MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
14. 1. 2021 10:07 Odeslat příspěvek
Tak abych potěšil guize aktualizace je od rána dostupná pro S10+ XEZ.. ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
S10+ XEZ taky mi dorazila ale nemuzu se dostat do recovery abych udelal hard reset. Asi se neco zmenilo,nevite jak se tam dostat? Nebo staci pouze obnoveni z mobilu?


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2021 11:56 Odeslat příspěvek
Stačí aj hard reset z mobilu. Do recovery sa dostaneš, len musíš telefón pri tom pripojiť cez USB k PC. Neviem čo viedlo Samsung k vymysleniu tejto blbosti...


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2021 17:36 Odeslat příspěvek
Matjbc píše
Poradil by někdo nějakou dobrou selfie tyč se kterou, má zkušenosti na S10+? Diky

https://doopshop.cz/produkt/spigen-s530-selfie-stick-black/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 1. 2021 20:15 Odeslat příspěvek
Zdravím, právě mi naskočila možnost stáhnout upgrade na A11 a One UI 3.0. Tel z české distribuce, koupený v 12/2019

Přílohy

SmartSelect_20210114-201146_Software update.jpg
SmartSelect_20210114-201146_Software update.jpg
[ 409.55 | Zobrazeno 41 krát ]




Offline - Junior Profil 
14. 1. 2021 20:29 Odeslat příspěvek
Taky se Vám bezdrátově nabíjí mobil po přechodu z Androidu 10 na 11 pomaleji? Mám zaplou položku rychlé nabíjení, ale i když ji vypnu, trvá to stejně. Navíc o hodinu déle, než u předchozí verze systému.. Tovární nastavení jsem udělal, protože po updatu mi nefungovala žádná z uložených WiFi sítí. Samsung S10e, XEZ (CZ distribuce)


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2021 22:24 Odeslat příspěvek
Tak jsem aktualizoval na A11 a nové UI. Zatím dobrý, ale co mě štve to průhledný pozadí při stažení horní lišty. Samsung s10e


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 1. 2021 07:00 Odeslat příspěvek
Hola, s A11 nepozoruju nejake extra rozdily, krome toho omezeni pristupu, kdy mi widget Elixir2 nemuze otevrit soubor ikon, ani nejde znovu stahnou. Pritom ma pristup povoleny...


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
Kasprik píše
Tak jsem aktualizoval na A11 a nové UI. Zatím dobrý, ale co mě štve to průhledný pozadí při stažení horní lišty. Samsung s10e


Taky mně zrovna tohle vadí . . .
Ach jo,proč to nenechali . . .


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
Další zklamání je to zkurvené tlačítko Bixby. Myslel jsem, že tomu trochu povolí namapování a zase nic. Navíc, když ho vyřadím na dvouklik, tak je zapotřebí být pořád přihlášen k Samsung účtu. Po odhlášení z účtu se to změní na jednoklik.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 14:51 Odeslat příspěvek
Doufam, ze stale funguje BxActions...


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2021 16:39 Odeslat příspěvek
mně na One UI3 BX Action fungovalo špatně. V podstatě se do toho stále motal asistent, jako by nešel vypnout. Na desítkách to byla skvělá věc. Snad to opraví.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 09:39 Odeslat příspěvek
Jen info pro uživatele 2 sim. Dříve se v dialeru zobrazovaly dvě tlačítka pro každou simku zvlášť. Nyní je tlačítko jen jedno, po kliknutí se zobrazí nabídka s volbou simkarty a až poté se začne vytáčet hovor. Pro mé využití je lepší nastavit preferovanou sim pro volání, zobrazí se pak pod tlačítkem přepínač sim. Pokud vytáčíte hovor z historie volání, telefon pozná, pokud je preferovaná sim jiná než používáte obvykle a nabídne Vám výběr simkarty. Navíc je možné v adresáři u jednotlivých kontaktů vybrat preferovanou sim. Každopádně je tam klik navíc, takže za mě cesta zpět...


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
Už mám také A11 na s10e mě se nové prostředí líbí nejsou to žádné omalovánky a výstřelky. Jelikož používám tmavý režim i tmavé pozadí tak mi průhlednost stavové lišty nevadí. Líbí se.. I že si mohu změnit pozadí při volání obrazovce jen škoda že neudělali to, že to si to nemohu nastavit u každého kontaktu zvlášť. Nabíjení jsem nezkoušel nabíjím přes noc takže rychlost neřeším.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 10:44 Odeslat příspěvek
Mám S10e ... a co tak hodinu mne upozorňuje ať si zapnu tu seupr fíčurku "Najít moje mobilní zařízení" - mám ho vypnuté, NECHCI ho používat a moc by mne potailo, kdyby mi ku.va kvůli toho mobil co hodinu nepípalů
Dá se to nějak řešit? V nastavení oznámení s tím nic neudělám, tam je to zapnuté a "zašedlé", nejde to přepínat.
Díky za radu - protože mobil úžasný, ale SW :-(
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 242  Další stránka
Stránka 219 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies