MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Realme X2 Pro - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
6. 4. 2020 09:16 Odeslat příspěvek
není nad osobní odzkoušení... ale ta hrana, když se nasadí zadní kryt, tak třeba se tím zakryje
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 4. 2020 16:01 Odeslat příspěvek
Dotekomanie.cz

Přední panel je již z výroby obohacen o fólii proti poškrábání. Panel jako takový je zapuštěn do rámečku, což lze nahmatat. Hrana je výraznější, ale není nijak obtěžující

Gsmarena.com

Keď sa pozrieme okolo rámu, zistili sme, že jeho pocit je dosť plastický, ale je vyrobený z hliníka. Je to pravdepodobne kvôli eloxovanej povrchovej úprave. Napriek tomu je to pekné. Bezproblémovo sa spája so zadnou sklenenou tabuľou, ale predný panel trochu vyčnieva a vytvára dosť ostrú hranu.


Zaujimalo by ma ci je to skutocne tak ostre a ci napriklad reze telefon do prstu pri pouzivania gesta zlava doprava alebo z prava dolava.


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2020 07:58 Odeslat příspěvek
Nedoporučuji aktualizovat na android 10 !!! Má dost závažných problémů. Horší výdrž baterie. Některé aplikace vybíjí baterii i při nepoužívání například živě.cz 80% a to už týden nebyla spuštěná . V gmailu nejdou posílat emaili s přílohou. Už přes hodinku se mi odesílá email který nemá ani 1mb . Nelze nahrávat na úložiště MEGA vždy po pár mb přestane nahrávání . Pomůže jen vypnout a zapnout internet a takto bych mohl pokračovat dále . Těch chyb je tam hodně.


Offline - Místní informátor Profil 
10. 4. 2020 09:36 Odeslat příspěvek
Spaidy96: Tvl, tak to je síla :D


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
Email se nakonec podařilo odeslat ale ani nevím vlastně jak . Všechno možné nastavení v té aplikací jsem vypnul a zapnul jak bylo před tím a už se odeslal .


Offline - Moderátor Profil 
10. 4. 2020 13:53 Odeslat příspěvek
Spaidy, tovární nastavení po aktualizaci jsi dělal?


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2020 18:34 Odeslat příspěvek
Ne . Nikdy jsem to nedělal u žádného telefonu a nebyli to potřeba. A ani to nehodlám dělat.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 4. 2020 19:59 Odeslat příspěvek
Potom si ale nestěžuj. Po přechodu na vyšší verzi OS je u používaného telefonu HR nutný.


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2020 20:58 Odeslat příspěvek
Doporučený i před.


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2020 08:30 Odeslat příspěvek
Tak jsem dal telefon do továrního nastavení a vůbec nic se nezměnilo pořád stejné chyby. Takže to bylo zbytečné


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2020 19:55 Odeslat příspěvek
Telefon jsem si včera koupil nový. Na android 10 jsem dostal další záplatu. Dojmy zatím pouze pozitivní. Graficky se prostředí proti android 9 výrazně vylepšilo. I když prostor pro zlepšení je stále. Baterie drží úplně normálně. Respektive při takovém středním používání mám po 12 hodinách 39% baterie. Rychlost a plynulost telefonu dokonalá. Rychlosti nabíjení se ani nechce věřit. Reproduktory parádní. Displej velmi příjemný. Pouzdro, co je v krabici kryje telefon dobře. Proti android 9 se změnilo i prostředí fotoaparátu. Kvalitu fotek jsem zatím podrobně nezkoumal.


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2020 12:49 Odeslat příspěvek
tak po 3 měsících používání Realme X2 Pro sepíšu zkušenosti:
celkově spokojenost. Brutálně rychlé nabíjení je návykovka, pořád mě baví, jak to jde rychle. Displej a zvuk parádní, každý měsíc aktualizace zabezpečení. Foťák ujde. Ve dne slušné normální foto, ale na žádné parádičky v žárovkou osvětlené místnosti to není (zlatá Lumia 950). Dobré selfie.
Čtečka v displeji se musí ovládat jinak než "mechanická" př. na Honor9. Není tak blesková, ale odemknete rychle. Obzvlášť v kombinaci s rozpoznáním obličeje.

Pravda je, že jsem jednou navštívil servis na Praze 10. Telefon začal dělat vylomeniny typu náhodné vibrace bez důvodu, velké zpomalení chodu atd. Servis na PH10 na počkání přehrál SW.
Velmi se divili, prý jsem první reklamace.

Uvítal bych od Realme PC suite, jako má př. Huawei.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2020 20:41 Odeslat příspěvek
Momentálně se dá v akci koupit za 9990, se slevovým kupónem ještě o něco levněji..


Offline - Moderátor Profil 
5. 11. 2020 20:49 Odeslat příspěvek
robert1 píše
Pravda je, že jsem jednou navštívil servis na Praze 10. Telefon začal dělat vylomeniny typu náhodné vibrace bez důvodu, velké zpomalení chodu atd. Servis na PH10 na počkání přehrál SW.
Velmi se divili, prý jsem první reklamace.

možná stačilo udělat tovární nastavení


Offline - Místní informátor Profil 
1. 7. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
Realme X2 Pro obdrželo novou aktualizaci: RMX1931_11_F.11
Android 11 + Realme UI 2.0
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 50 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies