MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 11/Pro/Pro Max - obecná diskuze

Offline - Schvalování příspěvků Profil 
13. 10. 2020 12:39 Odeslat příspěvek
Orgasmic: diky za prinosny koment. Chci urcite jeste nejakou dobu pockat a po tuto dobu nacerpat info. Vidis, tohle me nenapadlo (s tou alzou treba).
Pred par dny byl na Datartu iP11 za 18k, ted je za 20k a takova cena je zatim vsude. Takze bych jeste pockal.

Nicmene bych mozna ozelel i ten prenos, i kdyz jsem nekde cetl, ze se da snad k iP pripojit pres nejakou redukci klasicky usb flash disk. To uz si ale nepamatuji presne. Co me ale fakt prudi, je ten fotak. S nim jsem fakt nespokojen :-(.
A uz nechci zase necim podobnym prochazet napriklad s S20 FE. Mozna bych jeste pockal i na iP12 (mini).
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 10. 2020 14:38 Odeslat příspěvek
Je to tahle redukce https://www.alza.cz/apple-lightning-to- ... 256147.htm


Offline - Místní informátor Profil 
5. 12. 2020 21:27 Odeslat příspěvek
Iphone 11 poskočil po aktualizaci v žebříčku DXOMARK

Obrázek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 2. 2021 17:15 Odeslat příspěvek
Zdravím. Přemýšlím o tom, že už je načase vyzkoušet ios. Leta mám android telefony proložené dvěma WM. Leta jsem byl odpůrcem ios ze známých důvodů ( mass storage, cena a jiné). Zkrátka člověk míní, život mění. Manželka a dcera si pořídili nedávno XR a 11. Nyní se rozhoduji mezi tipy XS Max a 11. Oba nové za zhruba stejnou cenu + - 1000kč. Chtěl bych znát výše tipy který z těchto dvou vybrat. Telefon používám na vše kromě hraní her a pravidelného nahrávání videa. Parametry mám nastudované, ale nemám přehled jestli nějaký tip neměl/nemá nějaké známé problémy atd. U mě je to 50/50. Díky za tipy.


Offline - Administrátor Profil 
2. 2. 2021 17:24 Odeslat příspěvek
Pokud iP11 bez Pro, tzn. bez OLEDu, bral bych XS Max. Jediné, co XS Max bude mít slabší, jsou fotky ve zhoršených světelných podmínkách.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 2. 2021 20:35 Odeslat příspěvek
Tak jsem si vzal iPhone 11 128GB. LCD mi nevadí. ;-)


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2021 07:38 Odeslat příspěvek
Já bych taky bral raději Xs Max...má premiovější design a daleko lepší display a baterku.


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2021 22:56 Odeslat příspěvek
Zdravím. Prosím o doporučení nějakého kvalitního tvrzeného skla na iPhone 11. Předpoklady:
- rovné (ne 3D), čiré (bez černého rámečku)
- hrany skla 2.5D (aby hrany na omak nebyly ostré = 2D)
- aby sklo lehce přesahovalo přes samotný aktivní displej
Cena do cca 1000 Kč. Vím že dobrá skla jsou WhiteStone Dome Glass, ale to v ČR zřejmě nezakoupím.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2021 16:15 Odeslat příspěvek
Mám dobré zkušenosti s Baseus z ALI. Ale úplně upřímně - subjektivně stejnou službu udělaly i skla za dolar. Teď mám na 12 Pro Max nějaké značkové sklo z Alzy a vypadá a chová se úplně stejně.


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2021 20:06 Odeslat příspěvek
Na 12pro mam Spigen Ez Fit. Absolutne jednoduche nalepenie skla pomocou aplikacnej vaničky. Doporucujem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 2. 2021 06:07 Odeslat příspěvek
Prosím o radu (jsem senior) jak u 11PRO zlikvidovat svítilnu - nepotřebuji ji a sem tam se mi v kapse nechtěně rožne... díky


Offline - Junior Profil 
23. 2. 2021 06:25 Odeslat příspěvek
Cokoliv jiného než Whitestone dome glass je ztráta času a peněz. Cokoliv rovného na zakulaceném displeji nebude fungovat. Dřív nebo později se hrany odlepí nebo se tam dostane prach.
Kup z mobilefun a máš klid. Instalace není nijak složitá, výsledek skvělý. Když by se náhodou nepovedla, očistíš acetonem a použiješ druhou lepící sadu znovu. Za mě jediná volba. Sám používám několik let.

ferokulda píše
Zdravím. Prosím o doporučení nějakého kvalitního tvrzeného skla na iPhone 11. Předpoklady:
- rovné (ne 3D), čiré (bez černého rámečku)
- hrany skla 2.5D (aby hrany na omak nebyly ostré = 2D)
- aby sklo lehce přesahovalo přes samotný aktivní displej
Cena do cca 1000 Kč. Vím že dobrá skla jsou WhiteStone Dome Glass, ale to v ČR zřejmě nezakoupím.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 2. 2021 09:49 Odeslat příspěvek
curless píše
Prosím o radu (jsem senior) jak u 11PRO zlikvidovat svítilnu - nepotřebuji ji a sem tam se mi v kapse nechtěně rožne... díky


Přemýšlím, jak se Vám to asi daří, že se sama od sebe zapne. Každopádně vypnul bych funkci probuzení telefonu jeho zvednutím. Jinak mechanicky to svítilně nijak nevadí. Je to LEDka, může svítit v podstatě furt, baterii příliš neubere.


Offline - Junior Profil 
23. 2. 2021 18:00 Odeslat příspěvek
Nejen probuzení zvednutím, ale v tomhle případě nejspíš i probuzení dotykem displeje. Po vypnutí obou položek půjde mobil probrat jen bočním tlačítkem a náhodný rozsvícení by se tím mělo minimalizovat.

Příloha
IMG_7092.JPG
IMG_7092.JPG
[ 75.95 | Zobrazeno 27 krát ]



Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2021 08:07 Odeslat příspěvek
DĚKUJI vám oběma za radu ! :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další stránka
Stránka 10 z 13 [ Příspěvků: 185 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies