MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Nejlevnější SMS - SIM do alarmu

Offline - Junior Profil 
17. 3. 2020 06:24 Odeslat příspěvek
Čau chlapi. Tak emtéčko zdražilo nejlevnější paušál na 25Kč. Takže se ptám - má někdo tip na SIM do alarmu, bez volání, bez dat, jen SMS? Díky za info!
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2020 07:43 Odeslat příspěvek
Já půjdu do Kaktusu, ale posílám na GPS Lokátor tak 3 kontrolní SMS ročně, vyjde mě to na max 50 Kč ročně na jednu SIM.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 3. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
Nulový tarif od Vodafone (pokud nevadí paušál). SMS 1.5Kč, paušál 0,-


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2020 14:01 Odeslat příspěvek
suram píše
Já půjdu do Kaktusu, ale posílám na GPS Lokátor tak 3 kontrolní SMS ročně, vyjde mě to na max 50 Kč ročně na jednu SIM.

Já ho používám v několika Alarmech, ale už mě asi nebaví to dobíjení....

-- 17. 3. 2020 14:03 --

dj.kure píše
Nulový tarif od Vodafone (pokud nevadí paušál). SMS 1.5Kč, paušál 0,-

Mají tam napsáno, že to není možné aktivovat u stávajících zákazníků. Tomu moc dobře nerozumím, jdu to nějak vychatovat....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2020 17:36 Odeslat příspěvek
Taky jsem začal řešit emtéčko, protože to dobíjení mě už neba a 800 kreditu na SIMce v alarmu taky ne. Našel jsem nějaký změstnanecký tarify tady https://www.emtecko.cz/trz/ a normálně mě to pouští dál... zkusil jste to někdo? Abych pak nekoukal, že mi účtují jinou sazbu. Jinak taky převedu SIMku ke Kaktusu.

Ten nulový tarif od Vodafone nemůžu na jejich stránkách najít.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2020 18:08 Odeslat příspěvek
Emtéčko právě bude tyhle zaměstnanecké tarify za týden zdražovat, takže jsi je našel pozdě.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2021 13:39 Odeslat příspěvek
Ahoj chlapi. Čas pokročil, s Kaktusem nejsem spokojený (nedostupnost webu atd) a tak bych se opět zeptal - nemá někdo vykoumanou SIM do alarmu pro cca 10SMS za měsíc, bez dat, bez hovorů.... ? Díkes!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 37 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies