MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Realme X3 SuperZoom - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 11. 2020 19:54 Odeslat příspěvek
Čistý systém po restartu je někde kolem 5GB RAM, po 2-3 dnech se dostane někam k 7-8, nemám žádné widgety ani aplikace běžící na pozadí, telefon je v 90% při pádu jen na volání, SMS, web..

Přílohy

Screenshot_2020-11-23-19-51-07-73~2.jpg
Screenshot_2020-11-23-19-51-07-73~2.jpg
[ 47.98 | Zobrazeno 80 krát ]

Screenshot_2020-11-23-19-51-17-68~2.jpg
Screenshot_2020-11-23-19-51-17-68~2.jpg
[ 92.29 | Zobrazeno 74 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 11. 2020 06:09 Odeslat příspěvek
Možná by to bylo dobré dělo, kdyby se dala odinstalovat ta jejich nadstavba, a nechal se tam jen Stock Android.


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2020 12:31 Odeslat příspěvek
Držet procesy v RAM není přeci na škodu? Aspoň zařízení funguje rychleji, když nemusí načítat z pomalé paměti. Jak se to chová, když máš otevřeno hodně aplikací? Ukončuje to nějaké? Při takové porci RAM bych očekávala, že se na limit bude dát dostat tak jedině s pomocí nějakých her nebo desítek panelů ve webovém prohlížeči a k tomu ještě tak deset běžných aplikací.


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2020 15:45 Odeslat příspěvek
Hodně aplikaci nemám, používám jich pár, ale třeba WhatsApp sestřelí pokaždé a načítá ho 10 sekund :-)
Edit: tak jsem zkusil pootvirat vše co jsem našel (16 aplikaci + 30 oken v prohlížeči) žádnou to neukončilo jen ten WhatsApp... Přepínání oken v prohlížeči už nebylo úplně nejplynulejsi, ale nic nezavřel, využita RAM v danou chvíli 6 GB
Edit2: spuštěné PUBG, WoT + ten zbytek a vše drží v paměti, při spuštění další věci už začíná ukončovat, strop je tedy 8GB nad tuto hodnotu nepustí...


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2020 07:37 Odeslat příspěvek
Na XDA je k dispozici modnuty sw ovládání zesilovače který zprovozňuje stereo, no stereo jak třeba na Mate 20, že sluchátko hraje jen výšky a doplňuje


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2020 08:24 Odeslat příspěvek
Škoda toho (nevyužitého) prístupu k RAM, pretože je to najlacnejší telefón s 12 GB RAM + SD855 tzn. má potenciál byť naozaj rýchly telefón, ale prax je trochu iná... Možno sa to s Androidom 11 zmení, ale nie som si istý. Tým pádom je 12GB len čistý marketing.


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2020 11:24 Odeslat příspěvek
Ono kdo ví jestli to těch 12GB opravdu má... Nebylo by to poprvé co Číňan kecá... Jestli se to s A11 změní zjistíme do půl roku až A11 přijde...


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2020 11:38 Odeslat příspěvek
Update - security listopad+prosinec


Offline - Místní informátor Profil 
21. 12. 2020 12:25 Odeslat příspěvek
Realme X3 SuperZoom s 60× zoomem a obří pamětí výrazně zlevňuje

Mobil láká například na 256GB interní paměť
Cena již oficiálně spadla pod hranici 9 tisíc korun
Od začátku prodeje o více než 5tisícový pokles

Alza.cz 8999Kč
Mall.cz 9990Kč


Offline - Junior Profil 
27. 1. 2021 13:36 Odeslat příspěvek
V únoru bude vydána první předběžná beta, tím pádem by jsme se do léta mohli dočkat ostré verze


Offline - Junior Profil 
6. 2. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
Záplata leden dorazila, beta se EU netýká, ta bude jen v Indii


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
Přišel update zabezpečení únor+ březen. BT připojení nevyřešeno, opravovali ho poslední 4 updaty a bez výsledku.. A11 taky zatím nic, je venku teprve třetí beta, když vidím, že některé modely mají už betu v8, tak si asi dlouho počkáme.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2021 13:32 Odeslat příspěvek
Zdravím,

mám dotaz na všechny kdo mají tenhle telefon. Mám ho teprve dva dny, jsem s ním moc spokojený, ale objevil jsem jeden problém. V chladu mi nejde na 5x zoom snímači správně zaostřit do dálky (nekonečno). Podařilo se mi vylučovací metodou problém dobře izolovat že je reprodukovatelný.

Při pokojové teplotě je obraz vzdálených předmětů dostatečně ostrý.
Když s telefonem chodím delší dobu venku v zimě (nebo pro reprodukovatelnost stačí 5 minut v mrazáku), tak 5x senzor najednou nedokáže zaostřit na vzdálené předměty a obraz je rozmazaný (sklíčko mám samozřejmě čisté). Ať dělám co dělám, při stejném osvětlení, i při manuálním ostření, všechno je identické. Čím chladnější telefon, tím horší, až do stavu kdy 5x výřez z hlavního snímače má ostřejší obraz než 5x zoom snímač.

Po několika minutách v teple se zase ostření spraví. Na bližší vzdálenost mi přijde že ostří pořád dobře.

Můžete to někdo zkusit na svojem telefonu? Je to test na 5 minut s pomocí mrazáku. Zajímalo by mě, jestli je to konstrukční vada, nebo je vadný akorát ten můj a mám se pokoušet ho vyměnit za jiný (v rámci 14denní lhůty).


Offline - Pokročilý Profil 
22. 3. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Přečti si návod k obsluze, tam se dozvíš v jakém rozsahu teplot zařízení můžeš používat. Reklamovat s tím že ho strčíš do mrazáku a potom neostří nebude mít moc šancí na úspěch.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2021 15:37 Odeslat příspěvek
V příručce je provoz mezi 0-35, skladování -20 - 45. Problém se projevuje i při momentální venkovní teplotě (lehce nad 0), akorát to trvá delší dobu než telefon vychladne. 5 minut v mrazáku je jen rychlejší způsob jak reprodukovat totéž. Proces je to vratný.

Kdo se bojí mrazáku, může vnitřek ledničky, ten je v rozsahu provozních teplot. Ale předpokládám že pokud je to konstrukční chyba, tak si toho musel všimnout každý kdo s tím zkoušel fotit venku v zimě s tím, že má telefon třeba v kapse.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 40 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies