MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Google Pixel 4a – obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 10. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
Jak vidím, tak další důvod proč neakceptovat přepálených 11990Kč.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2020 11:58 Odeslat příspěvek
David79 píše
Zdravim..tak ja si taky neco malo prihodim.
..minimalni jas je moc jasny, s maximalnim nemam problem
..odebrani navigace dvemi tlacitky, nchapu proc kdyz to fungovalo
..s nabijenim nemam problem
..ale nejvetsi problem mam s nefunkcni navigaci, nefunguje google maps, mapy.cz ani sygic. Uz
na 3a mi od androidu 11 nefugovala a nefunguje ani na 4a, to mi docela vadi!!


ja mam s jasem ten problem, ze jsem si dal nejakou matnou folii a mobil je ted doma dost tmavy ;)

Co je to nefunkcni navigace?

Odebrani navigace mobilu je pochopitelne. Maji oddeleni, co musi vykazovat cinnost :) Ale stve me to. Sice to jde vratit, ale hrabat se v mobilu nebudu.


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
Tak CZC předběhlo Alzu ve skladové dostupnosti https://www.czc.cz/google-pixel-4a-6gb- ... 38/produkt
Ale cena (nečekaně) téměř shodná.


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2020 14:06 Odeslat příspěvek
P3p3k píše
David79 píše
Zdravim..tak ja si taky neco malo prihodim.
..minimalni jas je moc jasny, s maximalnim nemam problem
..odebrani navigace dvemi tlacitky, nchapu proc kdyz to fungovalo
..s nabijenim nemam problem
..ale nejvetsi problem mam s nefunkcni navigaci, nefunguje google maps, mapy.cz ani sygic. Uz
na 3a mi od androidu 11 nefugovala a nefunguje ani na 4a, to mi docela vadi!!


ja mam s jasem ten problem, ze jsem si dal nejakou matnou folii a mobil je ted doma dost tmavy ;)

Co je to nefunkcni navigace?

Odebrani navigace mobilu je pochopitelne. Maji oddeleni, co musi vykazovat cinnost :) Ale stve me to. Sice to jde vratit, ale hrabat se v mobilu nebudu.


No s tou navigací je to tak že to kde se nacházím mi bez problému najde, zadám si cíl cesty a dám "navigovat" a nic se neděje..na mapě stojím pořád na místě. Během cesty se to sem tam pohne ale to je vše, prostě nenaviguje. Ten problém mám od instalace Androidu 11, nefunguje to na 3a ani na 4a s žádnou aplikací.


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2020 14:55 Odeslat příspěvek
Co je navigace dvěma tlačítky?

Jinak pokud by nefungovala navigace v mapách, byl by to pro mě důvod se ho rychle zbavit. Má dorazit zítra, tak uvidíme...


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2020 19:44 Odeslat příspěvek
Navigaci zkusim zitra az pujdu do obchodu. Mam maly byt a tam to moc nezjistim :)
3a jsem mel dost dlouho, tak je divny, ze bych to ani jednou nezkusil. Nemas spatne nastaveny povoleni pristupu tech programu k GPS?
Obcas pouzivam k zaznamu cesty Endomondo a nevsiml jsem si problemu. Normalne mi to tu cestu zaznamenalo.

-- 22. 10. 2020 20:48 --

traveller píše
Co je navigace dvěma tlačítky?


https://www.youtube.com/watch?v=554vw019u1U


Naposledy upravil P3p3k dne 23. 10. 2020 11:36, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2020 07:48 Odeslat příspěvek
David79 píše
..ale nejvetsi problem mam s nefunkcni navigaci, nefunguje google maps, mapy.cz ani sygic. Uz
na 3a mi od androidu 11 nefugovala a nefunguje ani na 4a, to mi docela vadi!!

To je blbost, aby nefungovala navigace v několika různých navigačních appkách na dvou mobilech a nebylo to rukama. Jediný styčný bod problému je pak logicky uživatel.
;-)


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2020 11:38 Odeslat příspěvek
Pokud to skaka, bere to polohu z BTS. Takze mobil nema pristup k GPS a jelikoz to dela uz na druhem mobilu, je potreba trochu popatrat v pameti a zjistit, co je v mobilu zakazane, pripadne nainstalovane.


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2020 14:34 Odeslat příspěvek
No já už vážně nevím, telefony jsem samozřejmě dal do továrního nastavení a zkusil jsem to jen s tím, co je tam nainstalované A STÁLE TO NEFUNGUJE-SIGNÁL GPS BYL ZTRACEN. :-(


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2020 21:56 Odeslat příspěvek
Tak u mě naštěstí navigace funguje. Tedy zkoušel jsem zatím jen Mapy od Seznamu. Co mě ale zarazilo je chybějící NFC ikonka v horní liště. Pro zapnutí je nutné jít do nastavení - to mi přijde jako minela. Ostatní zatím jako u mého Sonyho...


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2020 11:22 Odeslat příspěvek
David79 píše
No já už vážně nevím, telefony jsem samozřejmě dal do továrního nastavení a zkusil jsem to jen s tím, co je tam nainstalované A STÁLE TO NEFUNGUJE-SIGNÁL GPS BYL ZTRACEN. :-(


Zkus tohle co tam uvidis https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.gpstest&hl=cs

Jak mas nastaveny ten pristup k poloze?

Je divny, ze to dela u dvou mobilu. Mne se to nestalo nikdy u zadneho.


Offline - Junior Profil 
26. 10. 2020 14:45 Odeslat příspěvek
Jinak jeste si neodpustim poznamku ke kvalite fotek 3a/4a. Nedalo mi to a vytahl jsem svuj starsi mobil z roku 2013 a myslim, ze fotil lip. A to jen fotil, nevypocitaval.
Zatraceny MS :(

Přílohy

l.jpg
l.jpg
[ 131.85 | Zobrazeno 157 krát ]

p.jpg
p.jpg
[ 134.39 | Zobrazeno 143 krát ]




Offline - Junior Profil 
26. 10. 2020 16:02 Odeslat příspěvek
Jo jo, to jsi už řešil v "Google Pixel 3a / Pixel 3a XL – obecná diskuze". ;-) No v každém případě fotoaparát 4a je zase o krok dál než u předchozího modelu, zvlášť fotky za šera a nočního režimu mají podstatně méně šumu.


Offline - Junior Profil 
27. 10. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
Tak o nocnim foceni se neda rict jediny spatny slovo. Jak jsem psal, foti spatne, pocita dobre :D

Přílohy

noc.jpg
noc.jpg
[ 83.74 | Zobrazeno 155 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 10. 2020 15:43 Odeslat příspěvek
Je funkční VoLTE a VoWiFi? Dík.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 2 z 5 [ Příspěvků: 74 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies