MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 6. 2020 20:39 Odeslat příspěvek
Tak to přepne ale i do 2g a není pro problém ne?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 05:17 Odeslat příspěvek
Karel2 píše
Pokud cestujes do mist kde LTE neni, to ti pak hovor vypadne, teda za jizdy treba autem. Preci jenom pokryti LTE neni vsude jako GSM(teda skoro vsude).


Jak pisu, proste to pri aut. prepnuti na 2G vypne hovor, coz podle me problem je ;-] navic, ta vyhoda VoLTE je podle me miziva a za tyhle mnou popsane problemy nestoji, proto jedu hovory klasicky na GSM a neni problem.


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 6. 2020 08:42 Odeslat příspěvek
Co prosím? Výhody volte že je mizivá? Čistější hovor ničím nerušen a vytáčení do tří vteřin? To je jako horší? Než trapné gsm??? mas fakt dost Karle. Tobě to blbne ale napíšeš tuhle kravinu. Tleskám:D Při pátku super pobavení.


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 10:12 Odeslat příspěvek
JA MYSLIM PRO ME :roll: , ne pro toho co mu to funguje(je porad v dosahu LTE), na co me jsou vyhody, kdyz mne vypadne hovor, pokud by se to preplo souvisle bez preruseni hovoru, prosim. Takhle je tam softwarova, ci spise hardwarova chyba. Kdysi jsem se na to ptal technika(linka) od T-mobile a pry "bohuzel".


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 6. 2020 11:01 Odeslat příspěvek
Udělej factory, výměn simku a jako poslední se ptej nějakého technika u t-mobile. Pokud jsou takový jako jsem se setkal já tak to se divím, že jim něco vúbec věříš:) tohle prostě nedělá jen tak, aby hovor spadl.


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
Cardi by si měl vzít prášek, asi vynechal, protože je hodně nepříjemný.
A dělá mi to úplně stejně. Jakmile se odpojí LTE, tak se mi zavěsí hovor a dělalo mi to na S8, S9+ i teď S10.


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 12:16 Odeslat příspěvek
cardi píše
Tak to přepne ale i do 2g a není pro problém ne?


Pokud mas LTE only, jak sem pochopil ze starsiho prispevku, tak se ti to nikam neprepne... ani na to 3G.


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 12:52 Odeslat příspěvek
Servisák píše
Ty displeje jsou v nákupu drahé, a bohužel s postupem času ani moc neklesá jejich pořizovací cena. Třeba displej na S7 Edge je teď v nákupu za cca 4000 Kč, to je strašný... Těch 6500,- je běžná cena, také to tak děláme.


to je masakr, že je to tak drahý >:-( Jako u s10e (loňský model) bych s výměnou za 6k počítal (display + práce) , Ale že je ještě S7 tak strašně drahý???

To už je skoro hodnota toho telefonu, kdyby sis koupil nový :-D


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2020 14:05 Odeslat příspěvek
A to přesně oni chtějí.


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 6. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
anonymius; kdyby jsi pořádně četl, tak víš ze jsem to nepsal ja. Mě se normálně přepne i do 2g. Bez žádného pádu. Že má dotyčný někde chybu ve founu je jen jeho problém.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2020 11:56 Odeslat příspěvek
.....

Přílohy

Screenshot_20200620-125331_Chrome.jpg
Screenshot_20200620-125331_Chrome.jpg
[ 441.75 | Zobrazeno 93 krát ]




Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 6. 2020 15:09 Odeslat příspěvek
Ano ty sám víš jak to mam zaplé co? :) Prostě to přepne do 2g bez vypnutí hovoru. Vyzkoušeno i na jiné S10 nic nespadne. Vše jak jsem psal.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2020 11:48 Odeslat příspěvek
Zdravim,potreboval bych poradit jak to mam udelat. Vypl jsem mapy Google,zrusil u nich polohu odinstaloval aktualizace vymazal data a nainstaloval jsem mapy od seznamu. Ale kdyz udelam fotku tak stale v nahledu kdyz dam detail o fotce tak je tam google mapy.Chtel bych aby se to vse otviralo v seznam mapy. Zde odkaz na foto a screen: https://postimg.cc/gallery/D0q9SQ5


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2020 18:29 Odeslat příspěvek
používat foťák a galerii od seznamu. Jinak to nepůjde.


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2020 05:26 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny , tak jsem tu hnusnou folii s datartu s displeje mé s10 nakonec sundal a je klid, objednal jsem flipové pouzdro ještě jsem teda koukal na ochrana skla, našel jsem nějaké 0,2 mm zkoušel někdo skla 0,2mm jde mi o to jestli bude dobre fungovat čtečka v displeji díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 242  Další stránka
Stránka 193 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies