MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 8. 2020 09:26 Odeslat příspěvek
Vcera opet nova aktualizace, okolo 160MB, nic zasadniho, hlavne zabezpeceni s datem 1.8.2020.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 8. 2020 18:44 Odeslat příspěvek
Já ji měl už 3.8. Všiml jsem si, že můžu měnit jas i při použití širokoúhlého objektivu, tato možnost mi zmizela při přechodu z droidu 9 na 10...což jsme rád bo A50 fotky dost přepaluje...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2020 07:47 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mám na firmě 8 kusů Samsung A50 a 2 Samsung A51 všichni se potýkáme s problémem, že se nám někdo nemůže dovolat jedná se o druhý SIM slot.

Zapnutí a vypnutí režimu letadlo pomůže ale na jak dlouho to nemám vypozorované. Zkoušeli jste někdo reklamaci zda vrátí peníze? Protože je to pro mě nepoužitelné. Děkuji za info


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2020 11:16 Odeslat příspěvek
Ja mam sice jen jednu A50 ale takovy problem jsem nepozoroval. Vsiml jsem si vsak ze prijem signalu negativne ovlivnuje blizkost nektere elektroniky, napriklad nekterych televizoru nebo LCD LED monitoru. Jinak pokud mam dostatecny signal, jsou bez problemu dosazitelne obe karty SIM.


Offline - Junior Profil 
20. 8. 2020 08:51 Odeslat příspěvek
Soukros píše
Ahoj,
mám na firmě 8 kusů Samsung A50 a 2 Samsung A51 všichni se potýkáme s problémem, že se nám někdo nemůže dovolat jedná se o druhý SIM slot.

Zapnutí a vypnutí režimu letadlo pomůže ale na jak dlouho to nemám vypozorované. Zkoušeli jste někdo reklamaci zda vrátí peníze? Protože je to pro mě nepoužitelné. Děkuji za info


máte nejnovější aktualizaci androida? stará verze mi odpojovala simkarty..
Jinak ten telefon bych si podruhé nekoupil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2020 14:08 Odeslat příspěvek
Ano aktualizaci mám Android 10 z 1.8.2020
Teď jsem dostal zase email, že se mi nemohou dovolat a signál mám plný. V příštím týdnu zkusím jeden kus poslat na reklamaci každopádně bych se nedivil kdyby mi telefon přišel zpět s tím, že se jim závada neprojevila. Ono to nějakou dobu funguje ale po nějakém čase slot jakoby nefungoval.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2020 18:16 Odeslat příspěvek
Zkuste vyměnit sim karty za nové, já to udělal a je po problému. Měl jsem to samé, nebyl jsem na příjmu i když mi telefon ukazoval plný signál, a nikdo se mi nedovolal. Po výměně sim vše OK.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2020 08:48 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace s datem 1.9. k dispozici, vylepseni stability AR emoji, vylepseni pripojeni a stability Wi-Fi, zlepseni kompatibility s aplikacemi tretich stran.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 9. 2020 21:04 Odeslat příspěvek
Po poslední aktualizaci mám problém s automatickým jasem displeje. Z ničeho nic se mi sníží na minimum a ve dne není ani na ten posuvník, abych si ho ručně nastavil, vidět. Dělá mi to tak dvakrát, třikrát, ale někdy i vícekrát za den.


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2020 19:01 Odeslat příspěvek
S timhle problemy nemam zadne ale vzpominam si ze po predposledni aktualizaci mi zmizelo tlacitko "Zavrit vse" a posledni aktualizace tu chybu opravila. Asi korejsti soudruzi nekde udelali chybu....


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2020 21:21 Odeslat příspěvek
Nova aktualizace s datem zabezpeceni 1.10.2020 je tady. Neobsahuje nic zasadniho krome vylepseni stability, zabezpeceni a opravy chyb.


Offline - Místní informátor Profil 
15. 10. 2020 10:08 Odeslat příspěvek
Prosím radu po poslední aktualizaci na Samsung Galaxy A50 nejde bočními tlačítky snímek obrazovky? Jak na to teď? :D


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2020 18:16 Odeslat příspěvek
Ja delam snimek obrazovky tak ze prilozim malikovou hranu ruky na levou stranu displeje a potahnu ji doprava. Tlacitka jsem nikdy k tomu ucelu nepouzival.


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2020 22:56 Odeslat příspěvek
Mně screen funguje normálně stále dvojhmatem Vypínací a Vol-, zhruba 2 vteřiny současně drženo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 10. 2020 19:31 Odeslat příspěvek
Nemáte prosím někdo zkušenost s tím, že přestal zaostřovat zadní (hlavní) fotoaparát? Širokoúhlý objektiv i ten "rozmazávací" 5Mpx fungují, ale hlavní 25Mpx je rozmazaný, nezaostřuje. Zkusil jsem vymazat paměť aplikace fotoaparát i jinou aplikaci na focení, nepomohlo. Samozřejmě ještě je možnost udělat tovární reset, ale to nechávám až jako poslední krok před servisem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další stránka
Stránka 15 z 17 [ Příspěvků: 254 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies