MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 1. 2020 10:25 Odeslat příspěvek
Mám problém po upgradu na A1O. Telefon přestal být plynulý, např. pohyb mezi obrazovkami je trhaný. Neskutečně mně to vytáčí. Má někdo taky takový problém? Díky za případnou radu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2020 11:29 Odeslat příspěvek
Tak tady asi pokud si to neudělal, bych doporučil hardreset


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 1. 2020 11:43 Odeslat příspěvek
Tak to se mi právě dělat vůbec nechce. Bojím se abych o něco nepřišel a navíc potom to znova nastavování všeho možnýho... Je to divný, do přechodu na A10 fungoval naprosto plynule. Udělal jsem upgrade a okamžitě po nainstalování tyhle problémy. Je to otravný :grr:


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2020 13:47 Odeslat příspěvek
No tak se s tím smiř. Pokud neuděláš hard reset, tak to asi lepší nebude. Někomu se to hold stane i díky nainstalovaným aplikacím třetích stran.
Ještě pokud používáš SD kartu, tak ji zkus vyndat zda se něco změní.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2020 14:16 Odeslat příspěvek
Ahoj, chtěl bych se zeptat. Mé uložené fotky na SD kartě se přestaly synchronizovat s OneDrive. V Nastavení to píše pouze fotky uložené v interní pamětí. Nesetkal se s tím někdo? Děkuji


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2020 15:27 Odeslat příspěvek
Ahoj, přemýšlím opět o výměně Note 9 za Note 10+ a chtěl bych se zeptat jestli čtečka otisků funguje normálně nebo ne, někde se píše že je skvělá někde že pomalá někde že občas nejde atd, tak se radši ptám,díky


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2020 15:51 Odeslat příspěvek
Za mě bez problémů. Chvilku jsem si zvykal na to lehce vyšší umístění, ale teď naprostá pohoda. Používám i sken obličeje, takže častokrát ani čtečku nestihnu použít a už to mám otevřené.


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2020 16:05 Odeslat příspěvek
Můžu potvrdit, čtečka je v pohodě, jen si zvyknout na mírně vyšší umístění


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 1. 2020 13:17 Odeslat příspěvek
Tak jsem trochu pokročil. Zjistil jsem, že v nouzovém režimu jede telefon naprosto plynule. Je tedy problém s nějakou aplikací třetí strany. Poradí někdo jak zjistit která aplikace to je? Díky


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2020 14:53 Odeslat příspěvek
Dnes naskočila aktualizace 135,6 MB, opravy a zabezpečení: 1.ledna 2020


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 08:45 Odeslat příspěvek
Ahoj ,nevím jestli se to děje pouze mi,ale mám problém s AOD.Nejde mi vypnou zobrazení.V nastavení jsem dal zobrazit na poklepání,vždy se to přepne na zobrazení stále.Jedine co funguje jde zobrazit podle plánu.Note 10+ volný prodej,poslední aktualizace zabezpečení 1. leden a A10.Děkuji za ověření.


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 09:49 Odeslat příspěvek
miky55 píše
Tak jsem trochu pokročil. Zjistil jsem, že v nouzovém režimu jede telefon naprosto plynule. Je tedy problém s nějakou aplikací třetí strany. Poradí někdo jak zjistit která aplikace to je? Díky

aneb jak se srát s něčím, co lze vyřešit HR :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 11:08 Odeslat příspěvek
Ta lenost je hrozná věc... :D


Offline - VIP uživatel Profil 
9. 1. 2020 20:24 Odeslat příspěvek
Po upgradu na A10 sem nedělal HR a nemám žádné problémy, na druhou stranu, po HR se data obnoví (máš-li je zálohované), takže je to otázka stažení (desítek) GB zpátky do telefonu no.
dejv


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2020 20:36 Odeslat příspěvek
Po brouzdání po netu jsem zjistil,že to dělala aplikace "aodNotify" ,měla oprávnění nevypínat AOD :-) ,už je vše ok.Díky za reakci
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 75  Další stránka
Stránka 55 z 75 [ Příspěvků: 1116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies