MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone XR - obecná diskuze

- Pokročilý Profil 
19. 8. 2019 18:49 Odeslat příspěvek
Nie je problem kupit multi portovu nabijacku, ktora ma podporu vsetkych aktualnych rychlo nabijacich standardov, treba vsak pouzvat aj adekvatne kable. Napr. Hyperjuice ma v ponuke niekolko modelov nabijaciek s PD, Quick charge.
Poslední příspěvek


- VIP uživatel Profil 
19. 9. 2019 05:40 Odeslat příspěvek
iPhone Xr získá novou funkci z fotoaparátů iPhone 11
https://www.mobilenet.cz/clanky/lonske- ... u-11-38967


- Junior Profil 
11. 1. 2020 08:25 Odeslat příspěvek
Pánové mám dotaz, mám teď Iphone XR a naistaloval jsem si facebook a několik dalších aplikací. Mám dva účty na facebooku a logoval jsem se na oba dva. Bohužel když se chci přihlásit do aplikace přes facebook, tak se mi to pořád chce přihlašovat přes ten první i když jsem z něj odhlášen. Zkoušel jsem ten první účet mazat z aplikace, odinstalovat facebook, resetovat data ale nic nepomohlo. Bohužel se potřebuji logovat do aplikací přes ten druhý. Zatím se mi nechce dávat tel. do továrního nastavení. Na Androidu mi to šlo vše v pohodě, stačilo se přelogovat v aplikaci facebooku a ostatní aplikace se pak logovali přes aktivní účet.


- Junior Profil 
30. 10. 2020 18:32 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

vybírám mobil pro ne moc technický typ, potřebuje telefon, který se jednou nějak nastaví a podle toho funguje pořád stejně bez nějakých zásahů. Mám možnost koupit XR za 12 tisíc a přemýšlím, zda by to byla ta správná volba. Telefon používá na internet, focení a občas hudba. Zajímalo, jaká je reálná výdrž telefonu - vydrží dva dny používání? Vyplatí se v tuto dobu ještě kupovat XR?

Děkuji


- Junior Profil 
30. 10. 2020 21:36 Odeslat příspěvek
Za tu cenu bez debat. Je to výborný telefon, který dostačuje ke všem běžným činnostem. Co se týče baterie, tak záleží jak moc ho budete používat. Mně vydrží den, ale používám ho pořád. Zaplé data, bluetooth, gps, často videa apod. Ale když si pořídíte rychlonabíječku, tak to není problém.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 35 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies