MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 6. 2020 06:04 Odeslat příspěvek
Proč by to nemělo jit? Já používám jen fólii od Spigenu Neo Flex a nikdy žádný problém
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2020 06:37 Odeslat příspěvek
Jo já vím ,jen už jsem už u folii opatrný, ještě jsem zkoušel si nechat nalepit folii v elektru expert invisibleshield od Zagu a mokrou cestou ale třikrát jsem to reklamoval až mi vrátily prachy ,byl to děs pořád tam byl pod folii bordel a taky byly vidět čary a takové zvlneni tedy venku na přímém světle to bylo hodně vidět,tak bud jedine tu origo nebo od toho spigenu jak píšeš, ta origo byla dobrá ze byla hladká a ne gumová , a ty od toho spigenu když jseš venku opravdu nic nevidíš je hladká žádné rýhy nebo zvlnění to by mé zajímalo díky


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2020 08:18 Odeslat příspěvek
Novi michal píše
Zdravím všechny , tak jsem tu hnusnou folii s datartu s displeje mé s10 nakonec sundal a je klid, objednal jsem flipové pouzdro ještě jsem teda koukal na ochrana skla, našel jsem nějaké 0,2 mm zkoušel někdo skla 0,2mm jde mi o to jestli bude dobre fungovat čtečka v displeji díky


Doporučuji hydrogelovou folii. Tvrdost jako sklo a je krásně tenká a pěkně sedí na telefonu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2020 08:37 Odeslat příspěvek
Mám jiný telefon, ale to je jedno. nějakou hydrogel teď používám a extra spokojený nejsem. To, že má tvrdost jak sklo je logicky blbost. Je to doškrábané atd jako každá jiná fólie. Ale je tenká a neodlepuje se. Taky docela dobře klouže. Rozhodně bych nedoporučoval třeba český screenshield, drhne po tom hrozně prst a přijde mi to jak jezdit prstem po kondomu , brrr.
Na skla jsem zanevřel úplně, jelikož to pořád praská i při minimálním ťuknutí. A kdo to má pořád vyměňovat, prasklé to vypadá hrozně.
Nejradši mám fólie od výrobce(když teda telefon má) , podle mě nejkvalitnější.


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2020 08:49 Odeslat příspěvek
Díky všem za odpovědi


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 6. 2020 04:40 Odeslat příspěvek
Do Spigenu jsem šel hlavně kvůli toho, že se lepí za mokra. Za druhé sedí v krytech Spigen, které používám. A neodlepují se kraje jako na Origo samsung folii, kterou mám taky vyzkoušenou. Se Spigen Neo Flex jsem fakt spokojený.


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2020 09:50 Odeslat příspěvek
Dobře ještě jsem se chtěl zeptat ,píšou že folie od toho spigenu je menší než displej kryje i okraje displeje a je to hodně znát že je mensi

-- 25. 6. 2020 10:56 --

Už jsem na ni na Alze koukal ,pak je tam nějaká Ceruralline je to ho hodně tpu pet folie hydrogel tak porad nevím jakou vybrat asi nakonec teda zkusim ten Spigen neo flex


Offline - Trvalý BAN Profil 
25. 6. 2020 11:40 Odeslat příspěvek
Michale menší je určitě, ale to mi vyhovuje kvůli tomu krytu ;) ale je to na tobě co zvolíš.


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2020 12:15 Odeslat příspěvek
Jasně díky


Offline - Místní informátor Profil 
26. 6. 2020 09:11 Odeslat příspěvek
Samsung na našem trhu obnoví prodej kompaktního Galaxy S10e

Samsung začne v České republice nabízet Galaxy S10e od 27. června
K dostání bude černý model ve verzi 128 GB za doporučenou maloobchodní cenu 12 999 Kč

[zdroj: mobilenet.cz]


Offline - Junior Profil 
26. 6. 2020 18:17 Odeslat příspěvek
Zdravim,chtel bych se zeptat ted co uz nejakou dobu neni funkcce cisteni uloziste od zbytkovych souboru je nejaky osvedceny program ktery to cisti? Dekuji


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
26. 6. 2020 19:02 Odeslat příspěvek
Sony: SD maid.


Offline - Junior Profil 
26. 6. 2020 20:44 Odeslat příspěvek
Empty folder


Offline - Junior Profil 
26. 6. 2020 22:03 Odeslat příspěvek
Ahoj po dlouhé době. Měl bych takovou zvláštní věc. :) Kalendář v androidu S10 končí rokem 2037. Já bych ale potřeboval další roky kvůli jedné hře. Když hraju, vypínám automatickou aktualizaci data a času, nastavím si datum co potřebuju a hraju. Už jsem ale na konci roku 2037 a dál nemůžu. Neměl by někdo nějaký recept, jak do kalendáře přidat další roky? Nebo nějakou appku, která toto umí?


Offline - Junior Profil 
27. 6. 2020 21:57 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny ,tak jsem dnes zkusil nalepit tuhle folii na moji S10 kupoval jsem ji v elektro world je to Pet folie ,lepil jsem ji v koupelně ale stejně male smitko se tam dostalo ale nic hrozného na zaplém displeji není nic videt ,ale co je důležité pekne se instaluje má to rámeček na telefon a folie je k němu prilepena a presne padne jak má i na prustrel proste parada, a hlavně je tvrdá a krasne hladka žádné rýhy a podobně jako ta z datartu ivisibleshield tak uvidím ješte jak bude držet jestli se nebude odlepovat zatím to vypadá moc dobře

Přílohy

988871.jpg
988871.jpg
[ 13.99 | Zobrazeno 4505 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 242  Další stránka
Stránka 194 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies