MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung Galaxy A70 - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
24. 2. 2020 14:49 Odeslat příspěvek
Samsung A70 dostává aktualizaci na Android 10
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 3. 2020 16:21 Odeslat příspěvek
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a70/firmware/#SM-A705FN ..... Android 10 pomalu ale jistě :)


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2020 09:25 Odeslat příspěvek
Tak už to začalo - Android 10 v ČR ... https://www.sammobile.com/samsung/galax ... C2/328409/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2020 12:22 Odeslat příspěvek
Po aktualizaci na Android 10 se mi občas stane, že telefon neohlásí příchozí hovor a ani nezaznamená zmeškaný hovor. Já se při tom, na číslo které se mě nedovolá, bez problému dovolám. Po restartování telefonu vše zase funguje normálně.


Offline - Junior Profil 
7. 5. 2020 10:33 Odeslat příspěvek
Já nemám žádný problém ... pokud ti to bude dělat často tak asi jedině hodit telefon do továrního nastavení.


Offline - Místní informátor Profil 
20. 11. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A70 dostáva v Európe nadstavbu One UI 2.5

O dostupnosti aktualizácie v Európe informoval portál Sammobile. Veľkosť aktualizácie je 1421 MB, pokiaľ nemáte dostatočný dátový balík u operátora, odporúčame využiť Wi-Fi pripojenie. Okrem novej verzie nadstavby prichádza aj novembrová bezpečnostná záplata

[Zdroj: mojandroid.sk]


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
Hezké pondělní poledne přeji všem,

omlouvám se, ale s dovolením se obracím zde na fóru s dotazem, jelikož mi zde super kluci poradili před cca 1,5-2 roky s výběrem telefonu. Celkem obsáhlá diskuze a já ještě jednou zpětně děkuji všem zejména za reálné rady, argumenty a logickou poradu, dle toho se rozhoduji. Nakonec jsem vybral Samsung A70. Do teď vcelku spokojený. Chtěl jsem poměr cena/výkon, velký displej. Ale teď o Vánocích telefon spadl, známý mi ho omylem srazil ze stolu dolů a praskl mi displej v levém spodním rohu. Nic extrémního, ale je to prostě cca 5 prasklin v displeji a prostě překáží to,. vadí mi to. Bohužel bez ochranného skla (měl jsem 3 a pokaždé se odchlíplo, bubliny apod.). Musím po vyřešení tohoto vyřešit v diskuzi i nějakou ochranu, to asi až později.

Mohu Vás zde pořádat, jestli byste mi někdo uměl argumenty poradit, jestli je "lepší" nechat opravit, asi tedy vyměnit displej na cca 1,5 rok starém A70 (zjišťoval jsem, že ca 2.700-3tis Kč:(
A nebo prostě koupit telefon nový, že se to nevyplatí kupovat displej. Nový nemám vybraný, ale opět, cena/výkon, s tím, že doposud A70 byla ok, tak A71 nebo nějaké tipy na jiný a proč?
A nebo nějaký další nápad, který třeba nevidím?

Moc děkuji za názory, rady a tipy kde případně nechat vyměnit displej (za co nejméně peněz) a nebo co případně koupit jiného!
(úvaha je, že pokud by opravdu nový displej stál v konečném důsledku 3 tis. a nový telefon podobných parametrů by stál cca +- 7tis., tak je de facto nový telefon za 4 tis. Těch 7 tis. mě nakonec stál ten A70, nebo jestli nevíte někdo o nějakých akcích, skutečných slevách nebo nějaký cashback...apod.

Přeji hodně zdraví do 2021 a ať se daří! A ještě jednou díky moc za pomoc!
Martin:-)


Offline - Místní informátor Profil 
17. 3. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A70 obdržel novou aktualizaci: A705FNXXU5DUC6 Android 11 a One UI 3.1. a Březnové bezpečnostní záplaty.


Offline - Místní informátor Profil 
22. 5. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A70 obdržel novou aktualizaci: A705FNXXU5DEU2 má 431,94 MB
Květnové bezpečnostní záplaty + funkcie 360 Audio.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 39 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies