MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Xiaomi Poco X3 NFC - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
5. 10. 2020 12:08 Odeslat příspěvek
Displej šíleně žere baterku, je to normální? Cca 15 minut hraju cod a deset procent baterky pryč.
https://ibb.co/vqXYSCw
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
5. 10. 2020 12:11 Odeslat příspěvek
přepni obnovovací frekvenci ze 120Hz na 60Hz


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2020 12:38 Odeslat příspěvek
Kolik tak máte hodnoty doba provozu/SOT?


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2020 12:52 Odeslat příspěvek
Tak jsem přepnul a řekl bych že to je stejný. Prostě jedna hra v módu battle royale cca 15-20 minut a 10 procent baterky pryč.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2020 17:45 Odeslat příspěvek
tady to řeší https://www.miuios.cz/debata-poco-x3-30227-75


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2020 22:07 Odeslat příspěvek
Nema prosim nekdo nejaky tip na akci na POCO? neco podobneho jak bylo za 5999? ;-]


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2020 17:02 Odeslat příspěvek
Já mám s POCO X3 NFC dva problémy. Jeden se týká zrcadlení na TV, které nefunguje. Při spojování se přenos přeruší. Vyzkoušeno na více TV. A pak jeden menší problém, kdy se mi v jakékoliv aplikaci na twitter při kliknutí na obrázek přepne display do čtecího modu, kdy jakoby barvy zešednou. Podle mně je to noční mod, který eliminuje modré světlo. Když pak vypnu a znovu zapnu display, vše se vrátí zpátky do normálu. Má někdo podobné problémy?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 11. 2020 10:35 Odeslat příspěvek
Mám úplně stejný problém se zrdcadlením na tv (Samsung QE55Q80T).Neví někdo v čem je problém?


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2020 09:17 Odeslat příspěvek
Taky mi to displej začal dělat, že se přepne do toho šedého módu, ale nemyslím si že to je čtecí režim. Je to divné.


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2020 17:20 Odeslat příspěvek
Cipajs píše
Já mám s POCO X3 NFC dva problémy. Jeden se týká zrcadlení na TV, které nefunguje. Při spojování se přenos přeruší. Vyzkoušeno na více TV. A pak jeden menší problém, kdy se mi v jakékoliv aplikaci na twitter při kliknutí na obrázek přepne display do čtecího modu, kdy jakoby barvy zešednou. Podle mně je to noční mod, který eliminuje modré světlo. Když pak vypnu a znovu zapnu display, vše se vrátí zpátky do normálu. Má někdo podobné problémy?


Podařilo se vám vyřešit ten problém s mirroringem? Na nějakém zahraničním webu jsem četl, že po továrním resetu se to vyřešilo. Toto by pro mě byl celkem problém, kdyby to nefungovalo... :roll:


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2020 12:38 Odeslat příspěvek
Ahoj, koupil jsem si Poco X3 a po prvním hovoru jsem dost vytočený. Na nejnižší hlasitost jde volající slyšet snad 2m od telefonu. Je to chyba nebo vlastnost? Jestli vlastnost, tak to dělá z toho telefonu nepoužitelný krám.

Díky za info.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2020 13:53 Odeslat příspěvek
A nemáte hlasitý hovor? Jinak jsem s tímto nesetkal, abych se bál že mě je slyšet okolo. https://www.miuios.cz/debata-poco-x3-30227-250


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2020 14:52 Odeslat příspěvek
Nemám. Odkazované fórum pročtu.
Nicméně nejsem jediný, viz https://xm.cz/blog/dotaz/poco-x3-proble ... olajiciho/


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2020 21:22 Odeslat příspěvek
Dcera dostala X3 dnes pod stromeček a po ztlumení neni slyšet nikde nic. Ale je pravda, že na max. hlasitost hovoru to je, jak kdyby bylo sluchátko i ze zadní strany pod foťákem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 12. 2020 09:27 Odeslat příspěvek
Dobrý den, dostala jsem Poco X3 - při zhorřených světelných podmínkách špatně fotí obličeje - např. fotky člověka večer u stromku nejsou ostré, někdy dokonce velmi umělé. Máte někdo tuto zkušenost? Mobil jsem si přála kvůli dobrému fotoaparátu a jsem velmi zklamaná. Jinak fotky věcí, krajiny jsou výborné. Moc děkuji za zkušenosti, nevím, zda je to vada tohoto kusu nebo je to standard pro tento model. Např. mobil Xiaomi mi 9 lite fotí lépe!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 2 z 5 [ Příspěvků: 65 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies