MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
libol píše
Mám S10e ... a co tak hodinu mne upozorňuje ať si zapnu tu seupr fíčurku "Najít moje mobilní zařízení" - mám ho vypnuté, NECHCI ho používat a moc by mne potailo, kdyby mi ku.va kvůli toho mobil co hodinu nepípalů
Dá se to nějak řešit? V nastavení oznámení s tím nic neudělám, tam je to zapnuté a "zašedlé", nejde to přepínat.
Díky za radu - protože mobil úžasný, ale SW :-(


Mám telefon skoro od samotného začátku a zeptal se mě jednou dal jsem ne a od té doby mám pokoj. Takže to musíš mít někde aktivované jen o tom nevíš.

A11 mám od čtvrtka a ani po aktualizaci ani jednou.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Tohle mi taky vadí . Doufám, že to časem přestane. Dám tomu tak 14 dní. Telefon by si to měl zapamatovat, že o to nemáš zájem a už neotravovat.

-- 16. 1. 2021 11:05 --

Tak jsem na to asi přišel. Musí se jít do biometrika a zabezpečení # najít moje mobilní zařízení #nahoře tři tečky # zprávy # nové funkce # zakázat. Měl jsem povoleno a pořád ta hláška.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
Vďaka za tip, tiež ma to otravovalo.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
supr díky, snad to pomůže


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
Dělali jste při přechodu/nebo po něm hard reset nebo vymazání paměti? Moc se mi do toho nechce... dík


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
Davede píše
Dělali jste při přechodu/nebo po něm hard reset nebo vymazání paměti? Moc se mi do toho nechce... dík


To jsem dělal naposledy snad někde u Androida 4 � :-)


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Ináč ako ste spokojný A11 a už dostal niekto aj na S10plus


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 13:24 Odeslat příspěvek
Bohem77 píše
Ináč ako ste spokojný A11 a už dostal niekto aj na S10plus


Mě se líbí nadstavba konečně vypadá jako nadstavba a ne jako omalovánky. :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
Ja bych chtel udelat wipe cache, ale nemuzu se tam dostat... Vam to jde? Po vypnuti dam volume up+bixby+power a nic, vzdycky se normalne rozjede...


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
alekss píše
Ja bych chtel udelat wipe cache, ale nemuzu se tam dostat... Vam to jde? Po vypnuti dam volume up+bixby+power a nic, vzdycky se normalne rozjede...
už se to tady psalo.
"Do covery sa dostaneš, len musíš telefón pri tom pripojiť cez USB k PC. Neviem čo viedlo Samsung k vymysleniu tejto blbosti."


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 14:07 Odeslat příspěvek
A ti čo už ho máte ako je na tom baterka?


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
Bohem77 píše
A ti čo už ho máte ako je na tom baterka?


Celý den a to telefon vůbec nešetřím, při sporadickem použít až dva dny.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 14:26 Odeslat příspěvek
To je super no dúfam že už dôjde aj mne


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 16:31 Odeslat příspěvek
S10+ ja jsem z teto aktualizace zklamany,pismo je mensi UI nic moc,ruzna nastaveni pres 20 kliku A10 bylo lepsi. Musel jsem delat HR spoustu aplikaci bylo nefunkcnich,nepomohlo jen wipe cache


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 18:30 Odeslat příspěvek
Na S10 mi jede od čtvrtka, všechno šlape, žádný reset jsem zatím nedělal. Písmo je menší, ale už jsem si zvyknul. Trochu mi vadí umístění Bixby a AA - Rozšířené funkce, zase nějaký klik navíc. Baterie zatím asi stejná, trochu víc jsem telefon zkoumal, tak to není zatím moc objektivní. A zdá se mi, že se mírně zlepšila rychlost čtečky otisku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 242  Další stránka
Stránka 220 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies