šíří takově lži?
ani nečekám že sem postne ty "mraky" applikací.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 8. 2019 17:23 Odeslat příspěvek
Taky budu přecházet z WM10 na Android a taky chci jít proti proudu. Stále používám Lumii 950 a nechci ji měnit už kvůli foťáku. Srovnával jsem svoje makro fotky se spoustou novějščích telefonů a mnohdy jsem měl navrch. Bohužel kvůli ukončení podpory spousty aplikací se ze systému s málo aplikacemi pomalu, ale jistě stává systém bez použitelných aplikací. Vždycky jsem měl rád HTC a i přes jejich kiks s "ultrapixelem" produkují pro mě výjimečné telefony, přemýšlím tedy nad HTC 10, podle testů, co jsem viděl, má taky celkem kvalitní foťák, i když chápu, že ty chceš něco novějšího, takže klidně bych si v obchodě ošahal některý z novějších HTC. Druhou variantou pro mě pak byl některý z Pixelů, jak už tu byl zmíněn. Určitě půjde sehnat zánovní 3A kolem 8K, popř. zánovní 2 ještě levněji. Podle toho, co jsem sledoval, málokterý fotomobil v kvalitě fotografií předčí Pixely - především s horších světelných podmínkách.


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2019 19:46 Odeslat příspěvek
A co třeba Nokia 7.1 či 8.1? Ta by nestála za zvážení?


Offline - Junior Profil 
11. 8. 2019 09:09 Odeslat příspěvek
Ani jednou tady nezazněl samsung a50. Osobně jsem proti samsungu, i když teda mám s8+ a to především kvůli amoledu (po půl roce reklamace, teď zatím drží, ale otázka je, jak dlouho).

Aktuálně taky vybírám pro přítelkyni, a50 jsem ji rozmlouval, protože amoled, ale kdyz ji srovnam s nokii nebo motorolou ve výběru tak mi vychází líp, především procesor. Kde je háček, že tu a50 nikdo nedoporučil? Já bych vzal xiaomi note 7 pro a byl by klid, ale xiaomi nechce za žádnou cenu (a upřímně vzhledem k emui se ji nedivím, teď má redmi note 4 a vyhodil bych to z okna, nemůžu to normalne ovládat, nic tam najít... telefon by byl asi fajn mít čísty android) v te cene do 8 si nějak pořád nemůžu vybrat...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 54 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies