MobilMania.cz

Přihlásit se




microUSB to USB-C redukce s OTG

Offline - Junior Profil 
24. 12. 2020 13:28 Odeslat příspěvek
Zdravím - každá microUSB to USB-C redukce podporuje OTG nebo musí to mít výslovně uvedeno?

Ať tak či onak - kde bych takovouto redukci s OTG sehnal co nejlevněji vč poštovného? Tj. jaký eshop je to schopen poslat za hubičku doporučenym dopisem? Nějaký tip?

Díky.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
24. 12. 2020 13:36 Odeslat příspěvek
OTG musí podporovat telefon, tablet
nejlevněji koupíš na Aliexpressu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 12. 2020 13:56 Odeslat příspěvek
Jo jo na alíkovi se toho válí. Stačí jen hledat a potom mít dost trpělivosti a víry, že zboží do cca 2 měsíců dorazí. Občas se stane, že něco nedojde, ale to je riziko podnikání, za ty ceny to ale stojí zkusit.


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2020 14:08 Odeslat příspěvek
Zapomněl jsem napsat že Ali ne - měsíc čekat nebudu. Chci to mít po Vánocích.

https://www.czc.cz/fixed-link-redukce-p ... omn0j4nptg

Taky mne to trochu zneklidnilo - možná ale ta slečna nemá šajnu o co gou.

Jsem přávě přemejšlel, zda tam na OTG neni potřeba jěště třeba něja HW změna konstrukce tý redukce atp.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 12. 2020 14:25 Odeslat příspěvek
Ne každá redukce (apod. udělátka) dokáže podporovat OTG, některé umějí jen napájet. Nevím proč, ale je to tak. Jinak většina prodejců má takové zboží z Číny. Na alíkovi se dají splašit i origo věci, ale chce to onu trpělivost. Je pravda, že OTG musí podporovat i zařízení, ale např. Samsung S4 s androidem 4.4.2 to umí a to je už stará plečka. Takže podpory u novějších zařízení bych se nebál. To co dáš v ČR za jeden kus i s poštovným, tak na alíkovi za stejné peníze dostaneš vagon :D


Offline - VIP uživatel Profil 
25. 12. 2020 08:34 Odeslat příspěvek
U microUSB je jiné zapojení konektoru pro OTG než u běžného kabelu s micro USB.
Proto je kabel či redukce OTG nebo ne.
Telefon s podporou OTG pak zasunutím takového kabelu hned ví, že má fungovat v OTG režimu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies