MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - VIP uživatel Profil 
29. 7. 2020 19:07 Odeslat příspěvek
Neboj, ona se akce dle úspěchu určitě zopakuje, nebo s něčím přispěchají konkurenti.
Jinak 2 SIM objednány, bez problémů, teď jen sehnat nějaký šikovný SIM router.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 00:46 Odeslat příspěvek
HUAWEI E3372H, používám na kaktus sim do notebooku a šlape dobře. LTE


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 02:04 Odeslat příspěvek
HUAWEI E3372H je router?


Offline - Moderátor Profil 
30. 7. 2020 04:09 Odeslat příspěvek
Ano, LTE USB modem slot na SIM, microSD slot, rychlost až 150 Mbps.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 04:25 Odeslat příspěvek
Už byla ta SIM skutečně někomu doručena?


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 04:41 Odeslat příspěvek
peta809 píše
Ano, LTE USB modem slot na SIM, microSD slot, rychlost až 150 Mbps.

To jsou vlastnosti modemu.
Ale je to router? Lze k němu připojit počítače v místní síti? Třeba aspoň pomocí wi-fi?


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 05:33 Odeslat příspěvek
Nemáš Google? ;-)
Ne není to router. Je to usb mdm https://modemy.heureka.cz/huawei-usb-lte-e3372/
Já mám už tři roky tenhle Wi-Fi lte modem a je bez problému https://www.vodafone.cz/modemy/vodafone ... -fi-r218h/ .


Offline - Zástupce operátora Profil 
30. 7. 2020 07:07 Odeslat příspěvek
suram píše
Rozumím tomu správně, že se po dobití 300 Kč obnoví balíček ihned a automaticky? Není třeba na nic čekat a nic dalšího dělat?


Ano, není třeba nic dalšího dělat. Balíček se obnoví automaticky.

-- 30. 7. 2020 08:08 --

brňák73 píše
Chtel bych se zeptat jak je to s esim. Nikde jsem nenasel moznost volby ze chci sim zaslat formou esim. Nebo sim karta neni mozna v esim variante? Dekuji


Přímo objednat nejde. Dorazí balíček se standardní SIM kartou. V případě zájmu se ale stačí zastavit na kterékoliv z prodejen, kde kartu za 99 Kč vyměníme za eSIM variantu.


Offline - Zástupce operátora Profil 
30. 7. 2020 07:22 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
Data se automaticky neobnovují... ale pokud ta data za měsíc nevyčerpám, což je velmi pravděpodobné, tak po uplynutí měsíční lhůty a dostatečném kreditu se mi těch 100GB obnoví automaticky, je to tak?

Hezký den,
data se automaticky obnovují každý 30 dní nebo při vyčerpání 100 GB. To vše za předpokladu dostatečného kreditu.
Patrik, O2 Guru


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 7. 2020 08:38 Odeslat příspěvek
Když nemám kredit a balíček je kvůlitomu off, tak pak když dobiju 300+ tak se to zapne hned samo od sebe nebo to musím nějak zapnout já až budu chtít až se mi to bude hodit ?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 7. 2020 08:41 Odeslat příspěvek
Podle předchozích odpovědí se to zapne automaticky, tj. hned. Což je dost nevýhoda, ale určitě to půjde dobít z mobilu z nějaké aplikace nebo webu, tj. v okamžiku potřeby. Jenže k tomu je zas potřeba datové připojení... :-))


Izibia píše
peta809 píše
Ano, LTE USB modem slot na SIM, microSD slot, rychlost až 150 Mbps.

To jsou vlastnosti modemu.
Ale je to router? Lze k němu připojit počítače v místní síti? Třeba aspoň pomocí wi-fi?


Každý novější notebook nebo smartphone ti udělá hotspot, tedy jakousi lokální wi-fi. Ale asi to bude mít menší dosah, neznám přesné parametry.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 08:55 Odeslat příspěvek
I když si momentálně nedokážu představit, že bych vyčerpal 100 GB dat, tak to, že se tento samo-obnovovací balíček může obnovit za stejných podmínek ihned po vyčerpání dat a nejen až po 30 dnech mi přijde dobré. Narozdíl od jednoho nejmenovaného virtuála, který umí takto obnovovat pouze minutové a SMS balíčky, kdežto u datových samo-obnovovacích balíčků vám oficiálně nabídne pouze dokup dat (malé a drahé), přechod na vyšší balíček (na nic, když už platíte nejvyšší) a nebo musíte balíček složitě rušit a znovu aktivovat, ale přijdete o nasyslená data pro sociální sítě.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 09:22 Odeslat příspěvek
Poznatek k nedoručeným potvrzovacím e-mailům: Ve schránce na Seznamu spadne zpráva v případě zapnutého filtru reklamních sdělení do složky "Hromadné".


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 09:25 Odeslat příspěvek
Já objednával - první mail mi nepřišel, včera v 17h mi přišla omluvná sms, že potvrzovací mail zašlou co nejdříve a furt nic :D takže jsem rád, že jsem vytvořil objednávku znovu.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 09:56 Odeslat příspěvek
Mě přišel potvrzovací mail dnes po osmé, cca po 12ti hodinách po objednání
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 285  Další stránka
Stránka 7 z 285 [ Příspěvků: 4273 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies