MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 11. 2019 17:42 Odeslat příspěvek
Minuly tyden jsem pres Smart switch svoji S9 zalohoval do pocitace uplne v pohode. Stejne tak i pritelkyne
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2019 10:03 Odeslat příspěvek
V rychlosti jsem to blbě formuloval, ne, že nejde Smart Switch vůbec, ale chtěl jsem stručně, jasně, výstižně tu apku stáhnout a telefon zazálohovat, protože jsem měnil počítač, šel jsem na CZ stránky Samsungu a neskutečná pakárna tam hledat Smart Switch pro Win ke stažení, Kies tam je, ale apka po stažení nefunkční, hlásí to nějakou chybu sestavení-zkoušeno na dvou PC. Tak jsem napsal na podporu, než abych to hledal někde po všech čertech a oni mi poslali další den odkaz na Smart Switch z US verze webu. Jako to mi fakt nepřijde normální, aby v roce 2019 giga firma typu Samsung nedokázala v CZ zaplatit někoho, kdo jim udělá rozumnej a přehlednej web, kde najdu vše co potřebuju k telefonu, co stál 27k novej.
Každopádně díky za reakce ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2019 10:21 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
asi tady občas někdo podobný dotaz napíše, ale nenašel jsem.
Chtěl bych se zeptat, zdali má v dnešní době cenu přejít na S9.
Dnes mám S7 Edge a ta přišla k úrazu. Nyní řeším, co dál.
Jestli jít do nějaké starší S9 a nebo např do S10e.
Děkuji za radu.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2019 11:07 Odeslat příspěvek
Tak to je na tobe co ocekavas ne? Podle mne nema...v lete jsem vymenil S7e za Mate 20 Pro a nemohl udelat lepe. Perfektni displej, vydrz, foto, nabijeni...proste komplet za nejakych 12,5K. Proti tomu je S9 za ty prachy docela orezavatko a moralne zastaraly telefon kor v dobe kdy neni problem mit vsechny potrebne ohn.vzdalenosti fotaku v jednom zarizeni...


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2019 12:34 Odeslat příspěvek
BigTuti píše
Dnes mám S7 Edge a ta přišla k úrazu. Nyní řeším, co dál.
Jestli jít do nějaké starší S9 a nebo např do S10e.
Děkuji za radu.

Měl jsem stejné dilema a zvolil S9. U S10e by mi chyběla notifikační dioda a senzor tepu.


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2019 22:54 Odeslat příspěvek
Ja som presiel z S7edge na S9+ a spokojnosť, neľutujem.


-
15. 11. 2019 12:55 Odeslat příspěvek
Ty vole, senzor tepu na mobilu :-) :-) :-) Defakto nepostradatelna funkce :-) :-) :-)


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2019 14:54 Odeslat příspěvek
Já nechci řešit., zda to někdo využije nebo ne, ale můžu říct, že na S7 ten senzor tepu fungoval skvěle. Porovnával jsem to mnohokrát s lékárenskými měřiči a ani jednou se mi výsledek nelišil. Takže jestli to někdo používá např. po cvičení nebo ze zdravotních důvodů, je to vítaná funkce.


Offline - VIP uživatel Profil 
17. 11. 2019 12:47 Odeslat příspěvek
BigTuti píše
Dobrý den,
asi tady občas někdo podobný dotaz napíše, ale nenašel jsem.
Chtěl bych se zeptat, zdali má v dnešní době cenu přejít na S9.
Dnes mám S7 Edge a ta přišla k úrazu. Nyní řeším, co dál.
Jestli jít do nějaké starší S9 a nebo např do S10e.
Děkuji za radu.

Kdysi sem přecházel z S7 na S9+ a udělal sem tehdy správně, dnes je to otázka kolik do toho dáš, bazarovou S9+ koupíš za deset, S10+ za dvojnásobek. (ano, bazar vs. nový kus.). Už sem přešel na Note 10+, takže S9+ je další telefon v šuplíku :-D
dejv


Offline - BAN Profil 
18. 11. 2019 20:48 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo,kdy vyjde Android 10 na S9 ?


Offline - Moderátor Profil 
19. 11. 2019 05:38 Odeslat příspěvek
Přesně to neví nikdo, ale tipuju začátek příštího roku. Momentálně se chystá teprve otevření Beta programu pro řadu S9.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2019 09:26 Odeslat příspěvek
Setkali jste se s tím někdo, je nějaká rada? Celou dobu bez vady, a najednou ráno mobil vyplý a nelze zapnout.
Nabíjet zkouším, při zapojení nabíječky zazní vibrace a je mrtvo, display tma, žádná ikona nabíjení.
Každopádně nelze zapnout.
Je nějaká rada? Díky za nasměrování, kdo by případně tušil...
S9+ single sim, né Duos. Není tam žádný root, standartní používání včetně všech aktualizací.


Offline - Junior Profil 
29. 11. 2019 08:16 Odeslat příspěvek
Android 10 Beta program pro S9/S9+
https://eu.community.samsung.com/t5/Gal ... -p/1429481


Offline - BAN Profil 
29. 11. 2019 19:39 Odeslat příspěvek
Jak to nainstalovat? a má to vůbec smysl nebo raději počkoat na ofiko verzi.


Offline - Junior Profil 
30. 11. 2019 16:26 Odeslat příspěvek
Stalo se vám někomu že se nesynchronizují všechny kroky z náramku/hodinek do Samsung Health? Konkrétně mám náramek Galaxy Fit a běžně to funguje, ale sem tam se stane že se kroky nesynchronizují a nebo jen část. Ne že by to bylo životně důležité, ale když už to mám ...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 137  Další stránka
Stránka 125 z 137 [ Příspěvků: 2055 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies