MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 9 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
18. 9. 2019 13:40 Odeslat příspěvek
Jsem na tom stejně. I přes to, že srpnovky mám už schválené. Né, že by mi o ně nějak šlo, ale chtělo by to ještě jednu a asi poslední aktualizaci. :)

-- 25. 10. 2019 09:25 --

Dnes mi telefon vyhodil nějakou aktualizaci nastavení systému. Ale nevím co se změnilo. :D
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 10. 2019 20:27 Odeslat příspěvek
Aj mne to vyhodilo, ale žiadne info o tom, čo by to malo byt, cez nastavenia neukazuje žiadnu aktualizáciu, len oznámenie na hornej lište...


Online - Místní informátor Profil 
27. 10. 2019 07:43 Odeslat příspěvek
A já zas klasicky nic, nic mi ještě nevyskočilo :D


Offline - Junior Profil 
27. 10. 2019 16:36 Odeslat příspěvek
Taky v noci na pátek na Honoru 10 byla nějaká aktualizace nastavení systému. Vůbec nevim, oč jde. :D


Offline - Junior Profil 
28. 10. 2019 21:46 Odeslat příspěvek
Jinak honor 9 má asi konečnou aktualizaci .210 s červencem. Nebo má někdo . 215 se srpnem? :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 10. 2019 07:05 Odeslat příspěvek
Také by mě to zajímalo. Zrovna včera jsem si říkal že vůbec nechodí bezpečnostní altualizace...


Online - Místní informátor Profil 
29. 10. 2019 07:46 Odeslat příspěvek
Podle mě přijde někdy v Listopadu, Prosinci ale jaká to netuším :D ale cítim to v kostech :D nemůžou nás přeci takhle odříznout :/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2019 09:16 Odeslat příspěvek
Taky mi přes lištu přišla aktualizace nastavení, či co ... když jsem byl venku, odemknu telefon a hlaška, že aktualizace nastavení byla stažena a jestli chci restartovat telefon ... nikde žádné info. Během resetu mi přišlo, že se taky nic neinstalovalo - bylo to strašně rychlý, ale displej jsem celou dobu nesledoval. Když kouknu do nastavení, tak mám stále 210 s červencovou záplatou. Takže vůbec netuším co a jak se mi v telefonu odehrálo :D


Offline - Junior Profil 
29. 10. 2019 20:33 Odeslat příspěvek
Mně se na Honoru 20 Pro taky objevila aktualizace nastavení, měla asi jen necelých 200KB, takže se nic neinstalovalo. Taky by mě zajímalo o co šlo.


Online - Místní informátor Profil 
30. 10. 2019 21:27 Odeslat příspěvek
AntiLaska:
Teď se mi ukázalo na mém telefonu upe to samý! :D fakt!
Dal jsem aktualizovat a pak restartovat telefon a nevidím žadné změny... :D nikde nic.. Nevím co to bylo za haldu..

-- 4. 11. 2019 13:34 --

Jak jsem dneska objevil tento koment tak se asi jen tak nedockame nove aktualizace... :D :/

Obrázek


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2019 14:05 Odeslat příspěvek
No tak to je v "*****". Od poslednej aktualizácie mám problém s odomykanie obrazovky prostredníctvom skeneru odtlačkov prsta. Niekedy nereaguje vôbec, niekedy úplne bez problémov.
Nezaregistrovali ste podobný problém?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 11. 2019 22:13 Odeslat příspěvek
Že nebude Android 10 na Honor 9 je jasné. Ale že ho odstřihnou i od bezp záplat.. Ať už jdou někam. Raději vydávají staré modely v nových obalech. Další můj tel. už jejich logo neponese.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2019 06:31 Odeslat příspěvek
Ta malá aktualizace byla prý kvůli času:
https://svethuawei.eu/dostali-jste-mini ... o-znamena/
.


Online - Místní informátor Profil 
7. 11. 2019 08:08 Odeslat příspěvek
ice.bc:
Jj taky si rikam ze muj dalsi telefon nebude Honor ani Huawei :D Uz jsem prehuaweiovanej a preEMUIovan...

Ale hlavne ze dostane EMUI telefon za 4tis. to mi hlava nebere :D :D
Nas je pritom 40x vykonejsi lepsi a nic pff.. :(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2019 14:21 Odeslat příspěvek
Si nevyberete ... všude je to spiš horší (ASUS, SONY) ...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další stránka
Stránka 37 z 39 [ Příspěvků: 579 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies