MobilMania.cz

Přihlásit se




Poraďte nejvýhodnější internet 10GB + na měsíc

Offline - Junior Profil 
2. 6. 2020 21:02 Odeslat příspěvek
Zdravím, sháním nejlevnější možnost, jak zařídit co nejvýhodnější neomezený internet na měsíc.

Nastala taková situace, že u nás v celém domě už před 3 dny přestal fungovat internet od O2. Pronajímatel se to snaží řešit, ale co je mi to platné, když já se učím na zkoušku a manželka pracuje v online škole, kde denně má 3-5 hodin video hovorů. Bez internetu jsme slušně řečeno v ..... :roll:

Zatím jsem to provizorně řešil zahraničními sim, kde 10 GB internetu vycházelo na 15 EUR, ale to už jsme vyčerpali a já nevím, co dál.

Mám doma nějaké nerozbalené předplacené sim od T-Mobile, O2, Kaktus, OpenCall, Vodafone, Oskarta... Možná že bych pomocí některé z nich vyřešil tento problém? Pokoušel jsem se aktivovat nejlevnější tarif na T-Mobile Twist sim (525 Kč a pokud vím, tak na měsíc jde ke každýmu tarifu aktivovat neomezený net zdarma), ale vždy mě to ze samoobsluhy Můj Tmobile vyhodilo ven do eshopu a tam jde buď zaslat poštou nová SIM nebo přenést stávající číslo k nim. Což je komplikace, já to potřebuju vyřešit okmažitě.

Díky za nápady.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 6. 2020 22:37 Odeslat příspěvek
nevím jestli je to nejvýhodnější řešení, ale já bych to vyřešil tak, že bych si prostě zašel zítra k operátorovi, zařídíl si tam simku z neomezeným netem (což asi na ty hodiny videohovorů+další bude potřeba), smířil se s tím, že zaplatím nějakých 650+ podle balíčku a měl do dvaceti minut neomezený net na celý měšíc. smlouvu druhý den vypověděl samozřejmě. kdyby se to udělalo hned mohl si ušetřit už ty 400 za 10 GB...
LTE modem mám (nebo si udělal ze starého telefonu WIFI hotspot) a problem solved.

Ktomu bych O2 za nefunkční internet posléze pěkně poděkoval a požadoval slevu...


Offline - Junior Profil 
3. 6. 2020 09:21 Odeslat příspěvek
Vyřešil jsem to nejlevnější datovou SIM od T-Mobile za 275 Kč a k ním neomezený net na měsíc zdarma. Kdyby to někoho taky zajímalo :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 6. 2020 10:15 Odeslat příspěvek
A kolik to stojí na tu datovou simku?


Offline - Junior Profil 
3. 6. 2020 18:24 Odeslat příspěvek
275 czk/4GB/měsíc


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 6. 2020 21:33 Odeslat příspěvek
Až teď jsem si všiml toho "zdarma". :-) To dávají všem jen tak?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 6. 2020 21:51 Odeslat příspěvek
Ke kazdemu tarifu zrizenemu online.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2020 15:00 Odeslat příspěvek
Ano, teď to dávají ke každému tarifu na měsíc zdarma (aktivovat si to musíš v rozhraní Můj Tmobile. Vybral jsem si tedy nejlevnější tarif, který se nabízí online (levnější jsem v eshopu nenašel, ačkoliv podle ceníku existují i levnější tarify)


Offline - Pokročilý Profil 
12. 11. 2020 17:08 Odeslat příspěvek
A nešlo by to na 3 měsíce za půlku? https://www.t-mobile.cz/prejdete Nechat si poslat mailem kód na slevu a při zadávání nechat jakoukoliv sim na to přenést a jsme na půlce. Nevím jestli jde i pro 4GB tarif (sám jsem ho na jaře měl ale za těch 275. Jinak Vodafone má vánoční akci na 2 měsíce data neomezeně na předplacence už od 100/měsíc (nejmenší datový balíček). Voilla.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 11. 2020 17:24 Odeslat příspěvek
Po pul roce ho to asi uz nezajima
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies