MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Motorola G8 Power-Obecná diskuse

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 1. 2021 13:06 Odeslat příspěvek
Ahoj, kamarádovi jsem doporučil G8 power a teď se na mne obrací se stížností. Telefon se velice dlouze probouzí z uzamčení (dlouhé sekundy). Vezme telefon do ruky, odemkne a někdy trvá pár sekund než se probudí (odemkne). To samé u svítilny, kde zatočí a někdy trvá 3-5s než se svítilna rozsvítí.
Jak to máte vy? Prodleva je opravdu dlouhá. Jde o to, že 3 z 5 pokusů jsou OK a dva dopadnou takhle.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
9. 1. 2021 14:11 Odeslat příspěvek
gesto svítilny je zatřesením nikoliv otočením
jaký má zámek obrazovky?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 1. 2021 14:53 Odeslat příspěvek
OK, špatně sem se vyjádřil.
Otisk Prstu + Gesto.
Dnes to kdyžtak hodím na YouTube, nevím co by to mohlo brzdit.


Offline - Moderátor Profil 
9. 1. 2021 15:13 Odeslat příspěvek
v podstatě by mělo pomoci obnovení továrního nastavení pokud to dělá jenom jemu, protože zatím si na tohle u tohoto telefonu nikdo nestěžoval


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 1. 2021 22:48 Odeslat příspěvek
Díky, telefon je nový, cca měsíc. Zkusíme továr a uvidíme.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 12:55 Odeslat příspěvek
Dříve jsem tady zmiňoval že mi s nějakým upatem funkcí Moto a widgetu, z něj zmizel kruhový indikátor kapacity, zustal jen na moto DIsplay, což je taková alternativa Always On od motoroly, by se dalo říci.
S posledním updatem je indikátor zpět, výrobce patrně vyhověl vo lání uživatelů a tuto užitečnou funkci vrátil zpět.

Před updatem
Obrázek

Po updatu
Obrázek

Po tomto updatu je vše tak jako když jsem telefon koupil a zprovoznil, přídavný widget vpravu už není potřeba.


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2021 06:57 Odeslat příspěvek
Motorola G8 Power dostává Android 11, velikost aktualizačního balíčku je 1126 MB, zároveň přišly všechny bezpečnostní updaty včetně těch z loňska. bomba :D


Offline - Junior Profil 
25. 8. 2021 12:20 Odeslat příspěvek
bomba to je, ale co mi co mame G8 Plus. Prakticky pro mne posledni Motorola co parametrove splnuje vse. Tedka ty nove uz nesleduji. Vsecko ten telefen ma,jen ty bezpecnostni updaty a A11 uz nebudou na 99 procent Ach jo. telefon slape krasne i na A10 a neni prerostly.

-- 27. 8. 2021 03:32 --

Oprava. Tak hlasim ze Moto G8 Plus dostala bezpecnostni aktualizace. Super chvalim Motorolu.


Offline - Moderátor Profil 
27. 8. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Motorola G8 Power dostala srpnovou bezpečnostní aktualizaci. super :-)


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
G8 Plus foun z konce 2019 dostal take srpnovou. Tak alespon ze dodrzuji tu bezpecnost co pry ma byti na 2 roky.-)


Offline - Moderátor Profil 
27. 8. 2021 22:25 Odeslat příspěvek
A11 jako je dobré jej mít, ale že bych poznal nějaké výrazné změny v systému, tak to ne, jo je pár drobností co potěší, jako např. screenshot přes čtvereček místo bočním tlačítkem, když nepoužívám moto gesto trojklikem... však se podívej do toho seznamu funkcí, co přináší A11 a kterou z fcí bys využil
https://www.mobilenet.cz/clanky/jake-no ... nkci-40105


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 05:54 Odeslat příspěvek
Je normalni u Moto g8 Pluska, ze v menu mam zapnute VoLTE, ale zadna ikonka nahore na liste nejni,nikde nic. Videl sem,ze jine znacky maji primo viditelnou ikonku na horni liste. Dekuji za info.


Offline - Moderátor Profil 
30. 8. 2021 06:13 Odeslat příspěvek
já tam ikonku VoLTE mám, ale vidím ji jen když stáhnu lištu, jinak ne


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 10:45 Odeslat příspěvek
tak ty tam mas A11,ja tam mam 10ku jeste se podivam jak rikas ze se trochu stahne lista.-)

-- 31. 8. 2021 07:37 --

tak stahnu listu dolu a mam tam jen LTE+ nikde nemam ikonku voLTE tak asi to tak ma byt na g8 plus na androidu 10

-- 31. 8. 2021 11:59 --

Nick Cave píše
já tam ikonku VoLTE mám, ale vidím ji jen když stáhnu lištu, jinak ne




tak stahnu listu dolu a mam tam jen LTE+ nikde nemam ikonku voLTE tak asi to tak ma byt na g8 plus na androidu 10-)


Offline - Moderátor Profil 
7. 11. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
Moto G8 Power dostala říjnové security patch 2021
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 49 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies