MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Motorola One Vision – obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
11. 4. 2020 10:26 Odeslat příspěvek
Jestli to není v nastavení launcheru tak ne... Jinak ale tohle zvládne spousta launcherů, takže zkus nainstalovat jiný, třeba Nova Launcher
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 4. 2020 13:14 Odeslat příspěvek
Mám pocit, že Motorola na ty updaty celkem dlabe. Mám původní Motorola One, Android 10 měl dostat koncem loňského roku. A pořád nic. Ale to se ještě dá snést, Android jako Android.
Horší je, že na bezpečnostní aktualizace taky celkem dlabou. Ještě loni v létě to přicházelo pár týdnů po vydání (tj. aktualizace ze začátku září byly třeba v půlce září). Teď máme půlku dubna a telefon mně hlásí aktualizace k 1. únoru.
Příští telefon bude asi Nokia (chci čistý android a aby byl tlf aktualizovaný). S iphonem, když jsem jej měl, jsem byl ohromně spokojený, ale za poslední rok jsem rozflákal 3 telefony a rozmlátit foun za 20k+, to bych asi neměl radost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 4. 2020 21:00 Odeslat příspěvek
One vision mala upgrade na android 10 niekedy začiatkom februara.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 5. 2020 00:46 Odeslat příspěvek
Ahoj, jak vám drží baterie v telefonu? Já mám problém s telefonem vydržet celý den. Měl jsem Motorola G6 Plus a s ním jsem se běžně dostal na den a něco.

One vision má oproti G6 Plus navíc 300 mAh. Telefon je svižný, vše funguje bez problémů, jen ta nízká výdrž mě štve.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 5. 2020 06:09 Odeslat příspěvek
Mne vydrží cely deň. Internet, apky (počasie, apka k hodinkam, burzy, internetové radia....). A to nabíjam max.na 85% koli životnosti. Mal som G5 a teraz baterka je o trochu lepšia.


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2020 05:45 Odeslat příspěvek
Taky nemám problém s výdrží víc jak celý den. Momentálně mám po 24 hodinách ještě 37% baterie. Ale dokážu ho vyšťavit i do 24 hodin.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 7. 2020 18:57 Odeslat příspěvek
Horšie je to s 2 SIMkami, to žere riadne


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2020 11:59 Odeslat příspěvek
A tak to nemohu posoudit. Používám jen jednu SIMku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 7. 2020 17:10 Odeslat příspěvek
Nevím myslím si, že aktualizace chodí v pořádku. Je pravda, že Asus Zenphone max mě i po 6 letech vydržel i dva dni a pár hodin. Ale jak se píše i se dvěma simkami mě vydrží den a půl. Koupil jsem si 1A nabíječku, abych baterii moc neničil rychlo nabíjením. Jen když spěchám tak ji použiji buď přes PC či tu z krabičky.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2020 06:36 Odeslat příspěvek
Mě se teď stalo při placení mobilem že na terminálu v obchodê naskočila hláška "pouze jedna karta" nebo tak nějak a platba neproběhla. Nemáte někdo taky takovou zkušenost. Zdá se že to začlo po poslední aktualizaci. Zatím jsem to zkoušel jen v jednom obchodě. Může být problém i tam. Stalo se to taky někomu?
Ještě bych se chtěl zeptat. Lze nějak přidat přepínač NFC do notifikačni lišty k ostatnim přepínačum?

-- 28. 7. 2020 08:04 --

Tak jsem včera chtěl zaplatit v jiném obchodě a taky jsem nemohl zaplatit. Nevíte někdo co s tím? Mám uloženou jednu kartu a nastavenou na výchozí. Platil jsem mobilem už více krát a bez problémů. Jen mám podezření že po poslední aktualizaci to už nejde.

-- 11. 8. 2020 12:48 --

Nikdo nevíte co bych mohl mít špatně nastaveno? Včera jsem zkoušel opět zaplatit a opět na terminálu vypsalo že mám přiložit jen jednu kartu. V mobilu mám samozdřejmě jen jednu kartu. Večer přišla nějaká ajtualizace Gpay tak uvidím jestli to náhodou nepomohlo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 55 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies