MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Mi 9T / Xiaomi Mi 9T Pro – obecná diskuze

Offline - Místní informátor Profil 
12. 9. 2019 18:24 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi 9T by mělo obdržet Android 10 již příští měsíc
https://mobilenet.cz/clanky/xiaomi-mi-9t-by-melo-obdrzet-android-10-jiz-pristi-mesic-38930
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2019 13:48 Odeslat příspěvek
prosím můžete doporučit vhodné ochranné sklo pro Mi 9 T, které nemá problém se čtečkou otisků v displeji?


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2019 11:18 Odeslat příspěvek
Má tu někdo uživatelské zkušenosti s Xiaomi Mi 9T? :-)) Podělí se?


Offline - Místní informátor Profil 
10. 10. 2019 19:40 Odeslat příspěvek
Xiaomi Mi 9T (Redmi K20) Právě dostává jako první stabilní verzi MIUI 11

-- 25. 11. 2019 10:18 --

Xiaomi Mi 9T obdrželo aktualizaci patch

Obrázek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 11. 2019 14:19 Odeslat příspěvek
Tak ode dneška jsem majitelem tohoto telefonu. Je to paradox, jelikož jsem se zde na foru několikrát zmínil, že jsem fanda IPS displejů a ne Amoled displejů a že uvažuji o koupi Redmi Note 8 Pro 6/128. Telefon jsem dostal od manželky jako souběžný dárek k narozkám i k vánocům. Na dotaz jak přišla na tento telefon mi řekla, že zahlédla jak jsem koukal na nějaká porovnávací videa a prý Redmi Note 8 Pro jí připadá moc podobný k mému Pocophone a Mi 9T je hezčí. Takže nyní se budu modlit aby displej vydržel co nejdéle bez nějakých výrazných změn. :-D ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 12. 2019 10:55 Odeslat příspěvek
Ahoj, neměl byste někdo tip na sklo pro 9T/9T Pro? Kupoval jsem již asi 3 různé z Alíka, 2 z Xiaomi storu a ani jedno nedrží po okrajích. Nechal jsem si dát v Xiami storu tu jejich folii s tím, že čáry a bubliny po čase zmizí - ani čáry ani bubliny nezmizely po měsíci. Už jsem docela zoufalej a bez ochrany si netroufám.


Offline - Junior Profil 
13. 1. 2020 14:41 Odeslat příspěvek
Prestal bych zoufat a vyprdnul se na ochranu displeje. Ten telefon nebyl zase tak drahy a do 3 let ho clovek beztak vymeni za novy. A to rikam jako clovek, ktery prave prechazi na Mi 9T po 5 letech z Lumie 925, na ktere jsem mel celou dobu jednu ochrannou folii z Ciny za dolar, ktera se neodloupla a mela na sobe jen vlasove skrabance. Takze si rikam, pokud tohle vydrzela mekka plastova folie, tak to sklo musi prezit uplne v poho - pokud mi samozrejme nespadne na beton na nejaky kaminek :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 1. 2020 00:31 Odeslat příspěvek
Já jsem uvažoval o skle, ale nakonec na to kašlu. Špinavé krycí sklo se mi vždy hůře čistí než originál krycí sklo. ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 1. 2020 08:17 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo podobnou zkušenost, popřípadě radu. Jsem majitelem tohoto telefonu a po aktualizaci na Android 10 a MIUI 11 mám problémy s připojením k BT v autě. Před aktualizací se telefon bez problému vždy hned připojil a zůstal připojený a po aktualizaci se sice telefon připojí, ale stále se odpojuje. Myšleno tak, že po připojení se po cca půl minutě až minutě sám odpojí a opět po chvilce připojí. To se neustále opakuje.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 1. 2020 10:08 Odeslat příspěvek
Zkus zrušit párování a naparovat znovu. Obnovení továrního nastavení po aktualizaci si udělal?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 1. 2020 10:22 Odeslat příspěvek
Tovární nastavení po aktualizaci jsem nedělal ( nechtělo se mi znovu nastavovat celý telefon ). Párování jsem zrušil a dal spárovat znovu, potom to vydrželo na celou cestu. Ráno po připojení se telefon opět připojoval a odpojoval. Když jsem telefon restartoval, tak se připojil a opět vydržel spojený celou cestu.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 1. 2020 10:40 Odeslat příspěvek
Po tak velké aktualizaci je potřeba provést FR, bez něj tě budou trápit problémy, ale jak myslíš....


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2020 13:03 Odeslat příspěvek
kobl20 píše
Ahoj, neměl byste někdo tip na sklo pro 9T/9T Pro? Kupoval jsem již asi 3 různé z Alíka, 2 z Xiaomi storu a ani jedno nedrží po okrajích. Nechal jsem si dát v Xiami storu tu jejich folii s tím, že čáry a bubliny po čase zmizí - ani čáry ani bubliny nezmizely po měsíci. Už jsem docela zoufalej a bez ochrany si netroufám.


Kup ty, co mají černý okraj. Jsou taky vetsi. Ty, co nemaji cerny okraj, jsou mensi a jejich okraje neprilnou.

-- 22. 1. 2020 13:04 --

B36 píše
Prestal bych zoufat a vyprdnul se na ochranu displeje. Ten telefon nebyl zase tak drahy a do 3 let ho clovek beztak vymeni za novy. A to rikam jako clovek, ktery prave prechazi na Mi 9T po 5 letech z Lumie 925, na ktere jsem mel celou dobu jednu ochrannou folii z Ciny za dolar, ktera se neodloupla a mela na sobe jen vlasove skrabance. Takze si rikam, pokud tohle vydrzela mekka plastova folie, tak to sklo musi prezit uplne v poho - pokud mi samozrejme nespadne na beton na nejaky kaminek :D


Porovnávat měkkou folii, zcela nerozbitnou, a sklo, tak to je fakt sila :D :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 1. 2020 17:10 Odeslat příspěvek
roy1 píše
Po tak velké aktualizaci je potřeba provést FR, bez něj tě budou trápit problémy, ale jak myslíš....


Tak byl proveden reset do továrního nastavení, smazání všech profilů v autorádiu a BT nefunguje stále. Dochází ke spárování a posléze po cca 1/2 minutě k odpojení. To se neustále automaticky opakuje v cca stejných intervalech. K delšímu připúojení došlo pouze po restartu telefonu a to před každou jízdou dělat nechci. Psal jsem již na podporu a odpověď žádná. Tak nevím.


Offline - Moderátor Profil 
25. 1. 2020 17:19 Odeslat příspěvek
zkus se zeptat na Xiaomi blogu, jestli neví někdo co tím
https://xm.cz/blog/dwqa-ask-question/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 46 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies