MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2020 20:49 Odeslat příspěvek
Dobry vecer resil jste nekdo odpojovani SD nebo SIM? Vse co sem dohledal po netu sem zkusil, bez vysledku. Android 10, SD Samsung 64gb. S moji SIM to take blbne, tak bud to je suplikem, nebo pouzdrem? SD zformatovana v PC a pak jeste v mobilu. Manzelka uz ma nerva a ja pomalu take. Samsung podpora, doporucila servis pres MP, jelikoz mobil je kupovan v CZC a tam by to bylo na dlouho. Diky za nejake info
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2020 15:41 Odeslat příspěvek
V telefonu jsem definitivně přešel na Samsung email a kalendář. Celkově jsou snáze ovladatelnější než od Googlu. Samsung kalendář má impozantní oznámení přes celou zamykací obrazovku a email zase propracovanej plán synchronizace.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2020 09:19 Odeslat příspěvek
Funguje spolehlivě nějaká AOD aplikace po update na Android 10?


Offline - Junior Profil 
6. 8. 2020 19:12 Odeslat příspěvek
zarkow píše
Vybírám náhradu za Lumii 640 kolem 5000 a A40 mě zaujal. Diky

no já pokračoval dál: Noika 5 ;-) :tleskani

jinak u A40 moc nechápu nastavení foťáku, fakt to umí fotit jen na max a není možný žádný snižení rozlišení? :shock: Kua proč je většina fotek při 16:9 okolo 5MB???? Příde mi to u momentek trochu zbytečný...... :hm díky


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2020 12:24 Odeslat příspěvek
Existujou alternativní aplikace pro foťák, kde můžeš snížit kvalitu JPG.


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
Osobně bych z alternativních fotících aplikací doporučil Open Camera, kde si můžete s nastavením foťáku hodně vyhrát i včetně změny rozlišení a stupně komprese.


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2020 08:00 Odeslat příspěvek
Nagano80 píše
Dobry vecer resil jste nekdo odpojovani SD nebo SIM? Vse co sem dohledal po netu sem zkusil, bez vysledku. Android 10, SD Samsung 64gb. S moji SIM to take blbne, tak bud to je suplikem, nebo pouzdrem? SD zformatovana v PC a pak jeste v mobilu. Manzelka uz ma nerva a ja pomalu take. Samsung podpora, doporucila servis pres MP, jelikoz mobil je kupovan v CZC a tam by to bylo na dlouho. Diky za nejake info

Manželce s tou samou konfigurací to také blblo, ale jenom simka. Dokonce jsme šli do Vodafonu pro novou. Asi týden byl klid a potom se začala odpojovat znova. Vždycky když jí někdo volal. Zkusil jsem udělat továrko a zatím je klid. :-))


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 10. 2020 18:31 Odeslat příspěvek
a40 mám asi púl roku,nevím,co se přihodilo načte se jen logo samsung a když restartuji tlačítkyna vypnutí se snížením zvuku,jak psali,že to skočí na tovární nastavení,tak to nepomáhá.ví někdo co s tím?


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2020 17:17 Odeslat příspěvek
Nevím....možná se to tu už řešilo. Ale mám problém s připojením Samsung A40 k vozidlu přes Mirrorlink, ale chce to certifikát mirrorlink a ten bohužel nejde stáhnout = píše to "Chyba při stahování certifikátu Mirrorlink". Tak jsem zkusil ten certifikát mirrorlink stáhnout ručně, což se sice podaří, ale zase nejde nainstalovat. Jasně, přečetl jsem si, že Samsung končí podporu pro MirrorLink, Car Mode a Find My Car od 1.6.2020...ale jen pro nové uživatele. Stávajícím uživatelům to fungovat bude...Nepřišel někdo na to, jak to vyřešit? Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2021 23:45 Odeslat příspěvek
1) poslední asi 2 měsíce se mi občas nemůžou lidi dovolat ačkoli signál mám, jen pak přijde info SMS o zmeškaném hovoru, o chvíli později se mi potom ten člověk třeba dovolá .. omylem sem koukl do diskuse o A50 a tam lidi hlásí totéž

2) stejnou dobu čím dál častěji vidím notifikaci "AppCloud - Aktualizace procesu - Inicialiazace zážitku" .. ještě minulý týden to bylo anglicky. Je to nějaká prasečina od Samsungu, nevím co dělá, resp proč tak často a dlouho (veškerou sync se samsung mám snad vypnutou)

3) otravná notifikace o zapnutí vyhledávání telefonu, nakonec jsem to několikrát zapnul a vypnul a teď je klid .. snad na trvalo

víte jak něco z toho vyřešit? co třeba přepnout apod, užívám dualSIM a karty jsou staré tak 1,5 roku, k dnešnímu dni mám všechny aktualizaci tj Android 10, zabezpečení prosinec 2020


Offline - Junior Profil 
20. 1. 2021 11:11 Odeslat příspěvek
2) Ten AppCloud se mi také začal zobrazovat, myslím, že hlavně po ránu jsem to často našel v notifikační liště.

Pak jsem si všiml, že se mi v liště signálu přestala zobrazovat indikace VoLTE, která tam vždycky byla u obou SIMek (obě Vodafone) a VoLTE samozřejmě zapnuté :hm


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
Zdravím,kdybyste někdo řešil výpadky hovoru,respektive náhle ticho a nutnost zavěsit a volat znova,tak u přítelkyně to nejspíše dělalo po poslední aktualizaci aktivní Vo-Wifi + O2.


Offline - Pokročilý Profil 
25. 3. 2021 09:42 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizace UIverze 3 ,Android 11


Offline - Místní informátor Profil 
28. 3. 2021 16:42 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A40 dostává Android 11 s One UI 3.1

Číselné sestavení aktualizace je A405FNXXU3CUC2 a přináší většinu nových funkcí Androidu 11, včetně chatovacích bublin, možnosti přidávat jednorázové povolení aplikacím či přepracovaný design uživatelského rozhraní.


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
Aktualizoval jsem dneska. Zlepšil se widget "Péče o zářízení". Kromě čísel je tam i graf volnýho místa RAM a interní paměti. Škoda, že tam nepřidali i kartu. Jinak popis aktualizace byl zavádějící. Psali tam i o zlepšení "Always On Display" a "Bigsby routines" což, pokud se nepletu, na A40 neni. Přibylo tam nastavení myši a fyzický klávesnice (nebo jsem si toho alespoň dřív nevšim).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 10 z 11 [ Příspěvků: 161 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies