MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Virtuál s nejlevnějším neomezeným voláním, SMS a 1-1,5 GB

Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 9. 2020 09:28 Odeslat příspěvek
Tescomobile neomezené volání a SMS + 1GB za 499 Kč. Znáte někdo virtuála s levnějším řešením ? Podotýkám, že nepotřebuji více dat. Díky za tipy, jestli existují.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
Emtecko volani a sms za 300 + 1GB za 110 = 410 Kc.https://www.emtecko.cz/trz/


Offline - Administrátor Profil 
5. 9. 2020 10:55 Odeslat příspěvek
pokud jste u stávajícího operátora, měl by vám nabídnout něco zajímavějšího. Já neomezenka + 1GB za 399 (O2), T-Mobile 190 korun, Vdf kolem 300. Proč to musí být virtuál?


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
To je odpověď jako z jiného světa (bez urážky). Každý tarif který jsem kdy měl, stal dost úsilí a většinou jsem ho dostal až když jsem pohrozil/začal realizovat přestup k jinému operátorovi.
Jinak díky datové simce od O2 se poohlížím po neomezeném tarifu bez dat a Emtéčko vypadá slibně.


Offline - Pokročilý Profil 
5. 9. 2020 14:57 Odeslat příspěvek
Za 300 má i ČEZ mobil neom. volání +1000 SMS bez dat, Laudatio neom. volání (bez SMS) ale má 1GB dat. Jinak to Tesco má simku na 1 měsíc flat+1GB za 249 celé léto nevim jestli ještě bude prodávat. Jinak co je za problém zadat přenos čísla jimam? Díky novele vás musí stávající op pustit nic to nestojí a v případě T-mobile jsou hodně hezký ceny s platností 5 let! Dejte si poptávku do šedivek a zkuste mrknout sem ten Vodafone je víc než zajímavý viewtopic.php?p=12608585#p12608585 případně 3 měsíce za půlku ceníkových cen u T-mobile : https://t-mobile.cz/prejdete
nebo O-mobil 395 Tarif Nostress 1.


Offline - Administrátor Profil 
8. 9. 2020 10:25 Odeslat příspěvek
Přesně jak píše hauzz, pokud nejste na předplacence, a i tam občas něco zajímavého nabídnou, nevidím důvod k virtuálovi. Vlastně jeden jo - pokud sháníte tarif někomu, kdo nikdy neměl paušál ani kredit. I tak ale T-Mobile dává pro nově příchozí 50% slevu na první tři měsíce.

-- 8. 9. 2020 11:30 --

mmme píše
To je odpověď jako z jiného světa (bez urážky). Každý tarif který jsem kdy měl, stal dost úsilí a většinou jsem ho dostal až když jsem pohrozil/začal realizovat přestup k jinému operátorovi.
Jinak díky datové simce od O2 se poohlížím po neomezeném tarifu bez dat a Emtéčko vypadá slibně.


Ano, jestli to měla být narážka na mě, uznávám, že jsem mohl napsat košatější vysvětlení, ale hauzz to shrnul hrozně hezky. Čili pokud tazatelka u někoho je nebo pokud dotyčný, pro kterého tazatelka shání tarif u někoho je. mělo by stačit zahájit přenos přes OKÚ k nějakému virtuálovi a mělo by to klapnout.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 9. 2020 13:39 Odeslat příspěvek
Ivana.S píše
Tescomobile neomezené volání a SMS + 1GB za 499 Kč. Znáte někdo virtuála s levnějším řešením ? Podotýkám, že nepotřebuji více dat. Díky za tipy, jestli existují.


Pokud je dualsim, tak neomezené volání a SMS za 300 Kč (možností je více) a k tomu Twist 12 x 1 GB za 500 Kč (s bonusem za dobití 400 Kč za ROK, tj. 33 Kč měsíčně, přičemž ještě zůstane 111 Kč kreditu na další útratu). Malinko složitější, ale ideální kombinace za pěkných 333,33 Kč měsíčně.


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2020 15:43 Odeslat příspěvek
https://eshop.laudatio.cz/tarify/laudat ... ani-a-1gb/

300Kc flat bez sms + 1gb


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2020 12:25 Odeslat příspěvek
O2 Family (Bonerix) - flat + 1 GB dat za 299 Kč - viz příslušné vlákno.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 11. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
Díky všem za tipy a náměty, někdy smysluplné více, někdy méně :-)
Možná se obejdu bez dat, SMS potřebuji. Šedivka ne, už jsem takto přišla o 2 čísla.
A hlavně jsem opomněla zmínit zásadní věc, 1/4 - 1/2 roku jsem mimo ČR, takže kontinuální využívání tarifu (kromě možnosti přechodu na nulový) nepadá v úvahu. Tescomobile funguje na bázi kreditu, je proto možné tarif dočasně deaktivovat. Číslo, resp. příchozí hovory a SMS jsou samozřejmě funkční.
Akci za 249 Kč má Tesco poměrně často, lze nakoupit třeba 12 SIM, akorát má člověk každý měsíc jiné číslo. Což mi až tak nevadí, protože mám jedno stálé, na které všichni volají.
Někdo se zajímavějším tipem?


Offline - Pokročilý Profil 
2. 11. 2020 00:20 Odeslat příspěvek
Tak pro tohle by mohlo být zajímavé Emtéčko. Za 300 maxi tarif a když nebude potřeba flat tak překlopit na mini za 25 měsíčně. http://emtecko.cz/trz. Někdo namítal že 10000 minut není FLAT ale komu by nestačilo v odchozích hovorech 7 dní nepřetržitě u mě prostě není normální no. Bylo by to bez nutné výměny SIM jako u Tesco. Ale zase Tesco umí jako retenci FLAT za 99 na měsíc...Když si o ní zavolá...


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2020 08:43 Odeslat příspěvek
Limit 10000 minut a SMS mělo i O2 a TMO, možná ho už zrušili, to nevím.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 11. 2020 11:11 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Tak pro tohle by mohlo být zajímavé Emtéčko. Za 300 maxi tarif a když nebude potřeba flat tak překlopit na mini za 25 měsíčně. http://emtecko.cz/trz. Někdo namítal že 10000 minut není FLAT ale komu by nestačilo v odchozích hovorech 7 dní nepřetržitě u mě prostě není normální no. Bylo by to bez nutné výměny SIM jako u Tesco. Ale zase Tesco umí jako retenci FLAT za 99 na měsíc...Když si o ní zavolá...


Bez dat se sice obejdu, ale hodí se. Takže to raději Tesco s každoměsíční výměnou čísla. Retence Flat za 99 zajímavé, osobní zkušenost?


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2020 11:30 Odeslat příspěvek
To tesco mobile mi nabizeli FLAT a 1Giga za 199,-po dobu 6 měsícu,přes CHAT v sámošce,po té co jsem chtěl OKU.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 11. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
Mně se líbí těch 12 SIM do roka s každoměsíční výměnou čísla. Příjde mi to jako zajímavé a neměnil bych to.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 23 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies