MobilMania.cz

Přihlásit se




Vyčerpaná interní paměť

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2020 06:12 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Vlastním Telefon HUAWEI P9 lite. Již vloni mi signalizoval, že interní paměť 16GB se blíží k vyčerpání. Přitom nebylo možno nijak identifikovat, čím je paměť zaplněna - identifikace pouze 5 GB. V servisu mi moc neporadili, jen ať si přikoupím SD kartu. Učinil jsem tak. Žádné další aplikace jsem do telefonu nepřidával. Kromě focení, telefonování, používání FB , Mapy.cz, YR NO prakticky nic dalšího nepoužívám, občas čtu zprávy. Nedávno telefon signalizoval takřka plné úložiště. Hloubkové čištění nemožné - nabízí se v rozsahu menším, než 1MB.Netuším, čím se úložiště zaplnilo, není možno vyčistit, smazání dvou aplikací ( Počasí a SEZnam ) vůbec nepomohlo. Naopak, Při každém mazání ubývá volného prostoru Co s tím mám dělat? - telefon vypovídá funkci a myslím, že se bez něj neobejdu. Děkuji předem za odpověď
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2020 07:19 Odeslat příspěvek
Tento problém řeší každý uživatel chytrých mobilů s menší pamětí... Pokud je správně nastavené ukládání fotografií a mapových podkladů na SD kartu a cache paměť pro Facebook / WhatsApp / Viber / Gmail nezabírá moc místa, tak jedině nákup nového přístroje s podstatně větší vnitřní pamětí... Na chvíli pomůže obnovení továrního nastavení, ale stejně se to zase zaplní.


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2020 08:02 Odeslat příspěvek
Tohle mi způsobuje aktualizace aplikace OBCHOD PLAY. Pak mobil pořád hlásil, že je vnitřní paměť plná, takže se musí odinstalovat aktualizace a zase to chvíli funguje.


Offline - Moderátor Profil 
18. 12. 2020 09:03 Odeslat příspěvek
Sfingapur: jaký tam máš Android?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2020 10:17 Odeslat příspěvek
Android8.0.0, verze EMUI


Offline - Moderátor Profil 
18. 12. 2020 10:55 Odeslat příspěvek
Android 8 neumožňuje přesunout aplikace na SD kartu, A7 to uměl, tam bude problém...
na microSD kartu zkus pomocí apky Files To SD Card přetáhnout co se dá
https://play.google.com/store/apps/deta ... KasAfI3KM4
jo a kartu musíš nastavit jako přenosné úložiště


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2020 14:00 Odeslat příspěvek
Manželka měla takový problém na samsungu. Píchnul jsem ho k počítači a SpaceMonger ukázal, že každou fotku ukládají tři různé aplikace. Dostat se k tomu a všechny duplicity smazat byla děsná piplačka. Jinak v mobilu nejvíc bordelu ukládá play-google a youtube. Furt si ukládají co je u nich nového aby ti k tomu při příštím spojení umožnili rychlejší přístup. Ze starého Cubotu jsem dokonce celý PlayGoogle vyboural aby mi tam bordel netahal a byl klid. Akorát pak člověk musel oželet aktualizace aplikací nebo je aktualizovat ručně a stahovat třeba z apk-pure.


Offline - Pokročilý Profil 
18. 12. 2020 14:20 Odeslat příspěvek
Aby byl klid, tak k tomu slouží telefon s větší interní pamětí. 16GB je v dnešní době opravdu málo, stejně jako v PC SSD 128GB :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 19:16 Odeslat příspěvek
szantus píše
... nastavené ukládání fotografií a mapových podkladů na SD kartu a cache paměť pro Facebook / WhatsApp / Viber / ...

@szantus - Pokud nedošlo k revoluční změně, WhatsApp neumožní ukládání přesměrovat na externí SD-kartu. Je to kvůli "nějaké" na internetu popsané bezpečnosti.


Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 21:05 Odeslat příspěvek
@regine - doporučuji přečíst můj příspěvek ještě jednou (a pozorněji) - o ukládání WhatsApp na SD tam nepíšu... Díky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies