MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Samsung Galaxy S10 Lite - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
3. 1. 2020 23:59 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy S10 Lite dnes představen
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... e-9917.php

Prodej v ČR začne začátkem února, cena je stanovena na 16999kč, barvy černá a modrá
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
4. 1. 2020 10:30 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy S10 Lite v antutu 452004 bodů!


Offline - Moderátor Profil 
13. 3. 2020 13:59 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy S10 Lite dostává podporu 4K 60fps videa


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 11:29 Odeslat příspěvek
Mám LG G7 a jsem spokojený, ale kvůli vzdálené správě počítačů(jsem IT) uvažuji o S-Penu. Nejvíce mě asi mrzí dva roky starý procesor a voděodolnost (jsem rybář). Používate ho někdo jako IT?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 4. 2020 20:10 Odeslat příspěvek
Zdravím, potřeboval bych, prosím, poradit od zkušených borců.

Mám s10 lite zakoupený v Mironetu, jak tvrdí oni, EU distribuci. Telefon mi nenabízí žádné aktualizace, ani normálně v telefonu, ani přes Smart Switch (mám ho 14 dní cca)... Konzultoval jsem to se Samsung podporou, prý obecně telefony cizí distribuce mají problémy s aktualizacemi a mám prý telefon vrátit...To se mi samozřejmě nechce, protože starý telefon jsem daroval, tento mi vyhovuje, ale aktualizace jsou potřeba. Prozatím jsem aktualizoval přes Odin, ale ptám se... Jde to nějak udělat, třeba stáhnout BGL firmware nebo něco, aby to chodilo normálně oficiální cestou? Přikládám screen info o systému a děkuji předem za odpověď

Přílohy

SmartSelect_20200421-210818_Settings.jpg
SmartSelect_20200421-210818_Settings.jpg
[ 220.81 | Zobrazeno 175 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2020 05:50 Odeslat příspěvek
Takže když flashnu XEZ bez home CSC a bez sim, budou mi chodit aktualizace? Nebo mám flashnout BGL?


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2020 08:43 Odeslat příspěvek
Flashni to na DBT (SIM vlož až po dokončení setupu). Německý FW chodí totiž nejrychleji. Nicméně, to raději ještě někdo potvrďte – nejsem si 100% jistý, jestli je možný přechod XEZ/BGL na DBT.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2020 09:11 Odeslat příspěvek
g0bi: já bych se obrátil na ten Mironet. je to seriozní firma, mají i svůj servis a určitě nestojí o to, aby o nich šla hláška že prodávají nějaký zmršený SW na který nechodí aktualizace...

když to budeš dělat sám, je určité riziko že tam bude něco špatně a potom od toho dají i oni ruce pryč. Zatímco pro nějakýho jejich servisáka, musí imho přeflashovat SW rutina a udělá to tak aby to stopro fungovalo...

(já mám s Mironetem dobrý zkušenosti)

-- 22. 4. 2020 10:21 --

tohle je přímo explicitně uvedené na stránkách Mironetu:

https://www.mironet.cz/info/clanky/tele ... ody+kc173/

čili ty máš plný právo se na ně obrátit s tím, že ti to nefunguje


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
No oni mi sice nabídly právě výměnu za jiný, ale asi ve třech e-mailech mě dost důkladně upozornily, že tel. musí být ve 100% stavu. Telefonu nic sice není, ale nevím jak hluboko ho budou zkoumat a jelikož jsou záda z plastu, tak samozřejmě, když se podívám pod určitým úhlem a světlem, nepatrný škrábance tam jsou . Určitě kvůli tomu nechci třeba litr připlatit, protože v tu chvíli se mi ten telefon už nevyplatí, takže z toho mám trochu vítr. A samozřejmě čekačka, jiný nemám a osobně to vyměnit nejde, pouze poštou... navíc mě docela zajímá, důvod proč ty aktualizace nechodí , když se to tváří, že je to pro cz lokalizované


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2020 10:11 Odeslat příspěvek
OMG "pouze poštou"? To je přesně ten důvod proč si to člověk kupuje v kamenným obchodě, aby tyhle věci nemusel řešit poštou...

...ale je fakt, že mi nedošlo, že tohle může být aktuální opatření vzhledem ke koronaviru://

Já se přiznám, že to taky nějak nechápu - já mám NEE/XEZ NEE/NEE a všechno mi chodí, dokonce někdy i dřív než CZ distribuci


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2020 10:27 Odeslat příspěvek
Kupoval jsem u Mironetu, protože mají právě kamenné pobočky (a hlavně dobré ceny a pověst), ale kvůli koruně jen na výdej zboží, takže bohužel přes poštu, a kdo by chtěl něco reklamovat přes poštu že, proto to zkouším nějak vyřešit, jinak mi nic jiného nezbyde



Naposledy upravil guiz dne 22. 4. 2020 10:51, celkově upraveno 1

Poslední příspěvek se necituje!



Offline - Moderátor Profil 
22. 4. 2020 10:59 Odeslat příspěvek
Capita píše
Já se přiznám, že to taky nějak nechápu - já mám NEE/XEZ NEE/NEE a všechno mi chodí, dokonce někdy i dřív než CZ distribuci


Však proč by ti aktualizace nechodili normálně, v tvém případě je vše v pořádku. Sedí ti aktivní CSC s originálním NEE,to je první a poslední údaj. Druhá pozice XEZ je region aktivní simkarty.

g0bi píše
Takže když flashnu XEZ bez home CSC a bez sim, budou mi chodit aktualizace? Nebo mám flashnout BGL?

U tebe by také neměl být s aktualizací problém, měli by ti chodit normálně XEZ aktualizace.
Zkus aktualizovat přes kabel přes Smart switch v PC jestli to nepůjde.
Pokud ani to ne, stáhl bych poslední fw pro tvůj telefon XEZ a nahrál ho přes Odin s použitím HOME CSC bez ztráty dat. Pak už musí příští aktualizace normálně jít přes OTA.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2020 11:05 Odeslat příspěvek
No to jsem právě zkoušel přes Smart Switch a nepochodil jsem...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 4. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
Nahrál jsem tam přes Odin únorový firmware, přesně jak říkáš, teď by mělo dojít OneUI 2.1, tak ještě počkám teda, protože na sammobile ještě pro XEZ není, ale tam se to objevuje, pokud vím, tak 14 dní po tom, co fw vypustí do světa... Tak uvidíme, počítám cca týden...


Offline - Moderátor Profil 
22. 4. 2020 11:17 Odeslat příspěvek
Takže stop,nemusíš nic dělat. Už vím proč ti ještě žádná aktualizace nepřišla. :-D No ona žádná aktualizace pro XEZ ještě nevyšla, je jen jedna verze a to ta kterou máš v telefonu. Takže až bude tak ti přijde.
Jinak na Sammobile se fw objeví max druhý den co je vypuštěn. Takže v tvém případě nešlo a žádnou chybu, jen to chtělo zjistit že XEZ ještě nemá nejnovější fw. ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies