MobilMania.cz

Přihlásit se




Vodafone neomezený datový tarif s omezenou rychlostí

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2019 11:21 Odeslat příspěvek
Ahoj,
chtěl bych se Vás zeptat na Vaše případné zkušenosti s omezenou rychlostí u Vodafone na 10mbit/s.
Plánuji tento tarif s Iphonem 11 a chtěl bych vědět zda bude vše bez problému fungovat.
Díky moc
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 11. 2019 19:54 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem asi 7 krát různé měření rychlostí stahování a upload a v průměru mi to ukázalo podle různých serverů 13.5 Mbit stahování a 19 Mbit odesílání. Takže těch udávaných 10Mbit bude minimum, ale 10MBit mi to zatím nikdy nejelo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 11. 2019 10:28 Odeslat příspěvek
Podobná zkušenost, omezení ve funkci žádné. Těch 10Mbit je naprosto Ok. Stále musí brát člověk v potaz, že je to mobilní internet a ne náhrada pevného připojení. Takže aktualizace třeba nechávám na rychlejší WiFi (nebo nechávám stahovat přes noc, když spím mimo WiFi).


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2019 11:24 Odeslat příspěvek
Mám tarif bez omezení, teď mi to ukáže v testu max 20 Mbit !!! Ta síť vodafone jede teď na doraz!!! Před tím jsem se pásal rychlostí na FB kolem 200 Mbit /60Mbit!! Takže to vodafone pěkně podělal a nedivím se, že musí omezovat rychlost...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 11. 2019 11:41 Odeslat příspěvek
Souhlas s tím co píše dj.kure. Ta rychlost na mobilní internet je pro mě fakt dostačující. V práci telefon používám jako hotspot pro notebook a vše OK. Na nějaké velké stahování mám doma pevný internet 300Mb. Chtěl jsem neomezený tarif(ikdyž se závazkem) než být závislý na veřejných pomalých wifi sítích či závislý na sledování spotřebovaných dat. ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 11. 2019 13:05 Odeslat příspěvek
KryIP: Jsi si jistý, že máš tarif jak bez omezení FUP, tak rychlosti? Já od spuštění neomezených dat nepozoruju na svém (omezeném) tarifu žádný rozdíl v rychlostech... Nadto pochybuju, že zákazníků s neomezeným tarifem bude tolik, aby to šlo poznat :)


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2019 17:48 Odeslat příspěvek
Na co je asi měření rychlosti v aplikaci vodafone? Mám už nějaký rok stejný tarif s 60 GB až poslední dobou klesla rychlost. Teď večer jsem měl 56 Mbit/s... Ale to je podle dřívějšku hodně velký pokles.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 11. 2019 18:11 Odeslat příspěvek
KryIP: No takže máš s FUPem, byť obřím... Já mám u nás ve vesnici za Brnem pořád stabilních 120Mbit, takže tady dobrý :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies