MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Xiaomi Poco X3 NFC - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
27. 9. 2020 00:11 Odeslat příspěvek
Obrázek

Specifikace:
:arrow: https://www.gsmarena.com/xiaomi_poco_x3_nfc-10415.php
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
29. 9. 2020 13:07 Odeslat příspěvek
Očekávané Poco X3 NFC je v prodeji. V prvním týdnu za nižší zaváděcí cenu:

https://www.mobilmania.cz/clanky/ocekav ... fault.aspx

Obrázek


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2020 13:03 Odeslat příspěvek
Zdravim, pouzivam tel 14 dni a oproti drivejsimu Xiaomi redmi note 4 velke problemy s Bluetooth. Mam bezdratova sluchatka Sony WI-XB400 a hodinky Honor Magicwatch 2. S POCO X3 je pouzivani peklo. Sparovani ok ale pravidelne odpojovani jak hodinek tak sluchatek. U sluchatek neni ikona ve status baru, objevi se jen kdyz pripojim k Parrot handsfree v aute. Sluchatka i kdyz jsou pripojena tak pri prijmuti hovoru mluvi telefon a musim manualne prehodit. Nekdy to jde do sluchatek. Pri opakovanem odpojovani se nekdy pripoji zpet nekdy ne. Prakticky nemozne pouzivat. Wifi se take odpojuje a nekdy se nepripoji automaticky zpet, taky mam problem se sdilenim obrazu na Android TV. Obraz naskoci ale v tu ranu spadne. U stareho tel uplne vse v parade. Necekal jsem ze bude mit xiaomi takove problemy, kdyz jinde to umi. Mate nekdo podobnou zkusenost? Zkousel jsem vse resetovat preparovat, mazat cache, nic nepomaha. Diky


Offline - Moderátor Profil 
1. 10. 2020 13:51 Odeslat příspěvek
ještě zkus tovární nastavení anebo pak počkat na aktualizaci s opravou


Offline - Pokročilý Profil 
1. 10. 2020 22:10 Odeslat příspěvek
Hmmm parrot v autě, znám, problémů plno s BT v telefonu, odpojujicí se příslušenství, několik tovarek a nic.
Řešení bylo vymazat dřívější uložené founy v parrotu a byl klid, zřejmě plná paměť, ale žádná hláška, nic, jen problémy, naštěstí je už klid.


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2020 23:13 Odeslat příspěvek
Prekvapivě s Parrotem právě nemám problemy. Aspon jsem na ne nenarazil zatim. Ale s hodinkama a sluchatkama.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 10. 2020 07:44 Odeslat příspěvek
No však ano, s parrotem to fungovalo, jen ostatní věci jaksi blbly, ale mohl za to parrot a jeho zřejmě plná paměť na párování (taky jsem se s tím hrabal týden než jsem na to přišel), nějak nakopaval BT v telefonu, potom co jsem odstranil z parrotu dříve připárované, ale již nepoužívané telefony, je klid.


Offline - Místní informátor Profil 
2. 10. 2020 08:57 Odeslat příspěvek
Na Youtube na kanale: TechArena recenze! ^^


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2020 10:38 Odeslat příspěvek
roy1 píše
No však ano, s parrotem to fungovalo, jen ostatní věci jaksi blbly, ale mohl za to parrot a jeho zřejmě plná paměť na párování (taky jsem se s tím hrabal týden než jsem na to přišel), nějak nakopaval BT v telefonu, potom co jsem odstranil z parrotu dříve připárované, ale již nepoužívané telefony, je klid.

Me to bohuzel blblo jeste drive nez jsem ho k parrotu vubec pripojil. Nyni jsem opet udelal reset BT a wifi a bohuzel stale se odpojuje. Pockam na update Android 11 a uvidime.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 10. 2020 20:37 Odeslat příspěvek
Radši reklamuj, to vypadá na HW vadu, nikdo podobné problémy nehlásí.
BTW co myslíš tím resetem BT a WiFi?
Jediné co by mohlo pomoci je obnovení továrního nastavení.


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2020 21:28 Odeslat příspěvek
V menu Pripojeni a sdileni sjedes uplne dolu a tam je reset siti.


Offline - Pokročilý Profil 
4. 10. 2020 10:05 Odeslat příspěvek
To ale tovarko nejspíš nenahradí.
Osobně bych udělal hard reset a pokud by nepomohl tak reklamace, čekat na update na vyšší android nedává moc smysl, obzvlášť když tuhle chybu nikde nereportují, nejspíš to bude HW problém.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2020 12:13 Odeslat příspěvek
Bych to vrátil do 14ti dnů, tohle nejspíš neopraví, klasická čína.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2020 12:20 Odeslat příspěvek
Tam může mít klidně jen nastaveno nějaké agresivnější šetření baterie nebo něco podobného a odpojuje mu to wifi a bt.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2020 13:09 Odeslat příspěvek
Může ho zkusit vypnout, ale dávám tomu maximálně 18% ní šanci, že mu to pomůže, víc ne.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 1 z 5 [ Příspěvků: 65 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies