MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Honor 20 /Honor 20 Pro - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 7. 2020 15:24 Odeslat příspěvek
Ansam: Tak to spíš právě asi bude nebrandovaný, s Alzy. Jinak já mám tedy nePRO verzi, tak možná tam bude rozdíl v šíření.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2020 18:25 Odeslat příspěvek
No možno v tom je problém i keď z Alzy by mal byť nebrandovaný.


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2020 06:11 Odeslat příspěvek
Už aj mne dorazila aktualizácia Magic 3.1:

Obrázek

Obrázek

Výsledok:
Zatiaľ veľká nespokojnosť s takouto aktualizáciou:
- celé je to spomalené
- chyby pri načítavaní otlačkov prstov - vyžaduje veľmi často PIN
- po zadaní správneho PIN požaduje znovu zadať PIN a takto to točí dookola aj 3x
- problémy pri odosielaní emailov - vraj sieť nie je dostupná, čo nie je pravda ....


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
Ansam píše
Už aj mne dorazila aktualizácia Magic 3.1:

Obrázek

Obrázek

Výsledok:
Zatiaľ veľká nespokojnosť s takouto aktualizáciou:
- celé je to spomalené
- chyby pri načítavaní otlačkov prstov - vyžaduje veľmi často PIN
- po zadaní správneho PIN požaduje znovu zadať PIN a takto to točí dookola aj 3x
- problémy pri odosielaní emailov - vraj sieť nie je dostupná, čo nie je pravda ....



Ja nemam absolutny problem. Spravil som po aktualizacii obnovu vyrobnych nastaveni.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2020 09:02 Odeslat příspěvek
Skalicanko píše
Ja nemam absolutny problem. Spravil som po aktualizacii obnovu vyrobnych nastaveni.

Obnovením výrobných nastavení si vymažem z telefónu všetky dáta.


Offline - Junior Profil 
5. 8. 2020 13:25 Odeslat příspěvek
Ansam píše
Skalicanko píše
Ja nemam absolutny problem. Spravil som po aktualizacii obnovu vyrobnych nastaveni.

Obnovením výrobných nastavení si vymažem z telefónu všetky dáta.


Samozrejme predtým zálohovať...


Offline - Junior Profil 
5. 8. 2020 15:09 Odeslat příspěvek
Taky nemám problém,vše šlape jak má. Jen mě se.e,že neexistuje funkční apk pro nahrávání hovorů.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2020 15:11 Odeslat příspěvek
Zdravím, po rokoch na starom Xiaomi som si kúpil tento telefón a užívam si konečne poriadny foťák :) Mám začiatočnícku otázku, páči sa mi funkcia panorama, keď takúto fotku uploadnem na Facebook, vie to previesť do toho akoby 3D módu, kde ju môžem prezerať otáčaním telefónu alebo ťahaním prstom a funguje to veľmi pekne.

Je nejaký spôsob, ako by so si mohol takýmto spôsobom prezerať panorámy offline, bez toho aby som ich uploadoval na FB alebo inú službu? Priamo v systéme som takú funkciu nenašiel, skúšal som pár aplikácií, no tie buď nefungovali vôbec, alebo ich zobrazovali na 3d plátne a bolo možné vidieť aj mimo túto plochu, prípadne nefungovalo otáčanie telefónom, alebo sú určené skôr na fotenie...


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2020 21:10 Odeslat příspěvek
1960 píše
Taky nemám problém,vše šlape jak má. Jen mě se.e,že neexistuje funkční apk pro nahrávání hovorů.

A asi ani nikdy nebude. Já kvůli tomu neaktualizuji. Otázka je, jestli vůbec bude nějaký nový telefon v budoucnu s novým androidem a automatickým nahráváním hovorů.


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2020 21:42 Odeslat příspěvek
Existuje našel jsem ji na XDA, ale nechápu proč vyžaduje přístup k fotografiím :hm


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 05:07 Odeslat příspěvek
Taková odpověď mě vždy nadzvedne. Existuje. Jo? A jaká? Odkaz? Máme Tě poprosit? Není to náhodou origo,která je součástí systemu a fungovala do A 10.0 ? Pokud aktualizuješ na 10.1. tak prostě přestane fungovat a není cesty zpět. Musel bys až na A9.


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 09:00 Odeslat příspěvek
Prosit nemusíte :lol: Jen se mi tak pozdě nechtělo hledat odkaz :roll: Já řeším downgrade na 9.1 u View 20, ale nedaří se.
https://callrecorder.skvalex.com/get

Na XDA je ke stažení nějaký doplněk, ale ten jsem nezkoušel
https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1441643


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 14:54 Odeslat příspěvek
To slyším prvně, že by skvalex fungoval. Může někdo další potvrdit?

Někdo tam píše, že kromě BT funguje a nahrává obě strany. Otázkou je jak dobře je slyšet druhá strana hovoru, většinou skoro vůbec.


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 15:09 Odeslat příspěvek
Já už dělám downgrade :tleskani Samotný HiSuite mi nic nenabízel, ale díky tomuto postupu už stahuju pro svůj model verzi 10.0 a poté půjdu na 9.1
https://forum.xda-developers.com/tools/general/hisuite-proxy-huawei-phones-updater-t4082561


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 19:17 Odeslat příspěvek
Proč vlastně řešíš downgrade až na 9.1? Vždyť jediný důvod je nahrávání hovorů a to říkáš, že řeší Skvalex...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další stránka
Stránka 29 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies