MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jak utratit kredit na nepoužívaném čísle? (+ Přehled)

Offline - Junior Profil 
1. 4. 2018 15:44 Odeslat příspěvek
DMS
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 1. 2019 07:48 Odeslat příspěvek
Platební brána GOPAY (používají některé eShopy) umožňuje platbu pomocí m-platby: https://www.gopay.com/cs/platebni-metody.html
Místo vyplnění platební karty stačí na platební bráně rozkliknout "další metody platby", včera jsem takto úspěšně zaplatil lístky na hokej.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 2. 2019 23:21 Odeslat příspěvek
Existuje něco jako ukončený (konec roku 2018) kesek.cz ?
Akceptuju ztrátu cca 30% jako měl kesek, 50% u GoPay už mi přijde moc.
Ideálně nějaké kupony do obchodů...
Operátor je O2, příp. ještě Vodafone..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 4. 2019 09:15 Odeslat příspěvek
obchod https://www.darkoviny.cz umožňuje platit m-platbou ;-)
lepší je to utratit, než nechat propadnout


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2019 07:16 Odeslat příspěvek
Vop001 píše
Platební brána GOPAY (používají některé eShopy) umožňuje platbu pomocí m-platby: https://www.gopay.com/cs/platebni-metody.html
Místo vyplnění platební karty stačí na platební bráně rozkliknout "další metody platby", včera jsem takto úspěšně zaplatil lístky na hokej.

Nevíš jak to přesně funguje?

Platil jsem hosting u wedosu právě přes gopay a v dalších metodách m-platba nebyla, tak jestli je to závislé i na konkrétním obchodu (možná jim náklady na m-platbu strhávají a tak s tím musí souhlasit) nebo čím by to mohlo být?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 2. 2020 15:59 Odeslat příspěvek
Dobrý den, nedávno jsem narazil na projekt www.mobilsek.cz a zde můžete koupit dárkové kupóny různých firem (např. alza, mall, tsbohemia) a za ně si pak v těchto obchodech koupit co Vás napadne. Je to výhodnější než GOPAY.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2020 13:49 Odeslat příspěvek
Jak koukám, tak e-bux přestal podporovat m-platby a to jsem tam v prosinci pár audioknih nakoupil :roll: Audioteka je zrušila taky, ale tam mi to nikdy nefungovalo. Zbejvá Googleplay, ale aplikace co používám jsem už koupil. Pak noviny a nákup kuponů na PS4 (www.herni-kupony.cz), netestoval jsem.


Offline - Pokročilý Profil 
31. 7. 2020 12:45 Odeslat příspěvek
Zavolal bych na infolinku operátora a zeptal se na možnost vrácení kreditu.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2020 19:47 Odeslat příspěvek
Jenže já operátora neopouštim, tuhle kartu mám specielně kvůli ověřovacím SMSkám z banky.

Jinak herni-kupony (Steam, PS4, Xbox) si berou za m-platby 25% což ujde. Špatný je, že to nefunguje s virtuálama. Vedle toho je tam ještě možnost platit premium-sms přes všechny operátory, ale s přirážkou 60%, což je šílený. Asi to rozfofruju za aplikace, MP3 a knihy v G-play.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 8. 2020 16:46 Odeslat příspěvek
No tak na to bych použil buď nulový tarif od Vodafone případně Kaktus kde stačí dobít jednou za rok 50kč případně nulový tarif od ČEZ. Pomocí OKU přenést číslo a nechat si poslat zbytek kreditu (je tam určitě poplatek). Ještě by to asi šlo i tak převést na paušál následně přenést číslo jinam a přeplatek by měli vrátit (u paušálu se při přenosu čísla počítá poměrná částka) je to už delší dobu co to někdo psal vyzkoušeno to nemám. Jinak ověřovacím SMS z banky je jedno jakého mám operátora.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2020 17:21 Odeslat příspěvek
Poplatek NENÍ u Vodafonu a O2, u Téčka asi ještě ano. Měli ho, ale zrušili ho, tj. vrátí celý kredit. Musí se ale o to vrácení požádat, ale to je to nejmenší, zjistit si přesné podmínky. Já taky budu rušit předplacenku u Vodafonu, jak zrušili ty bonusové 2 GB dat, tak je to k ničemu a mám tam ještě pětikilo, převedu na ČEZ a nechám si to celé vrátit (než ten poplatek zase zavedou).


Offline - Junior Profil 
5. 8. 2020 16:14 Odeslat příspěvek
Mám pech, koncem roku jsem kredit začal utrácet za audioknihy na ebuxu a vzápětí to zrušili. Teď jsem si řek, že podpořim pár oblíbených skupin a nakoupil pár alb na Google play Hudbě, abych se dozvěděl, že to rušej a stěhujou na nějaký YT music, kde se MP3 kupovat nedaj. Ať mi nikdo nevykládá, že po mě nejdou :/


Offline - Pokročilý Profil 
29. 8. 2020 08:57 Odeslat příspěvek
Hlavní trojka zrušila poplatek za navrácení kreditu po přenesení čísla k jinému opovi. Ideální jak se zbavit kupícího kreditu na málo používaných předplacenkách. Na to jsou ideální sim karty zdarma např. T-mobile, Vodafone, Oskarta, Kaktus atp. Výhoda u sim T-mobile je že platí 12 měsíců od aktivace ideální s 10Kč bonus kreditu na zaparkování čísla úplně zdarma. https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2020 06:44 Odeslat příspěvek
Podívejte se na stránku www.sekovnik.cz. Nabízí různé dárkové kupóny (např. alza, mall, tsbohemia). Za tyto kupóny lze v těchto obchodech nakoupit co budete chtít. Je výhodnější než GOPAY. Lze platit kreditem i paušálem.


Offline - Pokročilý Profil 
21. 10. 2020 10:32 Odeslat příspěvek
Stejně mi přijde nejvýhodnější přenést číslo na sim zdarma od konkurence a požádat o vrácení kreditu když zrušili (hlavní trojka) ten poplatek, jak jsem psal výše.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Další stránka
Stránka 16 z 21 [ Příspěvků: 303 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies