MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 07:58 Odeslat příspěvek
To Karlos2377. A nemůže to být tady, zapnuta inverze barev?

Přílohy

20200322_075758.jpg
20200322_075758.jpg
[ 307.88 | Zobrazeno 52 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 09:51 Odeslat příspěvek
Zdravim pani, taka technicka otazka. Ma zmysel vymena samsung s9 za s10e. Teraz ked je akcia vymeny stareho zariadenia za nove mi vychadza cena s10e 100eur.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2020 11:27 Odeslat příspěvek
To Andorit: I to jsem zkoušel. Inverze to pak ještě zhorší. Ale je pravda, že to tak jako trošku vypadá. Asi to bud reklamovat.
Další věc o pozoruju, ale nevím jestli je to nějaká funkce? Tak když se přepínají obrazovky, nebo zapínají aplikace, tak v tom telefonu tak jakou loupne. Něco jako když slabounce cvakne závěrka mechanického foťáku. S tím jsem se zatím nikdy u jiného telefonu nesetkal. Takže tam bude asi opravdu fyzicky něco špatně.
Děkuji všem za rady. Vrátím to ve lhůtě 14 dnů výměnou za jiný.
:(


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 11:50 Odeslat příspěvek
To může být autofokus/stabilizace. U S10e se mi to děje běžně, když přepínám mezi aplikacemi používající fotoaparát.

Ještě k té divné barvě obrázků: zkus schválně ještě změnit režim barvy displeje (Nastavení - zobrazení - režim displeje) klidně i několikrát. Možná bych i dočasně vypnul filtr modrého světla.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2020 12:32 Odeslat příspěvek
To .Hardy: Zkusil jsem schválně nainstalovat i jiný, takový trochu "obrázkový" motiv. A i v tom se to projevilo. V původním originálním motivu to nebylo vidět asi díky zvoleným (hodně barevným) barvám. Ale když jsem dal ten "obrázkový" motiv, tak je to vidět už i v některých ikonách a samozřejmě i na pozadí.
Takže bych to viděl asi jako chybu displeje, nebo spíš grafického čipu. Ale tedy nejsem odborník. to jen tak hádám.
V nastavení telefonu (které je normálně přístupné) jsem prošel mnohorkát úplně všechno co mělo co dočinění s grafikou a zkoušel jsem i některé "nesmyslné" položky, které by neměly mít se zobrazováním nic společného. A nezlepšilo se to ani o chlup.
Podle některých náznaků, kdy se hodně stahne jas nebo kontrast - při některých grafických přechodech, tak ta vada na pozadí jakoby zmízí, ale to je to pozadí jakoby rozostřené a zastřené slabým jasem nebo kontrastem, nebo obojím.
Už jsem to rozhodl. Vracím telefon zpět ve 14-ti dnech s požadavkem na výměnu...
Ach jo. Jsem z toho doooost otrávenej.
Moc děkuji za snahu, vážím si toho.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
.Hardy píše
To může být autofokus/stabilizace. U S10e se mi to děje běžně, když přepínám mezi aplikacemi používající fotoaparát.

Ještě k té divné barvě obrázků: zkus schválně ještě změnit režim barvy displeje (Nastavení - zobrazení - režim displeje) klidně i několikrát. Možná bych i dočasně vypnul filtr modrého světla.


Ja si hlavne myslim, ze pokud udelal tovarko a nedoslo ke zlepseni, je to na vraceni, jelikoz po tovarku nemuze byt neco spatne v nastaveni, kdyz do nej clovek vlastne nevrtal a je to zcela jako od novoty. Urco bych to hned vratil do tech 14 dnu!


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 15:53 Odeslat příspěvek
To bude výrobní vada, reklamace nebo vrácení.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 16:23 Odeslat příspěvek
Ahoj když budeš vracet telefon ve 14 denní lhůtě v žádném případě neudávej důvod, mohlo by na to být pohlíženo jako na reklamaci a to potom mají ze zákona na vyřešení 30 dnů.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 18:34 Odeslat příspěvek
benes. joz píše
Prodává se už teď Samsung s10 plusko s androidem 10 nebo se musí dělat aktualizace? Díky


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 20:37 Odeslat příspěvek
Proc je to dulezite?


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 22:36 Odeslat příspěvek
Myslím si, že z výroby instalovaný Android 10 je vhodnější a méně problémový než koupit s Androidem 9 a dělat update.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 22:58 Odeslat příspěvek
Nesmysl. Pokud koupíš telefon s A9, tak můžeš provést základní nastavení, upgradovat na A10 a pak telefon vyresetovat. Telefon pak budeš mít v prakticky stejném stavu, jako by přišel s A10 již z výroby.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2020 23:42 Odeslat příspěvek
Jakým způsobem udělat ten reset, aby bylo vše ok jak popisuješ? Díky


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2020 00:26 Odeslat příspěvek
Nastavení - Obecná správa - Obnovit - Obnovit tovární data.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2020 23:14 Odeslat příspěvek
Ahoj, je normalni, ze S10e ma ve vychozim natural modu barvy docela do zluta? Pri pohledu z boku je to o dost lepsi, nocni rezim nemam. Sice se da menit teplota barev ve vivid modu, ale pak jsou zase barvy sytejsi. Doufam ze neni displej nejak vadnej protoze jsem si nechal poslat SD verzi z Hong kongu :lol:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 242  Další stránka
Stránka 172 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies