MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nové tarify T-Mobile

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2020 14:48 Odeslat příspěvek
A standardně je el. vyúčtování T-M vyhotoveno za jak dlouho?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 3. 2020 15:48 Odeslat příspěvek
Mam dojem, ze to je automaticky a je to hneď, ale niekedy to spadne do manualneho spracovania a cakas. Dovodov môže byť viac. Možno prechod z Twist. Mne sa to stalo pri výpovedi a odstúpení.


Offline - Junior Profil 
12. 3. 2020 12:19 Odeslat příspěvek
Jelikož už to je šestý den od dnu zúčtování a el. vyúčtování nikde, tak volám na infolinku a operátorka mi potvrdila, že vyúčtování z nějakého jí neznámého důvodu v systému není a pravděpodobně bude až příští měsíc. Pravděpodobně je důvodem to, že smlouva byla uzavřena jen 5 dnů přede dnem zúčtování služeb a je to příliš krátká doba. Nicméně dle stavu přeplatku z bývalého kreditu mám vypočítáno, že mi strhli 92,72 Kč a nevím za co. Už se těším, jak budu muset za měsíc podávat reklamaci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 3. 2020 13:58 Odeslat příspěvek
Ja som mal minuly rok vyuctovanie za jeden deň služieb. Pointa je, ze ak vyúčtovanie nevystavia, nemusite nic platit.
Ten kredit bude azda bonusovy? Je mozne, ze ten sa neprevadza.


Offline - Junior Profil 
12. 3. 2020 14:56 Odeslat příspěvek
Ne, bonusový kredit nepřevedli vůbec.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 16:44 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat, mam nove tarif s internetem HD. Posila T-Mobile SMS kdyz vycerpam treba 75% dat (toho limitu 20GB) od ktereho se pak zpomaluje? A je nejaka appka, ktera by pocitala pouze data spotreboana pres mobilni data? Diky


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 18:45 Odeslat příspěvek
Pokud myslis Neomezeně HD tak to se zpomaluje az po 50GB pokud mas Nemezene SD tak tam mas 20GB a aktualni spotrebu z techto dat muzes videt v aplikaci muj Tmobile sezenes ji pro android mobil v obchod play.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2020 03:24 Odeslat příspěvek
To nevim tedy, co v té appce vidíš a kde? Mně to ukazuje u balíčku Data nromezeně SD jen ležazou osmičku, při spotřebování 80 % přijde SMS.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 7. 2020 06:34 Odeslat příspěvek
U toho icka si to rozkliknes a vidis tam aktualni spotrebu dat.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2020 09:41 Odeslat příspěvek
Super diky, toho jsem si nevsimnul. Ale jeste mi dobihaji neomezene data za online prechod na pausal, diky.


Offline - Moderátor Profil 
1. 9. 2020 12:21 Odeslat příspěvek
T-Mobile dá zákazníkům 24GB dat zdarma, ale za určitých podmínek
https://www.dotekomanie.cz/2020/09/t-mo ... -podminek/


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2020 12:57 Odeslat příspěvek
Ja deb-il si myslel ze to bude 24GB mesicne, rikam si to se museli hoooodne probrat a ono ne, to jen dalsi presstitut zaobalil zcela bezcennou nabidku do zajimavejsiho kabatu. 1GB dat mesicne za koupi predrazeneho telefonu a uvazku na dva roky, to je fakt terno. By mne zajimalo kdo vymysli ty vyjebaFkI a hlavne bych chtel potkat nekoho komu to prijde jako ze fakt atraktivni.

Misto aby to nazvali pravym jmenem ze T-Mobile nabizi 1GB dat mesicne pokud se uvazete na dva roky koupi predrazeneho telefonu a tarifu tak vsicni lezou operatorum do analu a snazi se vymyslet cokoliv aby to velke ho-no co verejne nabizi tolik n-e-s-m-r-d-e-l-o. Nevim proc to slovo nelze napsat normalne a autocenzura z nej udela tecky. Asi autocenzura demokraticky usoudila ze to slovo je nevhodne...

By mne zajimalo co jim prineslo zverejneni takove tiskove zpravy z PR oddeleni operatora krom posmechu tech kteri jeste nemaji v makovici uplne vymydleno.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2020 13:33 Odeslat příspěvek
Jen hodně jednoduchý člověk se dnes upíše na dva roky a ještě si vezme dotovaný telefon.


Offline - Junior Profil 
21. 9. 2020 12:30 Odeslat příspěvek
Dnes na mě na novinky.cz vyskočila reklama na tarif, který asi není běžně v ceníku.
200 min + 200 SMS + 5GB za 375,-Kc jen na webu a jen do 30.9. Tarif je bez závazku.
https://www.t-mobile.cz/vyhodny-tarif


-
21. 9. 2020 13:02 Odeslat příspěvek
To si může T-Mobile strčit do...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 9 z 11 [ Příspěvků: 162 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies