MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Poradit operátor o2 pořád nám nabízí sim karty

Offline - BAN Profil 
31. 5. 2020 06:16 Odeslat příspěvek
Dobrý den chtěl bych se zeptat o2 nám pořád nabízí sim karty mi jsem řekl že to nechceme dost sim karta ale operátor nebo operátorka nabízí sim karty ale jestli přejí k jinému operátorovi nebo já nevím co s tim? Vojtíšek
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2020 10:31 Odeslat příspěvek
Tak ještě jednou a napsat srozumitelně česky, prosím. :oboze
Na takovýhle dotaz Vám těžko bude někdo odpovídat.


Offline - BAN Profil 
31. 5. 2020 15:45 Odeslat příspěvek
Dobrý den chtěl bych se zeptat call centrum o2 Za Brumlovkou pořad budu nabízet ale nevím jak řekne když řešít něco jiného co nabízení sim karty ale nevím tarifu mi teď to dost tak nevím jak to vyřešit ale normálně to aby nic ale automat kolik stojí hovor do radia chtít od call centrum operátor který pracuje na centrále volba je když potřebovat ohledně volání v česku Děkuji za odpověď Vojtíšek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2020 15:57 Odeslat příspěvek
Odpovim otazkou - jestlipak vis, na co se pouzivaji v textu carky a tecky? Mala napoveda - nemyslim morseovku.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2020 16:23 Odeslat příspěvek
Miroslav9940 píše
Dobrý den chtěl bych se zeptat call centrum o2 Za Brumlovkou pořad budu nabízet ale nevím jak řekne když řešít něco jiného co nabízení sim karty ale nevím tarifu mi teď to dost tak nevím jak to vyřešit ale normálně to aby nic ale automat kolik stojí hovor do radia chtít od call centrum operátor který pracuje na centrále volba je když potřebovat ohledně volání v česku Děkuji za odpověď Vojtíšek

Zeptám se jen tak ze zvědavosti.

Když si to po sobě sám přečteš, rozumíš tomu co jsi napsal?

Mě to připadá, jako kdyby to bylo složené špatným náhodným generátorem českých slov :hm .

Ale jestli je to recese a dobře se bavíš, tak sorry za OT a napiš si za mě bod ;-] .


Offline - BAN Profil 
31. 5. 2020 16:30 Odeslat příspěvek
Dobrý den chtěl bych se zeptat call centrum o2 Za Brumlovkou, pořad budu nabízet ale nevím, jak řekne. když řešít něco jiného co nabizení sim karty ale nevím, tarifu mi teď to dost tak nevím, jak to vyřešit ale normálně. to aby nic ale automat. kolik stojí hovor do radia chtít od call centrum operátor. který pracuje na centrále volba je když potřebovat ohledně volání v česku. Děkuji za odpověď Vojtíšek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 5. 2020 18:08 Odeslat příspěvek
Evidentně troll nebo blázen. Navrhuji vlákno zamknout nebo smazat.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 5. 2020 18:09 Odeslat příspěvek
Hovor do rádia stojí standardní cenu podle vašeho tarifu u spol. O2.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2020 19:27 Odeslat příspěvek
Radim: Podle úrovně češtiny, kdy na jedné straně moc nezvládá interpunkční znaménka, na druhé ale naprosto správně napíše třeba slovo "Vojtíšek", mě napadají ještě 2 jiné možnosti:
1) cizinec, jehož mateřštinou není čeština; 2) našinec s poruchami učení.
Ani jedna z těch 2 možností ale nedává důvod si z něj dělat legraci.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2020 22:50 Odeslat příspěvek
další možnosti:
- (mizerná) AI
- cizinec, který použil nějaký mizerný překladač; nebo cizinec s poruchou učení, který použil obstojný překladač :-)
- dítě, které se ve třech letech naučilo psát na počítači

Filozofický problém: můžeme si dělat legraci z AI?


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2020 03:39 Odeslat příspěvek
Nemohl by Miroslav někoho ve svém okolí požádat, aby to sem napsal srozumitelněji?


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2020 19:18 Odeslat příspěvek
To je text přes google překladač.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 6. 2020 19:32 Odeslat příspěvek
A Google překladač napsal i druhý přízpěvek na výzvu, aby to napsal lépe? Jak?


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2020 20:03 Odeslat příspěvek
Mně to tedy nepřijde jako Google překladač.


Offline - Moderátor Profil 
1. 6. 2020 21:57 Odeslat příspěvek
je to troll a téma patří na smetiště nebo rovnou do koše
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 25 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies