MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Vodafone neomezený 10 mbps zkušenosti (rychlost)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 2. 2020 03:10 Odeslat příspěvek
Prosím, zkušenosti? Opravdu to jede i 10/10?
Žádné další QoS, které by zhoršovalo třeba odezvu? Youtube (i odchozí stream) a iptv funkční?
Díky.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 03:55 Odeslat příspěvek
Jede to maximální povolenou rychlosti, pár lidí to tady má a já též, nikdo si nestezuje, mně jede vše, taky jsem se toho bál, tak jsem se tu poptal a navíc, když ti to nebude vyhovovat, tak jim to vrátíš, od dubna odchod bez sankcí...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 2. 2020 12:04 Odeslat příspěvek
U firmy to nebude tak jednoduché odejít. Jednáme o nabídce pro firmu. Tak otázkou, jestli vzít třeba 20GB a pokud bude párkrát za měsíc potřeba streamovat, tak nahodit denní Pass, a nebo vzít tu neomezenku 10 mbps.
Problém je, že TM už streamOn zrušil a VF Passy u matky taky. Tak podle mě otázka, kdy to zruší i VF CZ.


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 14:01 Odeslat příspěvek
Nechcete se v tý "firmě" radši zabývat podnikáním a těch pár stovek na internet si vydělat?


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 14:37 Odeslat příspěvek
Chytrý podnikatel se určitě bude snažit snižovat náklady.


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 15:44 Odeslat příspěvek
Chytrý podnikatel ví, že k bohatství se nelze prošetřit.


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 16:59 Odeslat příspěvek
Kdo dychtí po bohatstvi a nekouká při tom na náklady, končí většinou v insolvenčním řízení.


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2020 18:19 Odeslat příspěvek
Majk píše
U firmy to nebude tak jednoduché odejít. Jednáme o nabídce pro firmu. Tak otázkou, jestli vzít třeba 20GB a pokud bude párkrát za měsíc potřeba streamovat, tak nahodit denní Pass, a nebo vzít tu neomezenku 10 mbps.
Problém je, že TM už streamOn zrušil a VF Passy u matky taky. Tak podle mě otázka, kdy to zruší i VF CZ.

Tak passy asi odcházejí, protože s neomezenými daty je nepotřebujete. Musíte zvážit, co potřebujete, ale já měl 20gb a vlastně za stejné peníze, tudíž já na tom vydělal, protože jsem s daty nevychazel a za stejny peníz, nebo se to lisilo o petikacku, mám dát kolik chci.
Jede i netflix, teď jsem to odzkoušet.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 2. 2020 01:09 Odeslat příspěvek
No, jsou i nejsou potřeba. Pokud potřebuju např. data výlučně na streamování na youtube a zároveň na využití přes hotspot v notebooku (kde se mi hodí rychlost), pak se možná vyplatí připlatit si pár desetikorun za variantu např 20GB neomezenou rychlostí a k tomu pass, který nežere data na ten youtube (tím se vlastně dostaneme k něčemu jako TM neomezeně HD, který ale je cenově nadsazený).
Ale pravda, že 10/10 stačí i na ten pohodlný hotspot a většinou je to LTE v dnešní době vytížené tak, že stejně jede třeba jen 15 mbps.

Ale pokud to jede opravdu 10/10 (pokud je tam zrovna kapacita sítě) a nijak to uměle nesnižuje QoS a jde youtube, IPTV apod, tak bude neomezeně 10 mbps nejlepší volba.
Díky.

Jinak počítám, že Ladislav_Malek nikdy nepodnikal ani v oboru vracení podšálků a nebo je právě ten případ skončený v insolvenci. :-)
Těch pár stokorun (ročně je to třeba i více než 10 000 u 3 čísel a dalších služeb) je např. jeden brigádník na nějakou akci nebo povinné ručení a silniční daň pro 2 auta.


Online - Pokročilý Profil 
12. 2. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
10t není žádná částka, to není podnikání ale škudlilství a pan Málek má pravdu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 2. 2020 10:20 Odeslat příspěvek
Je to hlavně zcela úplně zbytečně vynaložená částka.
Ani se nedivím, že tu máme nejdražší operátory Evropě, když se tu pohybují takovýto finančně zcela negramotní jedinci (kteří pak většinou končí v té insolvenci). Nejhorší je, že se takto chová i sám stát, je přece jedno, jestli státní zakázka stojí miliardu nebo 4.


Online - Pokročilý Profil 
12. 2. 2020 11:58 Odeslat příspěvek
V insolvenci končí právě takoví co kvůli 100 kč projezdí za benzín a telefony 500kč ale na faktuře je hřeje ta ušetřená stovka. I proto státu nevadí že nezaplatí miliardu ale 4 ,hlavně nesmí být v kanceláři dražší židle než 1.500kč ………...aby se ušetřilo


TESAT:

Ladislav_Malek píše
Chytrý podnikatel ví, že k bohatství se nelze prošetřit.


Offline - Junior Profil 
14. 2. 2020 18:25 Odeslat příspěvek
Zdar,
ano používám to už od poloviny prosince, takže můžu hodnotin, jede to 10 / 10 a není s tím vůbec problém, částečně se živím weby tak jsem to testoval vyloženě pro práci, když jsem nepracoval doma u wifi a prostě jsem nenarazil na problém. Až se divím.

Čekal jsem problémy s rychlostí hlavně s odesíláním a bez problémů. Když jsem nechal se připojit pár kolegů s hot spotu, čekal jsem, že to moc nepojede, ale nebyl vůbec problém.

Takže nečekaně palec nahoru!


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2020 21:26 Odeslat příspěvek
Mám tento tarif na jedné sim a nemohu si stěžovat. Jede to cca 10-12mbps.


Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 06:08 Odeslat příspěvek
Aha, já myslel, že u tarifu pro jednotlivce ti rychlost neomezují, tak to jsem v šoku...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies