MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2019 10:25 Odeslat příspěvek
tyjo to je zas překlad, to může znamenat cokoliv :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2019 03:08 Odeslat příspěvek
Omlouvám se za zavádějící informaci. S8 má autofocus, ale při vyšším rozlišení už nesleduje pohybující se předmět.


Offline - Moderátor Profil 
21. 11. 2019 16:27 Odeslat příspěvek
Samsung nabízí v akci Black Friday 21-24. listopadu Samsung S8 64GB za 8888kč


-
30. 11. 2019 14:02 Odeslat příspěvek
https://mobilenet.cz/clanky/legenda-je-zpet-v-cesku-se-opet-prodava-samsung-galaxy-s8-39531


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2019 07:08 Odeslat příspěvek
Zdravím, chci koupit A50 partnerce k vánocům řeším však otázku velikosti vůči dívčí ruce. Sám mám S8+ a vím jak ji (ne) sedí v ruce. Zda se mi to pro holku fakt velké padlo. A40 však nesplňuje požadavky.... Na Alze jsem našel že opět prodávají S8... Ten je do ruky lepší...Jakou životnost ještě odhadujeme? Myslíte že A50 je lepší volba? Diky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2019 08:23 Odeslat příspěvek
S8 je fajn telefón, no podľa oficiálnych správ už nedostane A10. Bezpečnostné updaty ešte budú (+-1rok?). Z malých, lepších telefónov však nie je veľký výber (takmer žiadny). Za rozumné peniaze a s podobnými rozmermi ako Galaxy S8, sa predáva Xiaomi Mi9 SE. Alebo potom drahší Huawei P20.


Online - Junior Profil 
4. 12. 2019 08:34 Odeslat příspěvek
Ackova rada je spatna, za me i dva roky stary galaxy je mnohem lepsi.. na aktualizace kaslat, desitka prakticky neprinasi nic noveho, natoz duleziteho..


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2019 08:40 Odeslat příspěvek
Sice nedostane A10 to není problém. Problém jsou bezpečnostní aktualizace ty budou chodit ještě rok a pak je zaříznou a to je horší. Jinak telefon nemá za tu cenu úplně konkurenci....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2019 08:48 Odeslat příspěvek
No Xiaomi mi 9 se jsem měl taky v merku, ale to jejich MIUU.... Se mi fakt moc nelíbí. I ta komunita kolem, je to takové dodelej si sám.... Kolega v práci jede do dnes na galaxy s5 s Androidem 6.... Co hrozí když nebudou bezpečnostní záplaty?


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2019 08:58 Odeslat příspěvek
Co když nebudou bezpečnostní záplaty? No jednoduše telefon bude jednodušší hacknout (protože zveřejněné chyby nebudou opraveny)..... A nebude tak úplně bezpečný pro řekněme bankovní aplikace, i když při použití SecureFolder od Samsungu by to hrozit nemělo (při správném použití).. :-)


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2019 09:06 Odeslat příspěvek
Ono upřímně, moc toho nehrozí ani tak, protože když člověk neinstaluje app z neověřených zdrojů, tak je celkem v bezpečí. Občas bylo něco špatného i na googleplay, ale zrovna o bankovní aplikaci bych se nebál, protože bez rootu není šance, že by ta apka obešla čtečku otisků nebo skener duhovky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2019 09:10 Odeslat příspěvek
Zatracený byznys.... Člověk dá za s8+ před 2 lety 16000 Kč a za rok aby kupoval nový foun.... To je na zvracení.... Bankovnictví používám, že jo.... Koupím si tlačítkáč... Stará dobrá Nokia 6210 nebo 7110 s Hadem.. Ach jo


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2019 09:13 Odeslat příspěvek
Ono hlavně Samsungy se nevyplatí rootovat, potom přestane fungovat skoro polovina funkcí. A hlavně věci kvůli kterým se kupuje Samsung.. :-)


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2019 09:29 Odeslat příspěvek
Tak to já netvrdím, jenom říkám, že lidi na jednu stranu na fb dají pomalu i svoje piny ke kartám, ale na druhou stranu se chovají tak, jako by měli v telefonu snad kódy na odpálení atomovek. A člověk, který se chová bezpečně, nemusí mít strach si S8 koupit. Jak už jsem říkal, tak ty zabezpečení, prostě ani podvodná apka prostě neprolomí. Ostatně naprostá většina vykradených kont je na základě phishigu. A statistiky bank říkají, že podvody jdou navíc z pc a ne z aplikací. Takže tolik k té bezpečnosti.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 12. 2019 09:42 Odeslat příspěvek
Tak já to asi vidím na s8.... Dík vsem
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 117, 118, 119, 120, 121  Další stránka
Stránka 120 z 121 [ Příspěvků: 1815 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies