MobilMania.cz

Přihlásit se




Icloud

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2020 16:08 Odeslat příspěvek
Zdravim, jiz nekolik dni se snazim presunout 64 Gb video do pocitace, ale bez uspechu. Jdu si k Vam pro radu. Zkousela jsem kabel, icloud, ale nic. Pres kabel mi to pul hodiny pred koncem napise, ze zarizeni prestalo fungovat a kopirovani se ukonci. Na icloud se video (nejen video, ale plno dalsich fotek) vubec nenahraje, ikdyz na nem misto mam. Ma nekdo nejakou radu? Predem dekuji
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2020 16:52 Odeslat příspěvek
co je to za pocitac? resp. kam presne sa to kopiruje a aky ma cielove ulozisko suborovy system?

Odporucil by som ale vyskusat nejake ine cloudove uloziska - z tych najznamejsich ponuka najviac miesta (ktore by malo stacit na 64GB video) asi Mega.nz ... teraz davaju tusim 50GB za registraciu, nieco za aktivaciu mobilnej appky a nieco za aktivaciu desktop appky ... nie som si isty, ale nieco mozno dostanes aj cez moj referall ( https://mega.nz/C!m4NDlQSD )

na 64GB by mohla stacit registracia a bonus za mobilnu appku... snad bez nutnosti instalovat desktop appku


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2020 16:55 Odeslat příspěvek
Windows 10. Dobre muzu to vyzkouset. A tam si muzu vybrat, ze tam chci je to video dat? Dekuju


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2020 17:00 Odeslat příspěvek
Ano. Pri instalacii aplikacie si treba dat pozor a NEzapnut synchronizaciu ... potom sa tam da nahrat len to jedno video :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2020 17:01 Odeslat příspěvek
Uz jsem se zaregistrovala, tak zkousim. Kdyztak dam vedet. Dekuju moc za radu.

-- 1. 11. 2020 18:03 --

Tak bohuzel tam mam jen 50 Gb �

-- 1. 11. 2020 18:11 --

Mr.Bombastic píše
Ano. Pri instalacii aplikacie si treba dat pozor a NEzapnut synchronizaciu ... potom sa tam da nahrat len to jedno video :)
bohuzel tam mam jen 50 Gb i presto, ze jsem stahla aplikaci a i jsem pouzila tvuj odkaz �


Offline - Junior Profil 
1. 11. 2020 17:14 Odeslat příspěvek
ano, pociatocne je tam len 50 GB ... ale v profile by teoreticky malo byt nieco ako achievments / odmeny ... alebo nieco na ten styl... a za nainstalovanie / aktivaciu mobilnej appky by ti tam malo pristat dalsich xy GB ... ak taku akciu stale maju... to zial overit neviem


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2020 17:50 Odeslat příspěvek
Odmeny jsem nasla. Mam stazenou aplikaci v mobilu i v pocitaci a porad nic. Jak to tam prosim te aktivuju?

-- 1. 11. 2020 19:15 --

Mr.Bombastic píše
ano, pociatocne je tam len 50 GB ... ale v profile by teoreticky malo byt nieco ako achievments / odmeny ... alebo nieco na ten styl... a za nainstalovanie / aktivaciu mobilnej appky by ti tam malo pristat dalsich xy GB ... ak taku akciu stale maju... to zial overit neviem
prosim o pomoc nevim si s tim rady �
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies