MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Já jsme udělal aktualizaci spousty aplikaci před aktualizaci na A11 a spousty aplikací to psalo, že se jedná o aktualizaci právě kvuli A11. Jinak mě to písmo a nový grafický vzhled vyhovuje více jak u A10, zkrátka každému se libí něco jiného. :-)
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Za mne na SGS1O+ A11 dobrý. Před instalací jsem udělal v Recovery Wipe Cache a jinak nic. Instalace trvala se vším všudy cca 20 - 25 min. Všechny app fungují. Nic se neztratilo - jen z bočních panelů vypadl panel se záložkami. V nastavení je skryto docela dost zajímavých věcí. Líbí se mi např. dynamická obrazovka s možností nastavení různých fotek (nevšim jsem si, zda bylo dříve).
Zvuky, kontakty, atd. zůstalo zachováno. Velikost písma je možná o něco menší, ale nepatrně.

-- 17. 1. 2021 12:12 --

Na zdejší komunitu mám prosbu o radu. Používám aplikaci se zprávami Upday for Samsung. Dříve jsem ji měl tak, že z poslední obrazovky tahem zleva doprava se mi tato app zobrazila. Teď (ale i v A10) to na mé SGS1O+ nejde. Na manželčině SGS10e to jde, takže mám něco špatně. Ale absolutně nevím co... Pustit to mohu jen z ikony na domovské obrazovce (ne tím tahem zleva). Bitte help :)


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
Podrž prst na domovské stránce, swipe doleva a uvidíš položku Samsung Daily, tu zapneš. (A11, S10e)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2021 19:38 Odeslat příspěvek
To Xharry: Díky. Funguje.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
Ahoj, také jsem již aktualizoval na A11 a zatím jsem narazil na horší ovladatelnost při volání a psaní sms při používání 2 SIM karet. Při výběru SIM karty, ze které se bude volat nebo psát, je potřeba několik kliků navíc.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 17:42 Odeslat příspěvek
jediný (dost zásadní) bug u A11 zatím je při focení pohybujících se objektů...jakoby to ostřilo na pozadí


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 1. 2021 20:13 Odeslat příspěvek
A ja se proste nedokazu dostat k wipe cache, pripojeny k PC, odpojeny, proste nic... Vzdycky se jen normalne pusti, ale dele jak 30 sec jsem tlacitka drzet nezkousel.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 20:41 Odeslat příspěvek
Capita píše
jediný (dost zásadní) bug u A11 zatím je při focení pohybujících se objektů...jakoby to ostřilo na pozadí

Ahoj, kvůli tomuto jsem sem po dlouhé době přišel prohlédnout fórum.
Je to pakárna a poslední na co mám čas a chuť je reset telefonu. :roll:


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 06:57 Odeslat příspěvek
Faktory reset podle všeho nepomůže. Mají to i lidi s čistou instalaci...tohle chce opravný balíček podle mě


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
Rieši sa to aj na oficiálnom fóre. Vyzerá že Samsung už otom vie
takže stačí počkať na fix https://eu.community.samsung.com/t5/gal ... -p/2648107

Myslím že fix tu bude čo nevidieť. Pred asi dvomi rokmi sa im nepodaril update na Oreo pre A3 2017. Pri špecifických WIFI sietach telefón začal mrznúť a pomohol len reštart (v práci sa mi to dialo, doma nie). Od nahlásenia na fórum prišiel update do dvoch týždňov takže myslím že aj toto rýchlo opravia ( hlavne keď ide o S kovu radu, ta A3 bola prakticky low end)


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 17:53 Odeslat příspěvek
Zdravím, mám S10e něco přes rok a zatím maximální spokojenost.
Jedna věc mě ale štve: používám v mobilu dvě SIM karty a často se mi stává, že když napíšu SMS a ťuknu na odeslání z jedné ze SIM karet (obvykle je to ta, ze které jsem odesílal SMS v této konverzaci předtím), telefon mi nabídne volbu "Přepnout SIM kartu?"
Pokud odklepnu, že Ano, celý napsaný text SMS se smaže a musím začít psát znovu. Pokud dám při volbě přepnutí SIM karty Zrušit, SMS se neodešle.

Setkal se s tím už někdo? A dá se to nějak vyřešit? Takhle musím vždycky napsaný text nejdřív zkopírovat do schránky, potom SIM kartu přepnout a teprve potom text vložit a odeslat, což je otravné. Díky!


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
Na s10lite se mi zdá, že byla volba někde ,,dotázat se,, ze které sim odeslat. Ale nastavoval jsem to paní někdy před rokem, takže matná vzpomínka. Ona má taky dvě simky, ale když chtěla odeslat třeba sms z té sekundární tak klikla na tu ikonu té sekundární simky a bylo,žádné kopírování textu smsky do schránky nedělá.


Naposledy upravil jarešek dne 19. 1. 2021 20:39, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
No to je jasné, vedle té napsané sms jsou vždycky dvě ikonky pro obě dvě SIM karty. Ale to o čem píšu se děje, když kliknu na ikonu té jedné SIM, ze které to chci odeslat.


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Já tě pochopil, ale jestli tam není právě chyba třeba v tom , že to nemáš to nastavení striktně vymezeno na dotaz. Pak by se to mohlo takto přiblble ptát na to přepnutí SIM. Ono někdy ta paka stvoří takový softwarový paskvil, že člověk žasne co tím nastavením vlastně myslí.


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2021 20:41 Odeslat příspěvek
No ale v Nastaveni se da vybrat pro SMS vzdycky bud SIM 1 nebo SIM 2, zadna jina moznost (typu "Vzdy se dotazat" apod.) tam neni.
Ostatne stejne to je i pro hovory a data.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 242  Další stránka
Stránka 221 z 242 [ Příspěvků: 3627 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies