MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 7. 2020 11:10 Odeslat příspěvek
Zumzum: tobe musi dobre je... co? Napiš ještě větší hova.... ať se tj tu zasmějou i další.
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
5. 7. 2020 11:50 Odeslat příspěvek
cardi: Jsem to dneska slyšel v jednom videu :D že jeden týpek to tak dělá aby si nevyku.vil baterku :D tak nevím komu víc hrabe.. :hm mě to příjde taky trošku pošišaný.. :)


Offline - BAN Profil 
5. 7. 2020 13:33 Odeslat příspěvek
Nám ne asi tobě a hodně dlouho,když skočiš na každé pojebané video.Kdyby bylo na videu,že se z vody dá udělat víno tak tu budeš trousit takové nesmysli jak to dokázat.Pro tebe bude stačit starý tlačítkový telefon. S9 tkou si psychicky ublížiš.. :-D :-D


Offline - Trvalý BAN Profil 
5. 7. 2020 15:08 Odeslat příspěvek
Zumzum: nabijím bezdrátově od S7 A nikdy se mi s baterkou nic nestalo. Tak co mi na to řekneš? Bebebe něco jsem viděl na videu bebebe


Offline - Místní informátor Profil 
5. 7. 2020 15:14 Odeslat příspěvek
Cardi: No jo no, asi máme oba úpal :D on a já... Tak já nikdy Samsung neměl ani bezdrátový dobíjení :D :hm
Mně stačí moje Nokia 1208 ^^


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 15:38 Odeslat příspěvek
Rychlonabijeni mam vypnuty na vsech telefonech... nabijim pres noc 750mA nabijeckou. Na S7 mam stale puvodni baterku a vydrzi 1 den.


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2020 21:16 Odeslat příspěvek
Hezký večer,
lze u Samsung zahnutých displejů měnit pouze sklo nebo v případě prasknutí je nutné měnit celý displej? V servise Samsung chtějí za nový okolo 7 tisíc, což je cena telefonu...
Děkuji za rady


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2020 10:56 Odeslat příspěvek
Aktualizácia S9 voľný predaj SK distribúcia na OneUI 2.1. je vonku.
FWG960FXXU9ETF2


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2020 04:26 Odeslat příspěvek
aktualizace TMZ -... etg3


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 7. 2020 06:51 Odeslat příspěvek
Kony123 píše
Hezký večer,
lze u Samsung zahnutých displejů měnit pouze sklo nebo v případě prasknutí je nutné měnit celý displej? V servise Samsung chtějí za nový okolo 7 tisíc, což je cena telefonu...
Děkuji za rady


vyměnit displej v tomto případě znamená i vnitřní konstrukci s rámem, v samsungu chtějí měnit i zadní kryt za další 1000. Ale jsou firmy, které umí odlepit sklo a znovu nalepit. Prvně je to pak vidět, protože amoled je nalepen z výroby na sklo a po jeho odtržení se prohne podle podkladové desky (časem se malinko srovná, ale prostě jsou na něm vidět kruhy a kde je baterie. Tedy, jen když je vypnutý, při rozsvícené obrazovce to zaznamenáš jen na bílé). za druhé ti nikdo nezaručí, zda bude fungovat i po několika měsících po tomto zásahu. Já to před rokem risknul a po pár měsících se udělala černá tečka v zahnutém boku. Ale zatím pracuje jak má. Moc firem to nedělá, ale jednu najdeš na adrese Táboritská 611/8, 130 00 Praha 3-Žižkov


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 21:20 Odeslat příspěvek
Zdravím, měl bych dotaz, jestli na S9 z CZ distribuce přišla uživatelům srpnová aktualizace? Podle sammobile.com měla na CZ kousky přijít už 18.8., ale mě telefon s červencovou aktualizací hlásí, že je aktuální. Máte to tak taky, nebo je problém jen u mě?


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 22:01 Odeslat příspěvek
Pro muchacho:
Mam S9+ aktualizace prisla 19 srpna velikost 123,76MB


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2020 22:10 Odeslat příspěvek
Děkuji za odpověď. Tak třeba se aktualizace pro S9 jen opozdila. Do teď ale chodily "jak děcka do školy", tak mě to zpoždění jen překvapilo... Kdyby měl někdo ještě info o S9 (bez +) budu rád... ;-)


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2020 16:45 Odeslat příspěvek
Ahoj mám S9 cz distribuce a taky zatím nic nepřišlo. Před chvílí jsem kontroloval.


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2020 18:54 Odeslat příspěvek
MOC děkuji za odpověď, tož budeme muset počkat... Přišlo mě to divné, takovou prodlevu oproti avizované aktualizaci na sammobile.com jsem ještě nezažil a to je "čekuju" už 5 let od dob Galaxy A5 (2015) a pak vždy aktualizuji ručně přes Smart Switch...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137  Další stránka
Stránka 133 z 137 [ Příspěvků: 2055 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies